Jump to content

5407

Lietotājs
 • Content Count

  6
 • IDcash

  4.77€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 6h 33m 59s

About 5407

 • Rank
  Vēl galīgi zaļš

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1) JB serverī nospēlētas vismaz 100 stundas zem viena nika. Jā, ir esmu zem viena nika nospēlējis pilnas 100h. 2)Vecums vismaz 16 gadu. Ir 15, bet es domāju, kad tas nav baigais šķērslis, tādam atbildīgam amatam kā jb admins, prātā esmu izaudzis un ir arī balss lūzums, neizklausos pēc 15 gadīga, šovasar paliek 16. 3) 30 ierakstu skaits forumā. Postu skaits ir tāds kāds ir, parasti sekoju līdzi diskusijām forumā, bet pats tajās neiesaistos. Sīkāki dati: 1)Tavs vārds un spēles niks: Mans vārds ir Artūrs ,bet mans Lietotājvārds ir Cipariņš. 2)Pastāsti par sevi Mani sauc Artūrs, man ir 15 gadi, dzīvoju Rīgā, nodarbojos ar skeitbordu, eju Rīgas teikas vidusskolā 8.a klasē. 3) Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Mana administrēšanās pieredze nav diez ko liela, taču tas nav šķērslis, esmu diez ko atbildigs un esmu trenējis Rīgas skeitborda skolas audzēkņus, bieži vien saprotu ko daru, un neko nedaru velti. 4)Kāda ir tava unikalitāte, kāpēc mums būtu jādod tev acc? Mana unikalitāte ir tāda kad esmu atbildīgs, un apzinos visu ko daru, un bieži vien nepavelkos muļķībām, bet gan dažreiz cenšos tās novērst. 5) Tava tiešā adrese uz JB statiem https://identy.lv/csgo/players/info/76561198842683778 6)Tavuprāt, esi atpazīstams iekš servera / foruma? Iekš servera esmu daudziem pazīstams, bet iekš foruma švaki, biežāk uzturos serverī. 7) Komentārs par sevi Esmu vienkārši puisis, kas spēlē jailbreak un man tas neapnīk, patīk. Nedomāju ka jābūt zināmam identy forumā,jo gribu kļūt par adminu jailbreak,galvenais lai esmu visiem pazīstams pašā serverī. Ar cieņu Cipariņš.
 2. Es domaju ka jailbreak serverī varētu ieviest kādu jaunu mapi, piemēram jb_obama_v5..)))
 3. 1) JB serverī nospēlētas vismaz 120 stundas zem viena nika. Nē, diemžēl vēl nav, esmu nospēlējis 76 stundas iekš servera ar segvārdu Cipariņš. 2)Vecums vismaz 16 gadu. Ir 15, bet es domāju, kad tas nav baigais šķērslis, tādam atbildīgam amatam kā jb admins, prātā esmu izaudzis un ir arī balss lūzums, neizklausos pēc 15 gadīga. 3) 30 ierakstu skaits forumā. Postu skaits ir tāds kāds ir, parasti sekoju līdzi diskusijām forumā, bet pats tajās neiesaistos. Sīkāki dati: 1)Tavs vārds un spēles niks: Mans vārds ir Artūrs ,bet mans Lietotājvārds ir Cipariņš. 2)Pastāsti par sevi Mani sauc Artūrs, man ir 15 gadi, dzīvoju Rīgā, nodarbojos ar skeitbordu, eju Rīgas teikas vidusskolā 8.a klasē. 3) Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Mana administrēšanās pieredze nav diez ko liela, taču tas nav šķērslis, esmu diez ko atbildigs un esmu trenējis Rīgas skeitborda skolas audzēkņus, bieži vien saprotu ko daru, un neko nedaru velti. 4)Kāda ir tava unikalitāte, kāpēc mums būtu jādod tev acc? Mana unikalitāte ir tāda kad esmu atbildīgs, un apzinos visu ko daru, un bieži vien nepavelkos muļķībām, bet gan dažreiz cenšos tās novērst. 5) Tava tiešā adrese uz JB statiem https://identy.lv/csgo/players/info/76561198842683778 6)Tavuprāt, esi atpazīstams iekš servera / foruma? Iekš servera noteikti, bet iekš foruma švaki, biežāk uzturos serverī. 7) Komentārs par sevi Esmu vienkārši puisis, kas spēlē jailbreak un man tas neapnīk, patīk. Nedomāju ka jābūt zināmam identy forumā,jo gribu kļūt par adminu jailbreak,galvenais lai esmu visiem pazīstams pašā serverī.
 4. Es vēlētos pieteikties par jb adminu, speleju katru dienu vismaz 2 h, atbildu par valodu, aizradu citiem, ja vini lamajas un saucu adminus ja kads parkapj noteikumus.
 5. [CTBAN] ----------------- [CTBAN] Tu esi CT banots! [CTBAN] Banoja: ALMIGHTY _TnT_ [CTBAN] Iemesls: nezin noteikumus [CTBAN] Datums: 2019-03-12 11:05:34 [CTBAN] ----------------- Mani banoja tnt par to, ka nezinu noteikumus, jo iegaju t zona tagat es to sapratu. Velos dabut unban Ar cienu 5407
×