Jump to content

Paco

Lietotājs
 • Content Count

  339
 • IDcash

  1.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  67d 14h 42m 35s

1 Follower

About Paco

 • Rank
  ID bronzas biedrs

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paco

  Musician.

  Šis gabals ir nedaudz atmiņā palicis.. Rangeram ir talants, ja viņš tiek galā ar saviem dēmoniem, saliek pa plauktiņiem viņus, viņš taču būtu viens no headlaineriem atm. 3 gadus atpakaļ šī dziesma likās super, bet tad runāju ar tuvu draugu, šis izstāstīja kā viens čalis par šo fanoja (dārzenis, atkurijies, atdauzijis galvu, nīsts čalis) visu sabojāja. Skan ar smaku tagad. Šie man pagāja gar ausi milēnijumā, bet tagad griež skaņu no Harlemas. Diplomat/Dipset/Juelz-Camron-Jimmy.. Pionieri bangeriem.
 2. Paco

  Musician.

  Green day, tik nav tas svaigucīts. Jūtams vecums. Lieku 70% dēļ abstraktā.
 3. Ceru, ka visiem būs spēka izpildīt savu apņemšanos! Mana apņemšanās, nodzīvot 2020 labāk nekā 19'.
 4. Paco

  Musician.

  Sveiki, sveiki.. Drugs ar bad. To es gribētu izklāstīt sākumā. Šāda veida mūzika man neasociējās ar neko citu kā alkohola pārdozēšanu nedēļas garumā. Bad vibes. Loģiski, nepieciešams, kas slikts, lai novērtētu ko labu. (yin-yang) Vokālās dotības atturēšos komentēt šajā dziesmā. Ceru, ka šis projekts izdosies!
 5. Paco

  Musician.

  Hey, šis ir normāls gabals, nedaudz atgādina birdy, bija tāda māksliniece pāris gadus atpakaļ, bet normāla dziesma citai dienai, šodien, darba-nedēļas sākumā, cits prasās: Shadowu
 6. Paco

  Musician.

  Bam-para-pam, ja man būtu 13 gadi un spēlētu garry's mode man patiktu. Šis nebūs tas gadījums. Dziesma ir tāda, nu nez, jēla?! Kā pateikt, 16 reizes piedziedājumā ir frāze - like boom. Na-ah. Gribētu redzēt to procesu, ja visi sanāktu kopā un censtos, ko uzmeistarot. TDE x Danny x Sweatshirt. sauce.
 7. Paco

  Musician.

  Hubba-bubba. Tā rozā, no kā žoklis sāp. Es ceru, ka ar to pietiek un ir iedots vērtējums dziesmai pietiekami. Kwansu dudes! Vienmēr šādas dziesmas nāk dušā pēc smagas dienas.
 8. Paco

  Musician.

  Ir ok, Kad iznāca šī dziesma, man ļoti izpildītājs nepatika, bet nu, varbūt esmu paaudzies vai saprotu vairāk vārdus.. Lai kā arī būtu, īsumā 6. halovīni
 9. Paco

  Musician.

  Bija jauki dzirdēt atkal TheGame. Miguel parasti labu akapella spēj sniegt, bet ar loop arī labi skan. Depresīvs tonis tomēr, nezinu kāpēc. Vārdi nekas īpašs, drīzāk tas, kā čalis cīnās ar sevi izmantojot vārda spēli. Grūti noturēties uz stāsta, jo stāsta tik pat kā nav. Es teiktu, sešinieks. Labrīt, pirmā melodija atverot acis : sievietes - laikam tādēļ zeme griežas
 10. Paco

  Musician.

  Es dzeru kafiju no rītiem un uzēdu jogurtu. Tas mani padara par sistēmas lauzēju?! neatbildi. Par komentāru 6, dziesmu par sevi ar trijām atskaņām - 3. Nedomā, ka es esmu rasists, bet ja es būtu tas aziāts, es neizlaistu šādu dziesmu par sevi. Būtu labāk skaitļojis! Katrā ''bār'' ir pa vienai atskaņai un dziesma, kura raksturo sevi, savas ambīcijas. Flash without fire. Pietiek, sapratāt tā pat. ar labunakti.
 11. Paco

  Musician.

  Tove Lo man vienmēr ir patikusi. Vienmēr atšķīrās un vēl joprojām atšķiras no pārējā pop kultūras krējuma. Žēl, ka viņu nostūma ar spēku ''under the radar'' Šī dziesma, precīzāk, ir domāta skaļām ballītēm, ripām, labam laikam, bezrūpīgai dzīvei. kūl. Uz rokas pirkstiem var saskaitīt labākus māksliniekus šajā jomā.
 12. Bingo! Attā forums, sveiks cs-go. Lieliskas ziņas!
 13. Paco

  Musician.

  Uh-ah-la stāsts par ģitāru, cigaretēm, gultu.. Kaut kas savādāks no ikdienas, bet lai cik unikāls liktos, atgādina cover-dziesmu māksliniekus. Nav slikti, prot salikt vārdus kopā, brīžiem arī atskaņas veidojās, bet godīgi sakot, nepavilka, kārtējais pop kultūras puika?! Nez. Ja izsaka kaut ko tad 6-7. NastyNas ar JohnLenon shit. Liekas interesanti, cik ļoti šis mākslinieks spēj izstiepties radošuma-ritma-spēka ziņā, ja vien pats vēlās. Kas darās viņa galvā, nezinu. Liekas, ja to visu varētu izliktu uz papīra, koku uz zemes vairs nebūtu.
×