Jump to content
Ricco

tā kā hasā visi heito vēlos patiesas domas

Recommended Posts

tā kā jau zinat tad es centos taisit projektu domāt idejas, bet es gribu lai jūs pasakiet kā lai notur projektu tukšu tik ilgi lai tas nebūtu mēnešnieks. es taisīju un skatos tur neviena nav. ko man darīt? kā man samierināties ar to ka tur neviena nav tiaki draugi kas prasa pieejas?

tagad man radaas piedavajums but lidzipasniekam te - outgame

ko jus par to teiksiet?

 

patiesas domas varetu tikai, ja kadam ir ko teikti.

 

1) ko domajat par jauniem latvijas komuniem
2) ko domajat par cilvekiem kas spele 1.6 un gribetu pie manis spelet

3) ko domajat par to outgames projektu?

Link to comment
Share on other sites

Šis ir joks?

 

Labi, lai tev actually būtu kaut kas no mana posta - pirmās lietas kas man iekrita acīs

1. Dizains neatbilst saturam ko tu piedāvā, jeb foruma headeri ir minecraft kamēr tu piedāvā cs.

2. Tā baltā krāsa manas acis apžilbināja un gribēju ātri mukt prom.

3. Izskatās ļoti vecmodīgi un kāpēc lai kāds ietu pie tevis - oldschool? 

4. es gribēju redzēt kas notiek tavā forumā, bet man ir jāreģistrējas?HELL NO... dod man kaut vienu iemeslu, jo augstāk minētie punkti dod man velmi to vietu pamest ātrāk nevis uzturēties tur.

 

Lai dabūtu tautu, ir jāpiedāvā kaut kas pretī, pašlaik tu piedāvā nesmuku dizainu, oldschool serverus.

Link to comment
Share on other sites

nav vērts, ja neesi kāds zināms cilvēks no kāda zināma already uztaisīta projekta (kurš turās). Tad arī vēl nav jēgas, ja pašam izveidotas projekts ir kkāds zaļš un nekādīgi nevarīgs, jo nu tautu šeit galīgi grūti savākt unless tu aizpildi šos divus punktus. Jo cik var paskatīties apkārt, eksistē tie komūni kuri ir vai nu jau uzkāpuši no zemes un seniem gadiem vai arī tie, kuros vienkārši ir piedalījies zināms/experienced lietotājs, kas atved pārējos. thats about it. netērē naudu manuprāt, noziedo identy. nopērc hoodie. kkā tā. bet nu manas domas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Labāk liec savu naudu kaut kur citur. Kā jau citi minēja - ja neesi vecs oldschool projekts, tad ceļš būs grūts, dārgs un tas vienkārši nav tā vērts.

Mans ieteikums būtu atrast kādu established projektu kuru ar savu naudu atbalstīt un miers.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, ko varu iedomāties, kas varētu pievilināt svešu tautu - giveaways, konkursi, turnīri. Manuprāt, jebkuru classic spēli var atdzīvināt maza komjunitija ietvaros. Protams, vieglāk pateikt kā izdarīt. Viss tas prasa līdzekļus, laiku un pūliņus. Pašam jāizdomā vai tas viss ir tā vērts. Veiksmi! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×