Jump to content
_Valerijss

CSGO ACE

Recommended Posts

Jāpiekrīt augstāk teiktajam, nešķiet, ka ņem vērā un mācies no kritikas, ko mēs Tev izsakam. Tas krāsu salikums man negāja pie sirds, paši fragi arī nekas īpašs. Bet es tā nemāku, gan edita, gan fragu ziņā, takā malacis. Tas viss ir mācīšanās process, veiksmi Tev turpmāk.

Link to comment
Share on other sites

Malacis ;) Skatos, ka intro jauns, tas jau priecē :) Kā jau minēja, tad cītīgāk jāpiestrādā pie krāsām un dropiem. Un mēģini piedot savam tā teikt "mākslas darbam" kaut kād ķirsīt;zemenīt (tu saprati :D ), bet tā respekt tev, jo tiešām dari, dari un to var redzēt.

 

Veiksmi turpmāk un ceru, ka nākošais edits būs vēl labāks ^^

Link to comment
Share on other sites

Tātad:

Nākamreiz lūdzu 60fps, savadāk nav īsti skatāms ,ja būtu 1.6 vēl saprastu bet nu jau jauna ēra un kvalitatīvu materiālu uztaisīsi ja tas izskatīsi salīdzinoši ''smooth''. Piekrītu arī pie tā kad jāatrod piemērotāka dziesma fragmovie materiālam ,kā arī var pilnībā iztikt bez šo krāsu slieņa edita, kuru nevajag izmantot ,jo visi Vegas effekti ''sūkā'' tā parupjāk izsakoties. Ja būs 60fps un nofilmēsi pa fragmentam kur uz katru killu lai nav minūti jāskrien bez efektiem varēs iztikt, kā arī nevajag tur baigos efektus maukt, varbūt tiem kas māk darbs sanāks iespaidigs, bet nekad nav paticis tada tipa mūviks kur nesaproti kas kur šauj. Lai vai kā bez intro ari vajag iztikt, lai negribi lai darbu nozog un saka kad tas ir viņa darbs tad ieliec stūrī Teletubijs. Lai vai kā pagaidām ir salīdzinoši labi jo saprotu kad esi iesācējs , veiksmi augt un turpināt savas editēšanas prasmes, Nigabelijs :).

Link to comment
Share on other sites

Malacis ;) Skatos, ka intro jauns, tas jau priecē :) Kā jau minēja, tad cītīgāk jāpiestrādā pie krāsām un dropiem. Un mēģini piedot savam tā teikt "mākslas darbam" kaut kād ķirsīt;zemenīt (tu saprati :D ), bet tā respekt tev, jo tiešām dari, dari un to var redzēt.

 

Veiksmi turpmāk un ceru, ka nākošais edits būs vēl labāks ^^

 

 

Runājot par kiliem, nekas īpašs neliekas, editam nav nevainas

 

 

Ir labi,bet pie edita vairāk jāpiestrādā. :)

 

 

Jāpiekrīt augstāk teiktajam, nešķiet, ka ņem vērā un mācies no kritikas, ko mēs Tev izsakam. Tas krāsu salikums man negāja pie sirds, paši fragi arī nekas īpašs. Bet es tā nemāku, gan edita, gan fragu ziņā, takā malacis. Tas viss ir mācīšanās process, veiksmi Tev turpmāk.

 

 

Tīri tā neko ....

 

 

0:33 I'm dead   :D

Bet tā jau nice )

Paldies jums! :)

Link to comment
Share on other sites

- Visi standarta fragi, nav muvika vērti;

- Violetais tonis acīs cērtas;

- Dropu varēji saskaņot ar fragiem;

- Nākamreiz varbūt vispār intro garāku par pašu vidaku sataisi?

 

+ Dziesma;

+ Pats labāk neuztaisītu, ja esi iesācējs, tad pirmajai reizei tīri neko.

 

A for effort.

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

Man patika tas otrais krāsu tonis, pirmais cirta acīs. Mūzikas pāreja bīja dīvaina liekas ka tur uz sekundi ir dīvains caurums un tad sākas nākošā dziesma. pacenties paatrīnāt video, ja fragi ir tik izmētāti, nekas nav garlaicīgāks kā gaidīt 10s līdz next killam. 

 

Un lūdzu neizmanto free sample intro, mācies labāks pats taisīt vai arī neliec vispār intro. Vēl es vēlējos piebilst ka pacenties ar kvalitāti un varbūt renderē to video gadu, bet tad lai ir skatāms. ;)

Edited by veterans
Link to comment
Share on other sites

Par record.. CS:GO Dēmo reāli iespārda un lago.. Jo pašam ir 180fps..

Un par kvalitāti, wtf es liku 1080p.. Kkas settingos nav tad, izlabošu.

 

Bet paldies pa padomiem mēģināšu uzklausīt, un pie nākamā piestrādāšu vairāk. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×