Jump to content
Go Hārds.

NBA Spams

Recommended Posts

yo, skatījos world vs usa tiešraidē, bija okix. Nekā pārāk aizraujoša, bet bija ok. Bogdanovičš vienkārši karsts, troyka pēc troykas. Es tik nesaprotu vienu, kapēc my man Kuzma got booed out. Katru reizi, kad viņš pieskārās bumbai, arēnai tas nepatika, tik nesaprotu kapēc. Oh well, bija vēls, mošk man kaut kas ar galvu nebija kārtībā un tikai izlikās.

 

Anyways, gaidam šovakara 3point, slam dunk un skills challange.

Link to comment
Share on other sites

Who the fck is quavo un cik stulbam jābūt lai bloķētu meiteni?

Also, man darbs kkādos deviņos no rīta, ne sūda neredzēšu :(

Also also - Cik Demita ir gara? 5'2? :D Un bring back Nate to Chicago!

Link to comment
Share on other sites

Who the fck is quavo?

Also, man darbs kkādos deviņos no rīta, ne sūda neredzēšu :(

 

Quavo ir 1/3 daļa no grupas Migos, un viņš ķip normix basīti spēlejot ja jau pat Lebrons uzslavē viņu ik pa laikam :D

Link to comment
Share on other sites

Nevaram tak atstāt pašu labāko daļu ārā. Respektīvi, es runāju par Fergie's priekšnesumu, kurā viņa izlika visu savu sirdi un dvēseli, un pierādīja, ka viņa nav populāra sagadīšanās pēc un ir izcila dziedātāja.

 

 

:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Nevaram tak atstāt pašu labāko daļu ārā. Respektīvi, es runāju par Fergie's priekšnesumu, kurā viņa izlika visu savu sirdi un dvēseli, un pierādīja, ka viņa nav populāra sagadīšanās pēc un ir izcila dziedātāja.

 

 

:facepalm:

Bruh, es šito klausījos, tad man radās vēlme beigt skatīties NBA ...

Link to comment
Share on other sites

Iespējams , ka nākamgad varētu būt jauns playoff'u seedings, domas?

 

 

Ja kāds nesaprot - tiek paņemti 16 labākie komandu rekordi (uzvaras/zaudējumi) no konferences(east/west) , un tas nozīmē , ka ja Rockets pabeidz ar labāko rekordu, viņi spēlēs pret sešpadsmito labāko komandu līgā pēc tās rekorda, utt.

 

Kā piemērs, kādi būtu playoffs, ja tagad beigtos sezona - hZ0Po01.jpg

Edited by blurryface
Link to comment
Share on other sites

Nu, šitais mainītu ļoti daudz. Izklausās interesanti un tas dod iespēju jauniem, interesantākiem play-off matchupiem, bet mans jautājums (jo, kā jau vienmēr, uz pārmaiņām skatos skeptiski) - kā viņi plāno sataisīt regulāro spēļu grafiku, lai 1-16 formāts būtu godīgs? Tas reāli nozīmē to, ka spēlētājiem no East būs biežāk jābrauc uz West konferenču komandām (par ko, pirmkārt, es pieņemu, ka players union nebūs apmierināti un cīnīsies, jo šis nozīmē, ka spēlētājiem būs mazāk laika, ko pavadīt ar ģimeni), kas nozīmē to, ka Bostonai, Knicks un Raptors būs kaut kādi nereālie back-to-back-to-back izbraucieni, jo bieži jau nelidos tās sešas, septiņas stundas no vietas uz Portlandu/LA/Ouklandu, kas beigu beigās varētu arī nozīmēt garāku sezonu (vai play-offus). Ne par velti tika izdomātas divīzijas un ne par velti komandas savā konferencē un divīzijā spēlē tās 4as regulārās sezonas spēles un ne-savā-divīzijā 3 vai 4as spēles, lai uz play-offiem viņas būtu gatavas un play-offos mēs raudzītos jau uz dinamiskāku, sīvāku spēli, kur abas komandas jau ir analizējušas savu pretinieku tendences un stratēģijas. Grūti iedomāties redzēt man mīļos play-off upsetus šādā formātā un arī grūti iedomāties redzēt kā Silvers šito taisās realizēt, lai visiem būtu pa prātam (kas noteikti būs grūti). Bet reizi vienā septiņgadē piekrītu tam, ko Steven A. Sshole teica. Kaut arī viņš tā pat ir idiots un es nesaprotu, kāpēc cilvēki vispār skatās ESPN sporta pārraides.

Link to comment
Share on other sites

 

7 spēles, kurš uzvar?

 

Nu, ja OKC turpina mest tik ''iespaidīgi'', tad atbilde uzreiz skaidra. Ja atskatamies atpakaļ uz iepriekšējām spēlēm pret gsw, tad varbūt arī var pastrīdēties. Ja viņiem krīt, viss ir labi, aiziet uz viļņa un var sagaidīt daudz ko iespaidīgu.

Link to comment
Share on other sites

ielieku 2 video no vakardienas

 

 domas par zaza klipu kur ''nokrīt'' uz westbrook'a kājām?

 

 

AD beasting

 

Zaza vienkārši netīrs kverplis. Tak cik reizes nav bijušas, kur viņš ''nejaušām'' tur kādu aiz rokas un velk lejā, ar elkoni iepis pa seju un kas tik vēl ne. Visvairāk viņu sāku ienīst pēc pagājušā gada fināliem, kad spuri vienkārši drāza gsw, un mazais gruzīnu krupis, es teiktu ar nodomu atkāpās un palika kāju zem Kawhi. Un tā nokrišana uz Westbrooka kājām vispār bija tīrākais cirks, ne viņš aiz kaut kā aizķērās, ne viņu kāds pagrūda. Sagribēja uzkrist uz kājas viņam un tas arī viss, brīnos ka NBA vēl nav radījusi kaut kādas sankcijas pret viņu.

Link to comment
Share on other sites

es domāju , ka tagad viņi neko baigi nedarīs, bet ja kas tāds atkārtosies vēlreiz tad gan jau iedos diskvalifikāciju uz pāris spēlēm , vai ieviesīs kādu noteikumu tikai nezinu kā tas īsti varētu strādāt.

Link to comment
Share on other sites

es domāju , ka tagad viņi neko baigi nedarīs, bet ja kas tāds atkārtosies vēlreiz tad gan jau iedos diskvalifikāciju uz pāris spēlēm , vai ieviesīs kādu noteikumu tikai nezinu kā tas īsti varētu strādāt.

nu stipri šaubos, ka tā būs. Jau labu laiku atpakaļ par to vajadzēja domāt, diskvalifikācija uz pāris spēlēm vai spēli jau arī neko diži nemainīs. Bet nu tad redzēs, ja spēlētāji, treneri un pārējie, kuri var kaut ko ietekmēt, kaut ko darīs, tad jau varbūt arī pievērsīs tam uzmanību. Itkā jau puse nepievērš tam uzmanību, līdz tas kaut kādā veidā neskādē viņus pašus. 

 

btw, ko domājat par jauno cavs rosteru, cik tālu viņi tiks, vismaz līdz fināliem aizies? Un ko domājat, vajadzēja vai nevajadzēja treidot kādus noteiktus spēlētājus?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×