Jump to content

Paco

Lietotājs
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Paco last won the day on March 10 2020

Paco had the most liked content!

1 Follower

About Paco

 • Rank
  ID bronzas biedrs

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Priecīgus visiem oliņsvētkus! #kristīgaisserveris
 2. Paco

  Musician.

  būsim godīgi, man nepatika. Video ir labi uzfilmēts, kas tur notiek - nāk smiekli. #seebehindlightsnmirrornshit education from fatlip
 3. Paco

  Musician.

  hei jo, visiem nez vai šis ir reāls. Kārtīga latviešu dziesma, sastāda no 7 vai vairāk piedziedājumiem.
 4. Kam rakstīt viens otram, ja varam novēlēt visiem priecīgus svētkus. Lai spējas jums priecāties par katru sīkumu, kas apkārt ID māsas un brāļi. Paco
 5. Paco

  Musician.

  Rammstein ir labs, bet šis ir nedaudz par traku. Transmusic. Pat gribētu teikt - sektanti. Dnk. Video trūkst sirpis un āmurs. https://www.youtube.com/watch?v=bugypdtq3lY Jep, zinu, šis neizklausās baigi daudz sološi, atšķirībā no iepriekšējā, bet šim ir izdoma. Vispār, flying lotus man ir diezgan augstu ierindots. Tas man skan darbā. Esot nomodā esmu darbā. Tas man skan galvā. Mind games.
 6. Paco

  Musician.

  Nū nezinu. Viduvēji, ja tas ko izsaka. Sākums bija daudzsološs, dziesmas turpinājumā varēja nedaudz just Kanye, tālāk wayne piesitienu un tad jau auzgāja auzas. Autocashmoneyhou' Outrun dziesma no Gorillaz podcast veida albūma - machine bitez. Laiki mainās un daudzi mainās laikiem līdzi! Pastāvēs, kas mainīsies. Sometimes the end in the tunel is just a train, you know..
 7. Paco

  Musician.

  heemmm.. Interesanti, diez vai varētu klausīties šo nemitīgi. Ir pāris līnijas, kuras varētu būt izceļamas: i'm like lightning - tyson, bēēt liels bēt - lai dziedāt līdzi - nop. bīts arī vienkārš, nesaprotu kāpēc producenta flīģelim nepieciešami pārējie 84 taustiņi. Vairāk klausoties šo dziesmu, sāku aizdomāties cik ļoti ir ieguldīts šajā dziesmā. Cik ļoti atstrādāta šī dziesma. Šermuļi skrien klausoties šo katru reizi. brrr. dāmas un kungi - stāsts 2.
 8. Paco

  Musician.

  Catchy piedziedājums, bet diezgan viduvēji priekš dreika. Bīts ir diezgan spēcīgs, bet spēcīgāks par dziedātāja sniegumu, ja neskaita piedziedājumu. Nezinu, neesmu fans, bet liekas, viņa vieta paklusētu un ļautu skanēt bītam. :) Es zinu kas ir likopodijs. Šis ir jāiekaļ akmenī, lai noturētu tuvāk pie zemes.
 9. Paco

  Musician.

  Kad būs, kas tāds, tavām ausīm? Vienmēr būs jocīgi šāds mix. Viens gangsta spit, otrs soul, bet iet kopā. Mr Brown apgrieztos kapā, ja sastaptu biggie small. Kopumā - nav kaut kas. Katrs tomēr atsevišķi skan labāk. Uzskatu labāk sanāca šiem(lai gan līdz soul ir tālu). Gaidu šo albumu.
 10. Paco

  Musician.

  kurin, kur i, Jamaikai tuvākais ir tikai maik.. Nezinu, nespēju tādā ieklausīties un sajust gandarījumu. Še, paklausās dinozauros, tos vismaz apbrīno:
 11. Sašļiks! Tagad ne ko nesaņemšu. Vēlu jums vieglu galvu pēc svētkiem! Arī boomixam pēc sidriņa. P.s. sorry zaļo dzīves piekritējiem par asiņaino skatu.
 12. Paco

  Musician.

  6. Saulainai dienai
 13. Paco

  Musician.

  Wtf is this Vichi style?! Started this style? It came from Russia!! Ja ieklausās, 2 minūšu laikā viņš trāpija beatā padsmit reizes. Karoč:
×