Jump to content

barovsky

Lietotājs
 • Content Count

  214
 • IDcash

  1.21€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  107d 4h 54m 35s

About barovsky

 • Rank
  Straight To The Hell
 • Birthday 04/19/1999

Profile Information

 • Vārds
  Edijs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

4075 profile views
 1. normāls pipars, kluss mierīgs,labi šauj, čīterus 100 punkti atpazīs. vienīgais ko vajadzētu tas būtu uzlabot mazliet aktivitāti, bet tā pa lielam lai jau iet, džekam galva uz pleciem ir . Receklis.
 2. Paskatoties uz tavu pieteikumu vien cringu rauj, kā ari redzu ka nespēj pieņemt citu cilvēku viedoklli , kritiku . spēlē tikai no aizvakardienas un jau skrien pēc admina ? galīgi izslēgts variants. kaut neesmu aktīvs jb spēlētājs šobrīd, domāju ka galīgi nederi šim amatam dotajā brīdi, paaudzies, pakrāj stundas , pakačā karmu un buss gucci . Anti . E:( Kā jau teicu - ja es būtu kaut kas augstāks par vienkārši spēlētāju tad butu pavisam savādāka attieksme gan pret serveri gan pret spēlētājiem. ) ar šo tu vien parādi ka nebūsi spējīgs admins, jo redzies tev vajag būt augstāk stāvošam par citiem, lai attieksme mainītos. galīgi izslēgts variants tu esi .
 3. apšaubu tevi vecīt, actually ir daudz latviešī kas ļoti labi spēlē, un iesildās tieši retake, un kapēc kāds mg1 nevarētu arī tur uzspēlēt lai trenētu savu skillu pret augstāka skilla līmeņa spēlētāju ? un 80% tiešām nav silveri XD
 4. i win thiss 100% winrate
 5. TORTILIJA or KEBABINOO daj drop pacan
 6. apsveicu, novēlu tev garšīgākos grauzdiņsalātus <3
 7. pub.identy.lv daddy barovsky#3301 Yo visiem, esmu Edis a.k.a barovsky daudzi puberi mani zin. nāku no Dobedres. brivajā laikā diezgan bieži spēlēju datorspēles, vai pavadu laiku ar ģimeni . Ar sportu baigi neaizraujos , un cenšos sevi pierunāt sākt apmeklēt gymu , bet takā esmu cilvēks kam vienam nepatīk to darīt , varbūt ir kāds dobedrnieks kas nāks ar mani , justos pagodināts. esmu savā ziņa diezgan stulbs, jo visi mani gaming buddys to saka, jo brīžiem izdomāju pateikt visstulbāko bezsakaru un ye. daudz nezinu ko par sevi pateikt, ja kāds grib uzzināt daudz ko vairāk droši var uzdot jautājumus. Strādāju jau gadu Dobeles Dzirnavniekā, un esmu pabeidzis 12 klases, bet ir doma nākotnē pamācīties kautko vel , bet to jau laiks radīs. Mani ir 20 Esmu Adminējis, jau iepriekš identy pubā, apmēram 10 menešus, bet zaudēju acces, jo uzgrudu dzīves problēmas spēlē un biju neadekvāts Neteikšu ka esmu baigais, unikums vai ar kautko īpašš, bet esmu es pats un citu viedoklis nespēj mani ietekmēt. (: https://identy.lv/csgo/players/info/76561198118895470 . pēdējās 2ned tik pamaz stundas , jo veselu nedēļu nebiju spēlējis, taisīju remontiņu mazu dzīvoklī, bet iepriekšējais past 2 weeks records bija pie 40 h parkāpēji man ir nodoti daudz, gan boomixam gan citiem adminiem caur steam pm. Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli: tas tā lai nav randomā pierakstīts, es protu mētāt kuleņus, un kad to daru izskatās ka resna bumbiņa ripo pa istabu .
 8. hell naaaaaah. tak tu prātā diži stiprs neesi, vairak atbilsti 15 gadiem, esi toxic, un vairāk troļļojies nekā spēlē, galīgi neesi kandidāts. BIG ANTI ty, next
 9. kāds te apex grinderis ir ? xd

  1. latvianguy

   latvianguy

   Nē, bet esmu registrējies ieks Grindr

  2. bulletmeister

   bulletmeister

   kāds apex?

   Faceit, faceit :D

  3. lollka

   lollka

   ded game tak

 10. Anti no manis. esi labs un jauks cilvēks tam piekrītu, neesi ari viens no tiem toxic fujakiem. bet nedomāju ka ar savu skilla līmeni busi pietiekoši labs admins lai atšķirtu high skill ar slēptu wh, jo f2p spinboteru izikā jebkurš izbanotu. un arī liekas ka iegutu huge ego boost ar administrātora statusu, jo pieminēji ka esi ziedojis n bez maz vai gaidi kautko pretī. (:
 11. barovsky

  PUB VIP

  nu nejau cilvēki 4euriki maksās par 4 granātām un armoru eksdi
×