Jump to content
Jorens

Telefona operētājsistēma!

Telefona operētājsistēma!  

110 members have voted

  1. 1. Kāda operētājsistēma ir Tavam telefonam?



Recommended Posts

let the battle begin

funny-android-ready-to-eat-and-apple-600

fight me HYPERS

 

 

bet par tēmu, lietoju jau iphone cik vien touchscreeni lielākotiies ir iznākuši(javas touchscreen neskaitās) un līdz šim nav nekādas lielās problēmas bijušas. FeelsAmazingMan

Link to comment
Share on other sites

Esmu lietojusi abus, bet paliku pie iphone. Abi ir ok, tikai androidam apmēram pēc 2 gadiem sāk lagot snapchats. :plush:

Androīdam sāk lagot viss pēc brīža. Parasti tad, kad viņš ir pārbāzts ar nevajadzīgām huiņām.

So izvēlos iOS.

iOS, man, nav lagojis ne reizi, protams, ir dzirdēts, ka 128gb+ iphoni mēdzot ielagot šad tad

Link to comment
Share on other sites

androids lagot sāk pēc aptuveni gada, jaunākie pēc 2 gadiem.

 

biju android fans un noliku ios cik vien var, bet tad nolēmu pamēģināt ios un ne reizi neesmu nožēlojis. praktisks, ātrs un price/performance atbilstošs.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju androīdu jau vairāk kā piecus gadus (protams, atsevišķiem telefoniem, šobrīd lietoju savējo tikai gadu) un nekas nekad nav lagojis, varbūt vajag mazāk spēlītes kapāt un selfijus bildēt :D

Link to comment
Share on other sites

tie kas saka ka androīds lago, nekad nav lietojuši droīdu iphone cenā un salīdzina 150€ telefonu ar 600+

 

ja iphone ražotu lētus telefonus, tad arī tie lagotu, bet viņiem ir tikai premium only

 

nexus 5x, oneplus 3t un tagad samsung s8 - neviens nav lagojis. starp nexus un oneplus bija iphone se uz pāris mēn. un protams nelagoja, bet cena arī šamajam nav nekādi 100€

Link to comment
Share on other sites

protams, ka jaunākie android flagmaņi ir prima, īpaši premium klases.

 

huawei un samsung, manuprāt, ir labākie andri, vairāk gan man no andriem patīk huawei, ņemot vērā straujo izaugsmi un kvalitāti. protams, ir brāķi, bet tie, no profesionālās pieredzes ir visai reti.

Link to comment
Share on other sites

preferoju tīru droīdu bez nekādas drazas. piemēram, pat s8 iebūvēts ir smirdīgs facebook ko var tikai disablot, ne izdzēst.  DansGame

 

nākamo pavisam noteikti ņemšu tīru andrīti, tobiš google pixel

Link to comment
Share on other sites

aha un 60% no iphone useriem vienmēr čīkst ka lādētāji dārgi OMEGALUL apmēram tas pats kas paņemt krītā X6 un nespēt nomainīt riepas

Nav jau tie oriģinālie lādētāji iPhone tik dārgi. Apmēram 25-30€ maksā. Diezgan pieņemama summa.
Link to comment
Share on other sites

acīmredzot neizprati mana posta domu. paskaidrošu - ja cilvēks ir spējīgs atļauties telefonu virs 600€, tad 30€ lādētājs viņam būtu kapeikas, bet realitāte ir sekojoša - pērk ābolu lai apkārtējiem varētu parādīt cik viņš ir kruts un turīgs, bet diemžēl tā tas vairs nestrādā, jo āboli un līzingi ir pieejami teju vai katram

 

šī pati situācija ir ar mašīnām - kādreiz ar džipiem brauca tikai priekšnieki, bet tagad brauc katrs otrais kam banka iedevusi naļikā ar atmaksu uz vairākiem gadiem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×