Jump to content
Paffendorf

Atgriežamies uz cs:go

Recommended Posts

Jo negribas gan tā teikt, bet pēc lielā pubg bums cs sāk mirt, vai arī valvei jādomā par vēl kaut ko jaunu

bullshits, tās ir 2 dažādas spēles, vienkārši vairāk miskastnieku uz pubg aizgāja, jo csgo spēlēt nejēdza. Attiecīgi pavilka lielu daļu cilvēku līdz, bet still uzskatu - nekas traks.

Link to comment
Share on other sites

Vairs jau neko neparādīšu, bet bija baigais bums toreiz par Tevi, un ID forumā vecajā bija iemests video un DissTexts par tavu spēlēšanas prasmi. Ka tik kautkas nebija tur toreiz saistīts ar skilzz cup vai gotgame.

Gotgeimu neēsmu es kapājis!

vismaz ne zem amkeeB, bet gan zem Paffendorf, un labi, ja pāris mačus, kad vēl dolphins, celebrated u.t.t bija!

kas var būt ar skillz.lv ?! visi kapi uz EAC'a maukti!

 

anyway..

Es netaisos atkal Te lasīt un argumentēt!

Es meklēju cilvēkus, lai varētu kaut ko veidot!

Es viens no tiem? - maucam

Neēsi? - Ignorē postu!

Edited by Paffendorf
Link to comment
Share on other sites

redzeets niks paffendorfs...sensen hz kur.

aizsuutiju invaitu... lets talk
-
un juus suuda piseeji... katrs otrais daunis kaadreiz ar chiitiem speeleeja... kaapec gan ne... bet nu cilveeki izaug ja?

Edited by EEEEE
Link to comment
Share on other sites

redzeets niks paffendorfs...sensen hz kur.

aizsuutiju invaitu... lets talk

-

un juus suuda piseeji... katrs otrais daunis kaadreiz ar chiitiem speeleeja... kaapec gan ne... bet nu cilveeki izaug ja?

zel ka tu esi viens no tajiem kas neizauga

 

aa par teemu, gl atrast komandu

Link to comment
Share on other sites

zel ka tu esi viens no tajiem kas neizauga

 

aa par teemu, gl atrast komandu

 

un katrs otrais daunis komentees kkaadu hujnu... a tu esi izaudzis? man ir bijis viss kas tev nekad nebuus... ir ok. gribaas paspeleet kvalitatiivu csu... es zinu ka tev skauz... un es zinu kaapeec... es esmu iistais talants.... un mazaam meiteniitem kaa tev... pezhinjas niez uzrakstiit kko tupu... domaa taadi ka tu speej man klaat pienaakt? kur nu vel uz galvas uzkaapt :D it iiipashi netaa haha... ... ai ai ai

 

aa un protams viss uz topika "gribaas paspeleet kvalitatiivu csu"

Edited by EEEEE
Link to comment
Share on other sites

un katrs otrais daunis komentees kkaadu hujnu... a tu esi izaudzis? man ir bijis viss kas tev nekad nebuus... ir ok. gribaas paspeleet kvalitatiivu csu... es zinu ka tev skauz... un es zinu kaapeec... es esmu iistais talants.... un mazaam meiteniitem kaa tev... pezhinjas niez uzrakstiit kko tupu... domaa taadi ka tu speej man klaat pienaakt? kur nu vel uz galvas uzkaapt :D it iiipashi netaa haha... ai ai ai

 

aa un protams viss uz topika "gribaas paspeleet kvalitatiivu csu"

 

vakara nagla incommin

Link to comment
Share on other sites

Sveiki visiem! © amkeeb

Tākā ir parādījusies vēlme atsākt cs:go spēlēt, meklēju cilvēkus, kuri prot arī taktiski un korekti spēlēt!

Ranks lielu lomu nespēlē, galvenais ir pieeja un prasme spēlēt!

Pieredze ar cs ir diezgan pietiekama man! Teiksim tā, ka lans un čempji nav sveša lieta!

Bet vajag cilvēkus, kuri prot izmantot savas smadzenes arī! 

droši gribētāju invaitus gaidu!

https://steamcommuni...m/id/paffinjsh/

 

 

:<
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×