Jump to content

Paco

Lietotājs
 • Content Count

  322
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  66d 21h 34m 53s

Paco last won the day on March 19

Paco had the most liked content!

1 Follower

About Paco

 • Rank
  ID bronzas biedrs

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Brīdi apdomādams, piedāvāju pāris ieteikums no manas puses: Reģistrējoties piedāvāt samainīt niku tiem, kuriem ir vārdā specifiski simboli ( Piem. no Paco.identy.lv -> Paco999) ; Pop-up logs ar pieprasījumu samainīt niku profilā; Aizstāt atstarpes ar ''_'', "-" , ".", etc. Nomainīt adresi uz Identy.lv arī nav slikta ideja; Tad vēl ir vēl viens veids, kā izskaust reklāmas adreses: Balstoties uz Identy.lv "Portāla iekšējās kārtības noteikumi" punktu 1.1, 1.6, 1.12, 2.1. 2.2, 2.3, 6.2, u.c., piemērot liegumu/sodu (mute/ban). Es ceru, ka šis aizies līdz administratora domām, jo kādam atliek samainīt steam vārdu (piemēram akka !) un reģistrēties, lai veidotu nepareizu iespaidu par ID. Paco.
 2. Ienākot kārtējam nelaimes putnam, vēlējos ieteikt, ko darīt ar radušos situāciju. Tā vietā, lai norādītu ko darīt, reklamēju gambling site. Administrācija varētu ierobežot simbolu izmantošanu nikā?!
 3. Paco

  Musician.

  Hiphops tieši tā. Hiphopā Tu vari noņemt fona mūziku, pielikt autobusa šņākoņu un cilvēku runāšanu fonā - temats paliks nemainīgi spēcīgs + ar dvēseli. Es teiktu, ka šis ir atspoguļojums cik ļoti Biggijs bija spējīgs savā laikā un kāpēc viņš bija - kas bija. Gribētu, lai biežāk cilvēki nejauktu hiphopu ar repu. Vērtējums? Tā pat kā alkoholam - no augstā plaukta. Asimetriski pretējs gabals ar skatu pagātnē, ar nelielu akcentu iepriekšējam darbam. Hiperbola. Marco, you made it here, Gang Starr, y'all made it here Even though y'all wasn't born here, still y'all made it here
 4. Paco

  Musician.

  ..uzi, bahamas, uzi, upper cut! Diezgan daudzus sadzirdēju, Big K.R.I.T., lil John, smiff n wessun.. Tā, no desmit, it's hi-to give you a-five. Pāris dienas griežas. D'Angelo( the "D" is silent) 9Th wonder, epic peom, Wu.
 5. Paco

  Musician.

  baby-maker song from '99
 6. Paco

  SysAdmin - Boomix

  Kāpēc nē? Paldies!
 7. Paco

  Musician.

  tā, boring. 5 max. Mood labs.
 8. Paco

  Musician.

  Jocīgi. Thousand chain guy '19.
 9. Paco

  Musician.

  Labi, teikšu nezināju. Šo grupu nezināju, bet papētot mazliet secinu, ka šī grupa ir tā retā grupa, kura no old school pārtapa par new school, grupa, kura gāja līdzi laikam.. Respect. Pēc bildes, izspļāuti Migos, tehnika, ne tuvu. Šī dziesma ir kā reprezents, iepazīstinot visus ar sevi. Spēcīgi ir sanācis, jo izklausās ļoti labi, un jūtams kā pāris vārdus ir nošpikojuši arī šīs paaudzes "mēles mežģīji". Hey, tas jau nav nekas slikts, ja balsts ir veidojies 30 gadus atpakaļ. Klausoties šo dziesmu un lasot, ko saki par mūsdienu paaudzi, metu sev izaicinājumu! Domāju, kuru varu dot pretī, kurš bliež tā ka grūti izsekot līdzi ar skaidru valodu.. Šis bija pirmais kas ienāca prātā, kuru varētu stādīt pret tavu gabalu. Ir jūtama atšķirība, varbūt nav tas spožākais, bet mūsdienām šis ir ar savu attīstības spēku, laikmeta iezīmēm un tempu. Spēcīgs gabals. Nu, nav jau svaigucītis, bet pirmo reizi dzirdot palika mute vaļā, jo biju piemirsis, kā Pharrell var tomēr bliezt.
 10. Paco

  Latviešu dziesmas

  Šis ir viena no mikrofona zelta dziesmām. Zelts.
 11. Paco

  Musician.

  ja godīgi - 1:20 varēju noklausīties, tad apnika бэха mūzika. Nu nav ne vienā ausī, ne otrā. Pats бэха ir jautrāks kā dziesma. Nezinu vai varu objektīvi novērtēt, bet trīnieks. Mac survival one-o-one
 12. Paco

  Well hello there - content count

  Screenshot_2019-07-10 re1 - IDENTY lv Spēļu portāls.png

  1. Šizofrēniķis.

   Šizofrēniķis.

   Slava tam viss varenajam 

 13. Paco

  Musician.

  Magna carta, holy grail. Šis albūms man stāv mašīnā. Telefonā albūma dziesmas skan. Reti kad dziesmas skipoju. Precīzāk par šo dziesmu, nedaudz ieskaņoja, kā viņa dzīve mainās pateicoties Ivy. No karteļa galvas nolaidās uz aukli. Jūtams 444 albūms.. Savienoja nesavienojamo Biggie ar pamperiem. Master peace. Ja jau grandi: Tiem kuriem vārds Twista ir svešvārds - Viņam piederēja tituls fastest spitter in west.
 14. Paco

  atā admini

  @simplijs@ClubstepTas ir vāks ar jums. Labi, kas nu kuram.
 15. Paco

  atā admini

  ZATLERS - A bet Tu atlaid, Akka - order 66 ZATLERS - Par @darkXX un visiem citiem pārējiem, kuriem ir entuziasma trūkums, te taču nav jāmet kompis krūmos, šis ir gaming community, kur cilvēki nespēlē tikai ce-es. Kopumā, ļoti novērtēju, ko Akka izdarija. Šis nebūt nav viegls solis skatoties no uzņēmējdarbības, kur boss atstādina kādu, jo uzņēmums pūst. But cheer up! There will be sunshine and there will be clouds. P.s. Šis būtu īstais brīdis, pateikt, ka surf jāliek atpakaļ. Vienalga, ko rakstītu, man būtu taisnība par surf. Surf rētas vēl sūrst @boomix@akka
×