Jump to content

gepardC

CS:GO Admin
 • Content Count

  187
 • IDcash

  2.77€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8
 • Time Online

  26d 22h 44m 31s

gepardC last won the day on May 27

gepardC had the most liked content!

2 Followers

About gepardC

 • Rank
  Kārtīgs ID biedrs
 • Birthday 10/15/1993

Profile Information

 • Vārds
  Ričards
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

2200 profile views
 1. Kā pie velna var viņu salikt zem minūtes? :o Well, kāds ļoti grib tos IDC un ja ir gatavs šito brīnumu 5000x likt, tad laikam jau ir pelnījis :D +1 boomix for keeping F2P people busy.
 2. My bad.. https://discord.gg/Pd97QrZ
 3. Bija doma pievienoties bet izlasīju ka tā ir piemiņa KTV autismam un pārdomāju. Also, dafuq is this shit?
 4. Čau identy biedri, Šo topiku vēlos iesākt ar teikumu - Šī nav reklāma. Es ar saviem draugiem un spēļu biedriem izveidoju WoW Wrath of the lich king privāto serveri kurā visi draudzīgi kopā varētu uzspēlēt. Serveris tika palaists last week un šodien viens no maniem biedriem ieteica piedāvāt iespēju paspēlēt arī citiem. Kā jau minēju, šī nav reklāma un es necenšos nevienu aizvilināt spēlēt. Šī ir vienkārši iespēja kādam kam varbūt gribās WoW uzspēlēt, paspēlēt kopā ar citiem latviešiem. Serveris ir x5 rate un tiek hostots uz kārtīga hosta tādēļ ir online 24/7. Bugs arī īsti nav (vismaz neesmu īsti neko patreiz vēl atradis :D) Serverī uzturās arī cilvēki kas pirmo reizi spēlē WoW, tāpēc ja esi cilvēks kas vienmēr ir gribējis pamēģināt bet neko nezini - visiem palīdzam cik varam. Galvenais ir nebaidīties un prasīt ja kaut ko nezin :) Mājaslapa neeksistē un arī nebūs jo kā jau teicu, tas ir izveidots tikai priekš draugiem un necenšos ar to ne naudu nopelnīt ne arī ko citu. Visi itemi kas spēlē nav pieejami ar laiku būs izspēlēti eventos kā arī nākotnē ir doma ieviest transmogrification arī. Ja esi ieinteresēts spēlēt, tad kontaktējies ar mani privāti steam vai manā discord. Izveidošu account un izskaidrošu kā pie mums tikt. Steam - https://steamcommunity.com/id/gepardC/ Discord - https://discord.gg/Pd97QrZ Paldies par uzmanību. ;)
 5. Well.. Izloze būs live tā kā tam cilvēkam būs ar visiem accountiem jāpievienojas uzreiz tā kā maz ticam ka kāds tik ļoti čakarēsies. Ir vēl šādi tādi aizkulises kadri kam metīšu aci virsū ;)
 6. Vēlos tikai padalīties ar video no vakardienas. Don't judge - video vispār nav edited un ir no komandas biedra skatapunkta. :D
 7. https://identy.lv/csgo/players/info/STEAM_1:1:43495701
 8. https://imgur.com/a/FiDtL6s

  Vēlos pateikties savai mammai, ģimenei, draudzenei, dievam un visiem kas man ticēja.

  Pirmais globals identy serveros?

 9. gepardC

  ts3 free badge

  Hello, esmu complete noob šitajā. Kāds prikols no viņiem? Viņi tikai ts3 dashboard rādās vai viņus arī kaut kā vizuāli ts3 var uzlikt?
 10. Ok, ideja - bomba un cepuri nost @fazpar ieguldīto darbu idejas ziņā. Bet... Cilvēki mūsdienās ir grūti noturami. Mēs dzīvojam pasaulē kur cilvēku uzmanību ilgi noturēt ir anormāli grūti kur visi noskatās 5 sekundes no video un tajā īsajā brīdi pieņem lēmumu vai skatīties līdz galam vai turpināt scrollot. Same with games. Ja kaut kas nepatīk - boom, gone. Ja prasa manu viedokli tad tas ir sekojošs. Max darbs esošajos serveros un nevajag liekus brīnumus taisīt. Boomix tā jau rokas ir pilnas un ticu ka šis pasākums nebūtu 1 dienas darbs. Kā jau @sniedzinsh teica - awp serveri tikko atvēra, boomix darbu iegrūda un tiklīdz idcbox tur nebūs - tauta arī nebūs. Negribu būt cilvēks kas tikai negatīvo spļauj bet jābūt reāliem. Visu ko te mēģina - cilvēki palieto dažas dienas un tad mēs domājam ko ar to aizvietot. Protams šeit nedaudz arī spēlē mana Arena servera experience, jo tur ,piemēram, viss iet auzās kad ir daudz cilvēki. Serveris netur svaru, ticu ka tādu AWP servera vai Paintball servera resursi (nauda un darbs) spētu atrisināt problēmu kas ir serverī kur actually tauta ir un būs. Es labāk redzu PUB un Arena augam nekā jaunus pigorus kas tikai tērē resursus.
 11. Arena serverī round beigās uzvarētāju komandai iedod vai noņem xp. Pilnīgs bezsakars. Noņemt lūdzu. Reāli dabū 20xp pa kill, 20 xp pa headshot un tad randomā tava ''komanda'' zaudē un tev noņem 50 :D
×