Jump to content
kreygasm

Pāris ieteikumi par idcshop & idcbox

Recommended Posts

IDCSHOP Ieteikumi.

1. Ir pieejama funkcija ForceRTV par 1$, uzskatu ka tas ir diezgan dārgi, varētu uztaisīt tā ka spēlētājs var nopirkt konkrētu mapi.

2. Votekick, kad Tu pērc to votekick, Tu gribi kādu izmest, bet no tā īpaši jēgas nav, uzskatu ka varētu pārtaisīt uz voteban (bans būtu piem. 5/10min.)

IDCBOX

1. Izdarīt tā ka piem. tiem kas ir nopirkuši vip dotos idc box nevis 1h, bet 0:30h, respektīvi katru pus stundu, tas dotu ļoti lielu vēlmi pirkt IDC & vipu.

2. Kad IDCBox beigsies uztaisīt tādus kā challenge, kurus izpildot varētu saņemt kastes (Līdzīgi kā tie weekly challenge kas bija)

3. IDCBox izņemt 0$, saprotams ka vajag arī zaudēt, bet saņemt 0$ ļoti uzsit pa sirdi, jo gaidi stundu un nesaņem neko.

@boomix

Link to comment
Share on other sites

1. 50/50, tik nezinu vai ir vērts tērēt naudu mapēs. Kā nu kuram, ja nav žēl idc tad šur.

2. nē, jo vienkārši visi tēlos lielos adminus. - "oi ja tu sito un sito tad es tevi reali izbanosu XDDDDD", varu iedomāties jau kkādu linceenu to darām. Proti ir iespēja, ka vote failos bet nu zinot "jautrumu" tajā padarīšanā, tad nē.

======

1. Nē, sēdi stundu un priecājies par to, ka vispār ir uz ziemassvētkiem šāda forša fīča.

2.  Jā, būtu interesanti, tikai ar samērā grūtākiem challenges, proti vajag arī izdomāt kādus pievienot etc.

3. Nē un vienkārši nē. Nebūs.

Link to comment
Share on other sites

1) Nē manliekas tas pat ir lēti ,ka var randomā no nekurienas mapi.

2) Nē, calibrs amazing pastāstija.

-

1)Tev reāli jau tā dod iespēju dabūt IDC, un serveris no tā pamazām iet mīnusos, būtu pārāk liels pay2win.

2)Yes, manliekas tas jau daudz reizes aprunāts pat no boomix puses ,ka kko tādu varētu ieviest, bet tā arī tā doma paliek.

3) Liels LUL par šo, ofic ka nē, priecājies ,ka vispār ir iespēja kko dabūt.

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Par pirmo es varētu piekrist, jo savā ziņā burtiski ja kāds pirktu mapes resetu, un negribētu spēlēt kaut ko konkrētu, tad RTV kāds var nobalsot par more cancer mapi, so if possible, varētu izdarīt tā kad var nopirkt sev vēlamu mapi, kaut kad back in the days, 1.6 serveros deathrunā tā varēja izdarīt.

Ja godīgi pat nezinu kapēc VoteKick ir, bet nu Vote Ban točna nē.

 

1 UN 3 Par IDCBOX (Nē, uz abiem, jo tas saucās viens riktīgs veids kā safarmot IDC), challenges yes.

Link to comment
Share on other sites

Par to 0$ esmu tavā pusē. Man, piemēram, iekš tā pub to VIP nevajag, ja nu vienīgi tos "+15% krutāks par citiem" Kappa , bet atkal no otras puses nē. Lai jau tā 0 paliek. Būs par ko pamemot :)  Tomēr ir sāpīgi visu laiku dabūt 0 :D TOMĒR NULLĪTEI JĀPALIEK, jo mums tiek dota iespēja, kaut ko iegūt. 

Esmu par challangiem :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×