Jump to content
Rausis

IDenty CS:GO Turnīri(diskusija).

IDenty CS:GO Turnīri.  

59 members have voted

  1. 1. Vai jūs vēlaties,lai šeit norisinātos klasiskie CS:GO 5v5 turnīri?

  2. 2. Kāda tipa turnīriem jūs dotu priekšroku?

    • Bezmaksas dalības maksu.
    • Maksas dalības maksu.
  3. 3. Cik Jūs būtu gatavi maksāt par turnīra dalību (no komandas)?



Recommended Posts

Sveiki.

Vēršos pie Jums dārgie IDenty lietotāji ar sekojošiem jautājumiem.
Un vēlos dzirdēt jūsu viedokļus/diskusiju par šo tēmu.

Mazliet vairāk par turnīru veidiem.

Bezmaksas turnīri: Balvu fonds noteikts. Tikai pirmās vietas ieguvēji saņem balvu.

Maksas turnīri: Balvu fonds attiecīgi sadalīts (50%/30%/10%),protams tas viss ir atkarīgs no komandu skaita

Par abiem gadījumiem būtu arī jārunā par serveru piešķiršanu turnīriem. Jo pēc pieredzes ir manīts,ka spelējot savos serveros ir dažādu uzstādījumu nesakritības ,kas noved pie konfilktiem.

Būšu ļoti pateicīgs,ja aizpildīsiet aptauju un izteiksiet savu viedokli.

 

Link to comment
Share on other sites

pietrūkst izvēlnes, jo atbalstu gan maksu, gan bezmaksu, atkarīgs, ko piedavā bezmaksas kā balvas

to ko mēs sponsorējam, piemēram winter cup bija 50 eiro pirmajai vietai. :)

 

Boomix ierunājās par identy lanu kuru arī šogad varētu uzrīkot, so ye, tādi online turnīri būtu tīri priekš cilvēkus piesaistīšanas, diezgan nice. :)

Link to comment
Share on other sites

to ko mēs sponsorējam, piemēram winter cup bija 50 eiro pirmajai vietai. :)

 

Boomix ierunājās par identy lanu kuru arī šogad varētu uzrīkot, so ye, tādi online turnīri būtu tīri priekš cilvēkus piesaistīšanas, diezgan nice. :)

4 sure, 4 sure, nu bezmaksas turnīros maybe nevajadzētu aizrauties ar tādām balvām kā WC, bet nu kaut ko simbolisku uz to tīmu varētu piešķirt. Ar balvām jau varam izpausties arī mūsu serveros pieejamajām funkcijām. Protams, maksas, potu sadala pa proporcionālo.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir priekš cilvēku piesaistīšanas, tad bezmaksas turnīrs ir labāks. Tikai tad būs spēles - Globāli pret novām.... Bet tad atsaucība būs.... Tikai vienīgais ka tādā gadījumā cilvēki uz to attieksies vieglprātīgi un būs visas tās random spēlētāju maiņas, neierašanās uz spēli utt...

 

Kā jau Elvijs status update`ā minēja, ka vajag cilvēku/s, kas tiešām seko turnīra gaitai līdzi...

Vēl viena forša fīča būtu ka spēles streamotu ar komentāriem, gan jau kāds būtu gatavs bazarēt par spēlēm...

 

 

Anketu neaizpildīju, jo tāpat nepiedalītos, jo mans aims ir kā kartupelis :<

 

 

 

EDIT:

 

Atbildot Valtam: Protams, bet ne jau tik milzīga tā skilu atšķirība ir visur... Wnk tādas spēles nebūs interesantas ne tiem kas wrecko, ne tiem ko wrecko....

Maksas turnīrā, drošvien nepiedalīsies komandas, kurās visi ir novas... Tur jau pieteiksies tādi, kur vismaz kādu pretestību var izrādīt jebkuram :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir priekš cilvēku piesaistīšanas, tad bezmaksas turnīrs ir labāks. Tikai tad būs spēles - Globāli pret novām.... Bet tad atsaucība būs.... Tikai vienīgais ka tādā gadījumā cilvēki uz to attieksies vieglprātīgi un būs visas tās random spēlētāju maiņas, neierašanās uz spēli utt...

 

Kā jau Elvijs status update minēja, ka vajag cilvēku/s, kas tiešām seko turnīra gaitai līdzi...

Vēl viena forša fīča būtu ka spēles streamotu ar komentāriem, gan jau kāds būtu gatavs bazarēt par spēlēm...

 

 

Anketu neaizpildīju, jo tāpat nepiedalītos, jo mans aims ir kā kartupelis :<

 

Atbildot uz šito tas tā vienmēri ir bijis un būs, ka spēlēs labāki spēlētāji pret sliktajiem, tas ir visos turnīros, tas ir tikai pašsaprotami.

 

pa strīmu varat paprasīt Apo.

 

4 sure, 4 sure, nu bezmaksas turnīros maybe nevajadzētu aizrauties ar tādām balvām kā WC, bet nu kaut ko simbolisku uz to tīmu varētu piešķirt. Ar balvām jau varam izpausties arī mūsu serveros pieejamajām funkcijām. Protams, maksas, potu sadala pa proporcionālo.

Jā, bet tādejādi tu nepiesasistīsi jaunus purnus, es nezinu vai kādam kurš nespēlē identy serveros ir intrese piedalīties turnīrā, kur balvā ir kautkas ko viņam nevajag.

Edited by veterans
Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir priekš cilvēku piesaistīšanas, tad bezmaksas turnīrs ir labāks. Tikai tad būs spēles - Globāli pret novām.... Bet tad atsaucība būs.... Tikai vienīgais ka tādā gadījumā cilvēki uz to attieksies vieglprātīgi un būs visas tās random spēlētāju maiņas, neierašanās uz spēli utt...

 

Kā jau Elvijs status update minēja, ka vajag cilvēku/s, kas tiešām seko turnīra gaitai līdzi...

Vēl viena forša fīča būtu ka spēles streamotu ar komentāriem, gan jau kāds būtu gatavs bazarēt par spēlēm...

 

 

Anketu neaizpildīju, jo tāpat nepiedalītos, jo mans aims ir kā kartupelis :<

Par to Globāli vs novas - moš lai visi piesakās un tad organizētāji sataisa godīgas komandas?

Link to comment
Share on other sites

Jā,vēlviens jautājums.
Kā vislabāk sodīt toksiskus spēlētajus? Raundu atņemšana? Mutiskie brīdinājumi? Diskvalifikācija?
Šis man ir sagadājis mazliet problēmas iepriekš. 

Link to comment
Share on other sites

Jā,vēlviens jautājums.

Kā vislabāk sodīt toksiskus spēlētajus? Raundu atņemšana? Mutiskie brīdinājumi? Diskvalifikācija?

Šis man ir sagadājis mazliet problēmas iepriekš. 

Skatoties cik toksiski. Tur kkāda lamāšanās - aizrādījums mutiski. Vēlreiz - mīnus raunds, DQ domāju, ka tikai pie reāli kka'diem hakiem vai tiešām smagu mutes palaišanu.

Link to comment
Share on other sites

Man par maksas turnīru mazliet dalās domas. Protams, kas tad tur ieskaitīt tos piecus/desmit eirikus, pāris aliņus neiedzersi un vienu čipsu paku mazāk nopirksi vai ne? Bet ja tā padomā, vai tad mums nav liels pulks nepilngadīgo spēlētāju, kuriem nav tādas iespējas (sava konta), lai pārskaitītu kaut tos piecus eirikus? Un visā visumā, es teiktu, ka šie nopietnie turnīri, kuros ir sakarīgas naudas balvas, būtu jāatstāj to lan-pagrabu ziņā. Ņemot vērā arī to, kāds darbs jāieliek turnīra organizēšanā un pieskatīšanā. Protams, es esmu tas nabags, kurš grib prieka pēc uzšaut (jo nemāk šaut), bet vai tad tādus turnīrus arī nav jautrāk (un vieglāk) organizēt? Domāju pašam Rausim būtu mazāk problēmu ar toksisku attieksmi no daža laba, ja viss tiks turēts "casual" līmenī.

Bet ja tomēr gribam būt serious gaming komjunitijs un negribam spēlēt turnīrā, kurā nav naudas balvu, tad es teiktu, lai kāds no "gribētājiem" iet Rausim palīgā ar organizēšanu, jo vienam pašam visu perfekti izdarīt ir samērā nereāli.

 

 

edit : fail, nezināju, ka sīkie var savu kontu atvērt bankā. Tad jau lai tik skaita!

Link to comment
Share on other sites

Esmu tikai par turnīriem 
Tik vēlētos bezmaksas dalību

Un kā jau minēja faz 
Ir daudz nepilngadīgo spēlētāju kas diez vai var maksāt dalību 

Link to comment
Share on other sites

Pilngadīgs vai nepilngadīgs,mūsdienās katram,kuram vismaz ir 14 gadi ir karte,vismaz no sev pazīstamiem cilvēkiem to saku.

Par veidu bezmaksas vai maksas pilnībā vienalga,bet es domāju kā ir ar to skill level sadalījumu. Nebūs interesanti,ja kā jau minēja būs novas pret kaut kādiem lem un augstāk. Būtu interesanti ja būtu arī šie skill groupi,jo proffesional līmenī kaut kādus tikko ienācējus nemet pret VP u.t.t,bet protams nezinu cik liela ir to turnīnu gribētāju bāze,lai to realizētu. Jebkurā gadījumā redzu tikai plusus komūnam,ja notiktu kaut cik kvalitatīvi turnīri.

Edited by bRake
Link to comment
Share on other sites

Jā,vēlviens jautājums.

Kā vislabāk sodīt toksiskus spēlētajus? Raundu atņemšana? Mutiskie brīdinājumi? Diskvalifikācija?

Šis man ir sagadājis mazliet problēmas iepriekš. 

Mutiski brīdinājumi, atkārtoti - loss

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt šis būtu ne tikai labs veids kā piesaistīt jaunus cilvēkus, bet kā vienkārši uzlabot pašu komūnu kopumā. Pirmkārt, ja notiks LANi, tad daudzi cilvēki varētu viens otru iepazīt, parādītos ar vien vairāk jaunas sejas un tas varētu uzlabot CSGO latviešu atmosfēru (?), vai nezinu kā to noformulēt, un tad būtu cits līmenis. Vienkārši vajag darīt, un ne tikai administrācijai būt pretīmnākošai, bet arī spēlētājiem parādīt to interesi un atbalstu no savas puses. 

Link to comment
Share on other sites

Bet ja tā padomā, vai tad mums nav liels pulks nepilngadīgo spēlētāju, kuriem nav tādas iespējas (sava konta), lai pārskaitītu kaut tos piecus eirikus? 

 

 

Ir daudz nepilngadīgo spēlētāju kas diez vai var maksāt dalību 

Ir 21. gadsimts, kā var nebūt karte? it sevišķi, kur visi sīkie pis iekšā miljonus savos steam wallet... 

Link to comment
Share on other sites

Doma nav slikta, esmu par visām četrām, taču ir dažas problēmas, ar kurām es saskartos, ja tiktu piedāvāta iespēja piedalīties šādā turnīrā. (Ceru, ka neesmu tāds vienīgais) Būtu baigi jauki, ja šis turnīrs tiktu veidots kaut kur, kur visas šīs pieteiktās komandas var satikties un uz vietas arī spēlēt (Ja nemaldos kaut kas līdzīgs bija tam exanimo), ņemot līdzi savus datorus, vai attiecīgi, ja ir maksas turnīrs, tiek sponsorēts dators. Manā gadījumā - es labprāt piedalītos, taču man ir portatīvais dators, kurš nav domāts spēlēm, tāpēc fps nav tik liels, cik to vēlētos, līdz ar to, ir iespējams spēlēt tikai konkrētas mapes. Pie datora nepavadu tik daudz laika, lai man būtu jaudīgs dators, tikai, lai spēlētu spēles. Runājot par šīm kartēm - man ir 17 gadi, taču man aizvien nav norēķinu kartes, jo neredzu tam vienkārši jēgu, tāpēc būtu jauki, ja nauda tiktu pieņemta arī skaidrā, uz vietas, pasākuma laikā, ja tas tiek veidots kaut kādā konkrētā vietā.

Edited by crybaby
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×