Jump to content

Paco

Lietotājs
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Paco last won the day on March 10 2020

Paco had the most liked content!

1 Follower

About Paco

 • Rank
  ID bronzas biedrs

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paco

  Musician.

  Essex čālim 6. Skan galvā, skaitot mēneša stundas.. Šo jāiegravē piramīdās.
 2. Paco

  Musician.

  varēja labāk spit fire
 3. Paco

  Musician.

  Ee, yo. Nu ir tā - nepatīk. Baigais looop. Pāris rindas, kuras pucē savus flipflopus, bet domāju, ka pēc 2nedēļām šo dziesmu nevarēs dziedāt pēc atmiņas. Šitie atgādina simto debiju.
 4. Paco

  Musician.

  Būsim godīgi, esmu nedaudz vīlies. Biju ļoti sapriecājies par off-season, bet šīj būs jāpiešķir 6. Šī ir tāda dziesma ar gudrām rindām, bet pirmo reizi dzirdot, negribās vēlreiz klausīties. Esmu priecīgs dzirdot projektā cam'ron, bet žēl nedzirdot Cozz. Gudras līnijas, trāpīts uz bīta, bet autotune tomēr uz 5 no 10, nevis kā citreiz max 2.. Vecums laikam.Freestyle tomēr bija spridzeklis. Centīšos noklausīties visu albumu.. L'orange.
 5. Paco

  Musician.

  Aisha, Aicha.. Citiem sauc māsas, es brāli tā saucu. Arī uzaugu pie šīs dziesmas. Jūtu kā paralēli šai dziesmai skan "..some one please call 911.." Good vibe. '18 gads kaut-kur karību jūrā. Esam palaiduši šo garām. Tur ir vārdi, droši dziedam līdzi!
 6. Priecīgus visiem oliņsvētkus! #kristīgaisserveris
 7. Paco

  Musician.

  būsim godīgi, man nepatika. Video ir labi uzfilmēts, kas tur notiek - nāk smiekli. #seebehindlightsnmirrornshit education from fatlip
 8. Paco

  Musician.

  hei jo, visiem nez vai šis ir reāls. Kārtīga latviešu dziesma, sastāda no 7 vai vairāk piedziedājumiem.
 9. Kam rakstīt viens otram, ja varam novēlēt visiem priecīgus svētkus. Lai spējas jums priecāties par katru sīkumu, kas apkārt ID māsas un brāļi. Paco
 10. Paco

  Musician.

  Rammstein ir labs, bet šis ir nedaudz par traku. Transmusic. Pat gribētu teikt - sektanti. Dnk. Video trūkst sirpis un āmurs. https://www.youtube.com/watch?v=bugypdtq3lY Jep, zinu, šis neizklausās baigi daudz sološi, atšķirībā no iepriekšējā, bet šim ir izdoma. Vispār, flying lotus man ir diezgan augstu ierindots. Tas man skan darbā. Esot nomodā esmu darbā. Tas man skan galvā. Mind games.
 11. Paco

  Musician.

  Nū nezinu. Viduvēji, ja tas ko izsaka. Sākums bija daudzsološs, dziesmas turpinājumā varēja nedaudz just Kanye, tālāk wayne piesitienu un tad jau auzgāja auzas. Autocashmoneyhou' Outrun dziesma no Gorillaz podcast veida albūma - machine bitez. Laiki mainās un daudzi mainās laikiem līdzi! Pastāvēs, kas mainīsies. Sometimes the end in the tunel is just a train, you know..
 12. Paco

  Musician.

  heemmm.. Interesanti, diez vai varētu klausīties šo nemitīgi. Ir pāris līnijas, kuras varētu būt izceļamas: i'm like lightning - tyson, bēēt liels bēt - lai dziedāt līdzi - nop. bīts arī vienkārš, nesaprotu kāpēc producenta flīģelim nepieciešami pārējie 84 taustiņi. Vairāk klausoties šo dziesmu, sāku aizdomāties cik ļoti ir ieguldīts šajā dziesmā. Cik ļoti atstrādāta šī dziesma. Šermuļi skrien klausoties šo katru reizi. brrr. dāmas un kungi - stāsts 2.
×