Jump to content
rietumbloks

League of Legends Spams

Recommended Posts

YIKES 

http://prntscr.com/jz8zcm

YIKES 2X

http://prntscr.com/jz8zqc

 

no hate plis no downvout

 

Btw, point from that? Ja jau history paskatījies, tad kāpēc neizanalīzēji katru spēli skatoties replay? Neuztveru to kā apvainojumu, bet šeit ir tas tipiskais latvietis, kurš gribēs iedzīt citu zemē, parādot to, ka viņš ir nācijas varonis. Bet pats galvenais - ar pa vējam sagrābstītu informāciju. Try out my Jauntukuma privātmāju internetu, kur jebkurā spēlē vari palikt bez interneta vai labākā gadījumā 10k ms ar kuru nevar iziet no bāzes. Un kopš ~ šī menēša sākuma playable ir tikai naktīs, ņemot vēra to, ka ik pa brīdim uznāk + 50 - 200 ms, Tev vēl ir kas sakāms?

Link to comment
Share on other sites

Btw, point from that? Ja jau history paskatījies, tad kāpēc neizanalīzēji katru spēli skatoties replay? Neuztveru to kā apvainojumu, bet šeit ir tas tipiskais latvietis, kurš gribēs iedzīt citu zemē, parādot to, ka viņš ir nācijas varonis. Bet pats galvenais - ar pa vējam sagrābstītu informāciju. Try out my Jauntukuma privātmāju internetu, kur jebkurā spēlē vari palikt bez interneta vai labākā gadījumā 10k ms ar kuru nevar iziet no bāzes. Un kopš ~ šī menēša sākuma playable ir tikai naktīs, ņemot vēra to, ka ik pa brīdim uznāk + 50 - 200 ms, Tev vēl ir kas sakāms?

 

REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee

Es esmu ekstrasens un man vajadzēja zināt par tavām personīgām problēmām? Tu gan jau esi the type of guy kuram uzraksta ''typical yasuo(lee, zed vienalga..) main'' un tad sāk flamot. Kurā brīdī es sevi parādīju kā ''nācijas varoni''? Tu labāk bazaru pafiltrē par Latviju un latviešiem, ja tik ļoti šeit nepatīk tad pisies prom, ar visiem pārējiem kas brauc uz Īriju, vai sazin kur, dzīvot. Nesaku, ka te viss ir ahujena un uz ūsiņu, bet nav arī viss caur dirsu. Savus nacionālisma kompleksus izštuko un tad varam parunāt, Matīss.

Pagaidām tev, kā teiktu Īrijā,

Bye bye.  forsenT 

vari pat neatbildet tpt nelasisu jo man drusku pohuj, gl getting out of silver and gold. PJSalt

Link to comment
Share on other sites

REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee  REEeee

Es esmu ekstrasens un man vajadzēja zināt par tavām personīgām problēmām? Tu gan jau esi the type of guy kuram uzraksta ''typical yasuo(lee, zed vienalga..) main'' un tad sāk flamot. Kurā brīdī es sevi parādīju kā ''nācijas varoni''? Tu labāk bazaru pafiltrē par Latviju un latviešiem, ja tik ļoti šeit nepatīk tad pisies prom, ar visiem pārējiem kas brauc uz Īriju, vai sazin kur, dzīvot. Nesaku, ka te viss ir ahujena un uz ūsiņu, bet nav arī viss caur dirsu. Savus nacionālisma kompleksus izštuko un tad varam parunāt, Matīss.

Pagaidām tev, kā teiktu Īrijā,

Bye bye.  forsenT

vari pat neatbildet tpt nelasisu jo man drusku pohuj, gl getting out of silver and gold. PJSalt

 

Man pat neinteresē Tu šo lasi vai nē, es atbildu tikai tāpēc, lai aizstāvētu sevi, es neesmu cilvēks, kas pēc pāris glupiem uzbraucieniem stāvēs klusēdams. Itkā jau tas būtu pareizi, jo strīdoties ar zemāku šķiras cilvēku var gadīties nokristies līdz, respektīvi, Tavam līmenim. Un es esmu vairāk kā pārliecināts, ka šo izlasīsi viens no pirmajiem, manipulēt Tu vari ar māti, lai iedod lielāku kabatsnaudu. 

Tu mani pazīsti, ka vari kaut kādus pieņēmumus, baumas vai kā to nosaukt runāt par mani? Tu diemžēl neesi lietas kursā. Pie tam lūdzu, mīļais cilvēk, pastāsti man kurā brīdī es esmu teicis, ka man nepatīk Latvija? Es tikai vēlētos, lai būtu mazāk tādi cilvēki kā Tu, kas šo valsti ved pretī sabrukšanai. Kāpēc es tā uzskatu? Lūk draudziņ, man ir fakti! Mēs abi esam, es vismaz tā pieņemu, ja atļaujies runāt par šo valsti - tās pilsoņi. Es vienkārši dalos ar citiem cilvēkiem, bet Tu atrodi adatu sienas kaudzē un sāc nomelnot mani, pietam publiski, Tev pašam tas šķiet normāli? Tā vietā lai apjautātos - ko Tev tik slikti iet? Vai arī, piemēram, palīdzētu labot šo situāciju. Tu man pieskaiti cilvēkiem, kuri nav tiesīgi atrasties šeit un liec izbraukt? Tu esi viens no tiem, kurš atrod problēmu no pilnīgi nekā. Un tādas personas šeit ir pietiekami daudz!

Link to comment
Share on other sites

:D Viss ko viņš izdarīja - iemeta tavu game history. Stulbs gājiens, ja jautā man, bet vai tiešām tagad jāsāk rakstīt par valsts sabrukšanām un publisku nomelnošanu? Izskatās, ka atkars pasniedz lekcijas, par to kā uzvesties internetā.

Bet ja bez jokiem, atstājiet šitos kašķus privātajās vēstulēs, lūdzu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×