Jump to content
boomix

Diskusija, spēlētāja mute vai bans?

Recommended Posts

Jā, tagad Paco atzīmēsies.

 

Tiešām, ir tad daudz demokrātiskas metodes kā apvaldīt cilvēkus, kuri neprot uzvesties!

Es uzskaitīšu pārīti:

 

1. Ir warning system, kur citi ir atzīmējuši, bet vēlētos nedaudz precīzāk. Sistēma, ar kuras palīdzību var aplūkot jau iegūto .pgag, .pwarning, .pmute;

1.1. Par rupjībām, warning. (tie var dzēsties)

1.2. Par rupjībām atkārtoti gag/mute;

1.3. 3 strikes, your out! (par to var vienoties starp admin uz cik ilgu laiku)

 

Piekopta IRL, lai cilvēkus ielikt #.

 

2. Balsošanas sistēma. Balsošana, notiek serverī, uz vietas, starp cilvēkiem, kuri ir serverī, kuriem indivīds traucē. Man liekas, ka to varētu ieviest arī starp vienkāršajiem cilvēkiem. Piem. baigi kretinē indivīds un adminiem "panorāma".

2.1. Balso par opcijām, Mute, Gag, sperienprojekts, Ban, Chill. (cik spēcīgs rezultāts atkarīgs vai vote sastādīja admin/mirstīgie) ;

2.2. Ja ir report skaits varāk kā 30%, sākās vote;

2.3. 50/50 = rezūtāts.

 

Demokrātiska balsošanas sistēma, kas līdzīgs Saemā.

 

Vēl ir veidi, bet ar to vēlējos pateikt, ka es vēlētos godīgu sistēmu, bet varbūt netik lielu teikšanu pašiem adminiem, jo cilvēki, kuri spēlē serverī, ir pašiem iespēja novērtēt vai cilvēks viņiem traucē, vai tieši otrādi, izklaidē. Admins var skatīties pēc garastāvokļa, bet tad tas nebūtu objektīvi no citu viedokļa.

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

 

Piekopta IRL, lai cilvēkus ielikt #.

 

2. Balsošanas sistēma. Balsošana, notiek serverī, uz vietas, starp cilvēkiem, kuri ir serverī, kuriem indivīds traucē. Man liekas, ka to varētu ieviest arī starp vienkāršajiem cilvēkiem. Piem. baigi kretinē indivīds un adminiem "panorāma".

2.1. Balso par opcijām, Mute, Gag, sperienprojekts, Ban, Chill. (cik spēcīgs rezultāts atkarīgs vai vote sastādīja admin/mirstīgie) ;

2.2. Ja ir report skaits varāk kā 30%, sākās vote;

2.3. 50/50 = rezūtāts.

 

Demokrātiska balsošanas sistēma, kas līdzīgs Saemā.

 

Vēl ir veidi, bet ar to vēlējos pateikt, ka es vēlētos godīgu sistēmu, bet varbūt netik lielu teikšanu pašiem adminiem, jo cilvēki, kuri spēlē serverī, ir pašiem iespēja novērtēt vai cilvēks viņiem traucē, vai tieši otrādi, izklaidē. Admins var skatīties pēc garastāvokļa, bet tad tas nebūtu objektīvi no citu viedokļa.

vieglak nav block user? domaju tam ari valve to izdomaja :D

Link to comment
Share on other sites

vieglak nav block user? domaju tam ari valve to izdomaja :D

 

Jā, protams. Man ir nobindots voice_enable 0, tas ir vēl vienkāršāk. Tavs individuālais viedoklis, vienkārši, block communication, bet tad Tu uzskati, .pmute no admina puses ir bezjēdzīgs?! Jēga no šī topic? <_<

Spēlētājs, kurš Tev dienu no dienas ved ārā no pacietības, liks Tev dienu no dienas ar viņu apieties - block communication. Vai vari palūgt adminam, izteikt brīdinājumu. Brīdinājums tiks uzskaitīts. Sakrājot brīdinājumus - dabūs "balvas" !

 

Tur jau slēpjās tā pozitīvā sodīšanas sistēma. Būs kārtība, būs iespējas parunāt, vienkārši nebūs neierobežotas iespējas vemt miķī līdz admina atnākšanai!

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par saviem izteiktajiem viedokļiem, tas ļāva mums adminiem un rootiem mainīt savas domas. Kopsummā esam nonākuši pie secinājuma, cilvēkus vairs nebanosim, bet gan vairāk brīdināsim un izmantosim mute/gag/silence. Banus gan es, gan akka noteikti neliksim par abuse vai lamāšanos, jo tas nav pietiekams iemesls, lai cilvēks nevarētu atrasties serverī. Pacentīsimies arī pārējiem adminiem domas novirzīt un šādu pusi. 

 

Vēlreiz, liels paldies visiem kas izteicās, prieks ka ir tik daudz sakarīgu viedokļu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×