Jump to content
Go Hārds.

NBA Spams

Recommended Posts

Well, tie, kuri apmeklē šo topciku visticamāk zin, ka šodien sākās NBA sezona. Kaut gan jāsaka, ka šī sezona iesākusies diezgan traģiski..

https://www.youtube.com/watch?v=FIZG_L8K54g

Vēl tieši skatījos to spēli, tas bija drausmīgi. Atejot no tās tēmas, amizanti bija tas, ka Kairija pirmie divi punkti tika pieskaitīti Klīvlendai, ne Bostonai.

Link to comment
Share on other sites

Korzemba, kaut arī DRose fans, man riebjas. Kāpēc? Paskatoties viņa vidjikus, bieži nāk kaku kontenta šļakatas, viss tiek dramatizēts un šie "untold truth" vidjiki ... cmon, ja tu kaut cik seko līdzi nba pēdējos gadus (kad boogie ir spēlējis), tad šis nav nekāds "holy shit, finally the truth" vidārs. Pat īsti nav jābrīnās, ka šitais čalis nav nekāds mentālais burvis un nevar savaldīt savas emocijas. I mean, look at THIS .

Protams, var diskutēt, ka vari uzvesties kā pilnīgs pērtiķis un tik un tā labi spēlēt basketbolu (sir Charles?), bet vai šitas būs tas čalis, kurš aizvedīs komandu līdz finālam? Kurš spēles pēdējās sekundēs izspļauj savu zobu sargu un pretinieku soliņa? Kurš grūsta pretinieku komandas assistant treneri?  Nedomāju. Protams, džekam ir tikai 27 gadi, vēl daudz basketbola ko spēlēt, bet vai es šito fujaku gribu savā komandā, par kuru es fanoju? - Nē, paldies! Labāk dodiet man KAT, AD vai KP!

 

... on the other hand, cepuri nost tam DeMarcusam, kurš nespļaudās un negrūstās, jo šosezon (un arī pagājšgad) džeks uz laukuma ir zvērs! 

Link to comment
Share on other sites

i mean, viņi Okaforu īsti nespēlēja tāpat, un visi 76ers fani jau chantoja ''free Okafor''. 

 

ps. domāju , ka šo visu ietekmēja arī tas , ka 76ers buildos ap Embiid'u un Simmons'u, un Okafors starp viņiem neiederās.

Edited by blurryface
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×