Jump to content

Paco

Lietotājs
 • Content Count

  346
 • IDcash

  1.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  67d 22h 46m 39s

Paco last won the day on March 10

Paco had the most liked content!

1 Follower

About Paco

 • Rank
  ID bronzas biedrs

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paco

  Musician.

  Makam albūms swimming ir nācis viņam kā sniegs uz galvas vasarā, veldzējošs, svaigs, iedvesmojošs gabals jaunajiem.. Man diskā ierakstīts, forši paklausīties, vilkt līdzi mašīnā.. Šī dziesma ir nav slikta, teiktu ap 7 no 10. Tagad topā man ir Flyinglotus. Ieraugot dziesmu youtubā, ar visu šo ažiotāžu, dīvaini likās.. Bet re, pavilka!
 2. Paco

  Diennakts Spams.

  kafiju dzerot :
 3. Paco

  Musician.

  Hmm, šos neesmu dzirdējis, bet izklausās pēc HolllywoodUndead, tik mono blaster. Es pat nezinu, varētu iedomāties uzrakstīt dziesmu wordā, (ctrl+l) un atdalīt ar piedziedājumu autotjūnā. Vāji. Disks mašīnā pie šīs dziesmas iet atkārtoti.
 4. Paco

  Musician.

  Dzirdēju dziesmu stundas pēc izlaišanas, viņš pieturās pie sava stiliņa. Sākumā viņš bija kas svaigs, šobrīd kā 3. cielaviņas torte. Labs, bet pa daudz. Nu četri? Varbūt pieci.. Weekendam laikam ir bijis tumšs laiks starp starboy un šo 24k blazing. Kids, drugs are bad! Reti kurš var cīnīties ar supa-villan, bet tonystarkam tas izdevās. Tas outrun ir perfekts!
 5. Paco

  Musician.

  Šis gabals ir nedaudz atmiņā palicis.. Rangeram ir talants, ja viņš tiek galā ar saviem dēmoniem, saliek pa plauktiņiem viņus, viņš taču būtu viens no headlaineriem atm. 3 gadus atpakaļ šī dziesma likās super, bet tad runāju ar tuvu draugu, šis izstāstīja kā viens čalis par šo fanoja (dārzenis, atkurijies, atdauzijis galvu, nīsts čalis) visu sabojāja. Skan ar smaku tagad. Šie man pagāja gar ausi milēnijumā, bet tagad griež skaņu no Harlemas. Diplomat/Dipset/Juelz-Camron-Jimmy.. Pionieri bangeriem.
 6. Paco

  Musician.

  Green day, tik nav tas svaigucīts. Jūtams vecums. Lieku 70% dēļ abstraktā.
 7. Ceru, ka visiem būs spēka izpildīt savu apņemšanos! Mana apņemšanās, nodzīvot 2020 labāk nekā 19'.
 8. Paco

  Musician.

  Sveiki, sveiki.. Drugs ar bad. To es gribētu izklāstīt sākumā. Šāda veida mūzika man neasociējās ar neko citu kā alkohola pārdozēšanu nedēļas garumā. Bad vibes. Loģiski, nepieciešams, kas slikts, lai novērtētu ko labu. (yin-yang) Vokālās dotības atturēšos komentēt šajā dziesmā. Ceru, ka šis projekts izdosies!
 9. Paco

  Musician.

  Hey, šis ir normāls gabals, nedaudz atgādina birdy, bija tāda māksliniece pāris gadus atpakaļ, bet normāla dziesma citai dienai, šodien, darba-nedēļas sākumā, cits prasās: Shadowu
 10. Paco

  Musician.

  Bam-para-pam, ja man būtu 13 gadi un spēlētu garry's mode man patiktu. Šis nebūs tas gadījums. Dziesma ir tāda, nu nez, jēla?! Kā pateikt, 16 reizes piedziedājumā ir frāze - like boom. Na-ah. Gribētu redzēt to procesu, ja visi sanāktu kopā un censtos, ko uzmeistarot. TDE x Danny x Sweatshirt. sauce.
 11. Paco

  Musician.

  Hubba-bubba. Tā rozā, no kā žoklis sāp. Es ceru, ka ar to pietiek un ir iedots vērtējums dziesmai pietiekami. Kwansu dudes! Vienmēr šādas dziesmas nāk dušā pēc smagas dienas.
 12. Paco

  Musician.

  Ir ok, Kad iznāca šī dziesma, man ļoti izpildītājs nepatika, bet nu, varbūt esmu paaudzies vai saprotu vairāk vārdus.. Lai kā arī būtu, īsumā 6. halovīni
×