Jump to content

Paco

Lietotājs
 • Content Count

  329
 • IDRuby

  0♦
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  67d 10h 16m 57s

1 Follower

About Paco

 • Rank
  ID bronzas biedrs

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paco

  Musician.

  Es dzeru kafiju no rītiem un uzēdu jogurtu. Tas mani padara par sistēmas lauzēju?! neatbildi. Par komentāru 6, dziesmu par sevi ar trijām atskaņām - 3. Nedomā, ka es esmu rasists, bet ja es būtu tas aziāts, es neizlaistu šādu dziesmu par sevi. Būtu labāk skaitļojis! Katrā ''bār'' ir pa vienai atskaņai un dziesma, kura raksturo sevi, savas ambīcijas. Flash without fire. Pietiek, sapratāt tā pat. ar labunakti.
 2. Paco

  Musician.

  Tove Lo man vienmēr ir patikusi. Vienmēr atšķīrās un vēl joprojām atšķiras no pārējā pop kultūras krējuma. Žēl, ka viņu nostūma ar spēku ''under the radar'' Šī dziesma, precīzāk, ir domāta skaļām ballītēm, ripām, labam laikam, bezrūpīgai dzīvei. kūl. Uz rokas pirkstiem var saskaitīt labākus māksliniekus šajā jomā.
 3. Bingo! Attā forums, sveiks cs-go. Lieliskas ziņas!
 4. Paco

  Musician.

  Uh-ah-la stāsts par ģitāru, cigaretēm, gultu.. Kaut kas savādāks no ikdienas, bet lai cik unikāls liktos, atgādina cover-dziesmu māksliniekus. Nav slikti, prot salikt vārdus kopā, brīžiem arī atskaņas veidojās, bet godīgi sakot, nepavilka, kārtējais pop kultūras puika?! Nez. Ja izsaka kaut ko tad 6-7. NastyNas ar JohnLenon shit. Liekas interesanti, cik ļoti šis mākslinieks spēj izstiepties radošuma-ritma-spēka ziņā, ja vien pats vēlās. Kas darās viņa galvā, nezinu. Liekas, ja to visu varētu izliktu uz papīra, koku uz zemes vairs nebūtu.
 5. Būsim godīgi, šis temats man liekas nesaprotams, kādēļ būtu jādiskutē par ko šādu. Tomēr pārlasot jautājumus, veidojās sava veida burvība. Sākumā jāsaprot, kas ir laiks. Pagātne pret šo bridi vai nākotne. Kas tāds, kas bijis. Kas tāds, kas būs. Tad pieņemot to, kam vajag zināt kas noticis pagātnē, kas notiks nākotnē-Cilvēks! Cilvēks, kurš baidās no nezināmā, cenšas laiku iepazīt, iegrožot, lai mazinātu bailes. Kad sākās laiks? Laiks sākās no 1. simtdaļas. Cik svarīgs jautājums šis bija, nezinu. Kad beigsies laiks? Laiks beigsies tajā brīdī, kad to beigs skaitīt. Filozofēt var ilgi par šādiem tematiem, kur galvenais temats ir kas cits. (laika vietā cilvēks) Vēlētos akcentēt laiku, kuru mēs nepelnīti atstājam novārtā, nevis vecākais brālis pagātne.. Pat ne mistiskais brālēns nākotne.. Tagadne! Tagadne ir tā ko mēs nejūtam kā laiku, to kuru mēs ignorējām, jo pievēršam pārlieku lielu uzmanību nākotnei un pagātnei. Pagātnē skatāmies, ar domu, būsim labāki nākotnē. Nē. Īsāk sakot, 2 skaņdarbi, kuri uzburtu ainiņu par laika tematiem: Abi autori ir smēlušies viens no otra laika gaitā, novērtē filozofu darbu, iekļāvuši savā mākslā darbu - plašākai publikai no tumsas. Paco.
 6. Paco

  Musician.

  Daudz nepaskaidrošu - 5. Viņam ir labākas dziesmas. Oriģinālā dziesma ir labāka, nekā šis kovers, bet ir dažas vietas, kur spīdēt - pieci. 1991 gads. Nirvana.
 7. Priecīgus svētkus!
 8. Brīdi apdomādams, piedāvāju pāris ieteikums no manas puses: Reģistrējoties piedāvāt samainīt niku tiem, kuriem ir vārdā specifiski simboli ( Piem. no Paco.identy.lv -> Paco999) ; Pop-up logs ar pieprasījumu samainīt niku profilā; Aizstāt atstarpes ar ''_'', "-" , ".", etc. Nomainīt adresi uz Identy.lv arī nav slikta ideja; Tad vēl ir vēl viens veids, kā izskaust reklāmas adreses: Balstoties uz Identy.lv "Portāla iekšējās kārtības noteikumi" punktu 1.1, 1.6, 1.12, 2.1. 2.2, 2.3, 6.2, u.c., piemērot liegumu/sodu (mute/ban). Es ceru, ka šis aizies līdz administratora domām, jo kādam atliek samainīt steam vārdu (piemēram akka !) un reģistrēties, lai veidotu nepareizu iespaidu par ID. Paco.
 9. Ienākot kārtējam nelaimes putnam, vēlējos ieteikt, ko darīt ar radušos situāciju. Tā vietā, lai norādītu ko darīt, reklamēju gambling site. Administrācija varētu ierobežot simbolu izmantošanu nikā?!
 10. Paco

  Musician.

  Hiphops tieši tā. Hiphopā Tu vari noņemt fona mūziku, pielikt autobusa šņākoņu un cilvēku runāšanu fonā - temats paliks nemainīgi spēcīgs + ar dvēseli. Es teiktu, ka šis ir atspoguļojums cik ļoti Biggijs bija spējīgs savā laikā un kāpēc viņš bija - kas bija. Gribētu, lai biežāk cilvēki nejauktu hiphopu ar repu. Vērtējums? Tā pat kā alkoholam - no augstā plaukta. Asimetriski pretējs gabals ar skatu pagātnē, ar nelielu akcentu iepriekšējam darbam. Hiperbola. Marco, you made it here, Gang Starr, y'all made it here Even though y'all wasn't born here, still y'all made it here
 11. Paco

  Musician.

  ..uzi, bahamas, uzi, upper cut! Diezgan daudzus sadzirdēju, Big K.R.I.T., lil John, smiff n wessun.. Tā, no desmit, it's hi-to give you a-five. Pāris dienas griežas. D'Angelo( the "D" is silent) 9Th wonder, epic peom, Wu.
 12. Paco

  Musician.

  baby-maker song from '99
 13. Paco

  SysAdmin - Boomix

  Kāpēc nē? Paldies!
 14. Paco

  Musician.

  tā, boring. 5 max. Mood labs.
 15. Paco

  Musician.

  Jocīgi. Thousand chain guy '19.
×