Jump to content

Paco

Lietotājs
 • Content Count

  354
 • IDcash

  1.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  68d 17h 33m 51s

Paco last won the day on March 10

Paco had the most liked content!

1 Follower

About Paco

 • Rank
  ID bronzas biedrs

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sašļiks! Tagad ne ko nesaņemšu. Vēlu jums vieglu galvu pēc svētkiem! Arī boomixam pēc sidriņa. P.s. sorry zaļo dzīves piekritējiem par asiņaino skatu.
 2. Paco

  Musician.

  6. Saulainai dienai
 3. Paco

  Musician.

  Wtf is this Vichi style?! Started this style? It came from Russia!! Ja ieklausās, 2 minūšu laikā viņš trāpija beatā padsmit reizes. Karoč:
 4. Paco

  Musician.

  Šis nobēra daudzos veidos, pa labi, pa kreisi, uz priekšu un tiem diviem, kas stāvēja aiz stūra.. Būs jāpapēta tuvāk šis izpildītā Bliež no krēslas visiem. Ja kāds muld ka ir viss labākais, jāiztīra ausis.
 5. Paco

  Mīmu topiks

  Ja kādu dienu frogs iedomāsies speedrunot.
 6. Paco

  Musician.

  Par Kaupera meitām, viņiem ir daudz labākas dziesmas, bet šī tomēr nav tā labāka. Dejavu?! Vakar manā mājā populāra dziesma, kurai dzied līdzi un kuru pirms gulēšanas galvā skandē smadzenes.
 7. Paco

  Musician.

  mac pipin, negribu neko sliktu teikt, bet nav pa zobam šis fenķiks. Dāmas un kungi, laiks, kad nebija o-ledi, bija durvju zvani, hiphops bija skanīgs un ar atskaņām.
 8. Paco

  Musician.

  Makam albūms swimming ir nācis viņam kā sniegs uz galvas vasarā, veldzējošs, svaigs, iedvesmojošs gabals jaunajiem.. Man diskā ierakstīts, forši paklausīties, vilkt līdzi mašīnā.. Šī dziesma ir nav slikta, teiktu ap 7 no 10. Tagad topā man ir Flyinglotus. Ieraugot dziesmu youtubā, ar visu šo ažiotāžu, dīvaini likās.. Bet re, pavilka!
 9. Paco

  Diennakts Spams.

  kafiju dzerot :
 10. Paco

  Musician.

  Hmm, šos neesmu dzirdējis, bet izklausās pēc HolllywoodUndead, tik mono blaster. Es pat nezinu, varētu iedomāties uzrakstīt dziesmu wordā, (ctrl+l) un atdalīt ar piedziedājumu autotjūnā. Vāji. Disks mašīnā pie šīs dziesmas iet atkārtoti.
 11. Paco

  Musician.

  Dzirdēju dziesmu stundas pēc izlaišanas, viņš pieturās pie sava stiliņa. Sākumā viņš bija kas svaigs, šobrīd kā 3. cielaviņas torte. Labs, bet pa daudz. Nu četri? Varbūt pieci.. Weekendam laikam ir bijis tumšs laiks starp starboy un šo 24k blazing. Kids, drugs are bad! Reti kurš var cīnīties ar supa-villan, bet tonystarkam tas izdevās. Tas outrun ir perfekts!
 12. Paco

  Musician.

  Šis gabals ir nedaudz atmiņā palicis.. Rangeram ir talants, ja viņš tiek galā ar saviem dēmoniem, saliek pa plauktiņiem viņus, viņš taču būtu viens no headlaineriem atm. 3 gadus atpakaļ šī dziesma likās super, bet tad runāju ar tuvu draugu, šis izstāstīja kā viens čalis par šo fanoja (dārzenis, atkurijies, atdauzijis galvu, nīsts čalis) visu sabojāja. Skan ar smaku tagad. Šie man pagāja gar ausi milēnijumā, bet tagad griež skaņu no Harlemas. Diplomat/Dipset/Juelz-Camron-Jimmy.. Pionieri bangeriem.
×