Jump to content

Paco

Lietotājs
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  36d 20h 45m 11s

Paco last won the day on April 15 2018

Paco had the most liked content!

About Paco

 • Rank
  Kārtīgs ID biedrs

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paco

  Latviešu dziesmas

  Dziesma ir kolosāla, neatkārtojami kruta. Inokentijs Mārpls man, pats par sevi, jaunībā nepatika, bet tas laikam bija tāds kā stereotips. Sasniedzot tīņa vecumu - bomba. Nu šī dziesma pierāda savu. Varbūt šī dziesma arī nav atbilstoša pēc Inokentija, bet Rakovska, man, lika dungot šo visu dienu.. Domāju, ka šobrīd šī ir Latvijas klasiskā dziesma, kurā ir LV kods. Dziesma, kura nenoveco.
 2. Paco

  Musician.

  Pat ja tā ieklausās dziesmā, viņa ir neinteresanta pat šim laikam. Beidzot visa YOLO ēra iet uz beigām? Pēc desmit gadiem atskatoties atpakaļ uz šo mūzikas žanru diez vai varēs pateikt :lambo with butterfly doors. Trīnieks, nesekmīga atzīme. Izrādās diezgan talantīgs mākslinieks.
 3. Paco

  Musician.

  Šis viņam ir labākais, kas viņam ir. Man liekas. sesdienas rīts. yes, laboju, ko ieliku, bet tas nav novērtēts, vērtējat tad šo.
 4. Paco

  Musician.

  Spēcīgs crew un tajā pašā laikā, reti dzirdama skaņā kura nāk no Bronx'as. Sweaaat.. kaut-kā sagribējās, kas alternatīvs.
 5. Paco

  Musician.

  Em BlackEyedPeace tad patika, tagad arī patīk, bet šī dziesma ir nu tāda, ne šis, ne tas. svētdienas vakaram. Souliņš
 6. Paco

  Musician.

  Te ir bīts, te ir flows, te ir vārdi.. brīnišķīgi. pievienoju izlasei. 8 - daudz labāk nekā viduvēji. Hip Hop aint dead, it just lives underground.. Yt viens no komentāriem, kurš man likās lielisks. Tas kas tagad notiek HpHop'ā ir traki, nezinu vai to vēl var saukt par HipHop. Nas ar HipHop is Dead apbedija veco hiphop zem zemes. Vienmēr tā ir licies un domāju, kad nekas tik labs ārā vairs nesprāgs. Nebiju nekad iedomājies, ka viņš vēl varētu pastāvēt zem visiem šiem mumble, shouting, emorapshit, mainstrīmiem plūsmām. Dāmas un kungi - JediMindTricks.
 7. Paco

  Sveicam: Mr.Mercury

 8. Paco

  Musician.

  Jesus, fucking, crist. Gena, nu nē.. Haos!!! Ja skanētu kur, es izietu ārā, jeb palūgtu, lai izslēdz to sūdu. brrrrh.. nēā, nop, nā-ā.. Skaista dziesma, De La Soul izpildījumā.
 9. Paco

  Musician.

  vecie labie kooks. 6ši. Lietaina diena šeit-tagad. Divatā sēžam mājās.. Dziesma viņai.
 10. Paco

  Musician.

  Nēesmu dzirdējis Untitled albūmu Kendrikam, bet šis liekas labs gabals. Būs jāsaņemās un jānoklausās albūms. Šodiena skriešanā. braukāšanā, gaidu sestdienas vakaru, šī dziesma piemērota šodienai.
 11. Paco

  Musician.

  smird pēc 9 no 10. Beat labais, flows sweat.. Negribēju vērtēt iepriekšējo, tpc neko klusi sēdēju un gaidīju postu.
 12. Paco

  Musician.

  Man liekas, šis albums ir viens no labākajiem, kurš ir iznācis. Noteikti Kendrick L. tika pamanīts no šī main-stream mēdijiem. Tenner. Šī dziesma man, kaut-kā, iesēdusies atmiņā no albuma.
 13. Paco

  NOTY 2018. gada nominācijas

  Paco nomināciju saraksts: Administrācijas pārstāvis - Boombix, teiksim, bija grūti izšķirties starp cilvēkiem, kuri veido ID, bet no main adminiem Boomix izceļas vairāk nekā otrās vietas ieguvējs Akka; Moderators - Simplijs iekritis acīs, nemanāms foruma čatā, bet kārtību ieveda visa gada garumā; Lietotājs - latvianguy, esmu pamanījis šo cilvēku gan čatā, gan forumā, vienmēr prot iespraust teikumu, Jūs viņu pieņemat kāds viņš ir; Palīgs - Arcca, viennozīmīgi, kaut kas saplīsis, Arcca, bug, Arcca, vienmēr ir padoms, gluži kā papiņam pajautāt ko! Aktīvais - Liekas, Clubstep, cik viņu atceros forumā, viņš palabos gramatikas kļūdas, manīm, sevīm, tevīm, personīgi, kā arī izskatīs ban-topic, in-game ieviesīs kārtību, un vēl paspēs čatā uzrakstīt; SPAMERIS - Hg, dzīvsudraba kungs, jeb cilvēks, kuru mēs visi zinām - Mr.Mercury, vienmēr ir licies, ka viņa rakstītais ir lieks, gluži kā spam botiem, tas varētu tur nebūt, bet brīžiem ir arī izņēmumi; Aktīvākais mūziķis - Skaruu, varbūt nav tas aktīvākais, bet mūzikas ziņā pērles sprāgst ārā; Oldschool - DeFire, šo, vēlētos atdot nedalītu balsi par šo cilvēku, dēļ ID-Meeting; Čata gariņš - Faz, viņš īstenībā ir persona, kuru var ierindot visu, sākot no populārā Heroes of the Storm topika, līdz čata sadaļai, kur katrs cenšas atzīmēties. Starp visiem cilvēkiem, viņš ir tas, kurš čatā izceļās, pieļausim domu, ka netikai manās acīs; Kādu brīdi atturējos rakstīt, jo uzskatīju, ka man nebūs objektīvs viedoklis, par šo NOTY'18, bet hey, been i'm here '18. Domājot par katru nomināciju, centos atcerēties, ko katrs cilvēks ir darījis 2018, sapratu: Jāēd vairāk biezpiens; (yes, ko Dievs nav devis, ar biezpienu neaizpildīsi, zinu to teicienu ) Esmu ierindojis šos cilvēku, ne tikai pēc sava personiskā viedokļa, saskares ar tiem, bet gan pēc foruma kopējās aktivitātes. Ceru, ka ņemsiet vērā manu viedokli un vēlu veiksmīgāku '19 . Paco.
 14. Paco

  Sveicam: faz

  Sveiciens gada dienā, ka Tu nāci šajā pasaulē! Noteikti Latvijā bija zaļākā diena vēsturē. Fun fact:
×