Jump to content
Go Hārds.

NBA Spams

Recommended Posts

Casual NBA fantasy/Spurs bullshts : 

 

Manā komandā ir gan Zach Lavine gan Kawhi Leonard (abi vēl pagājušās nedēļas sākumā bija savainoti). Tātad, viens no viņiem stāv Injury slotā (nopelnītie stati neskaitās klāt). Okej, Lavine taisa savu debijas spēli kopš sačakarētajām ceļa saitēm - izņemu viņu no IR slota, ielieku sastāvā un lai ietaupītu vietu ekstra spēlētājam, ielieku Kawhi IR slotā, jo viņš bija listed as "probable" svētdienas spēlei. Brīvajā vietā paceļu Kings big-man Kosta Koufus, jo rebound stats bija slidens. Aizeju tusēties, vēl tajā sestdienas vakarā vismaz 3 reizes čekoju vai Kawhi nespēlēs - nav nekādas ziņas. Nu labi, fck it, atstāju uz nakti Koufusu. Next dienā čekoju status - Kawhi spēlējis un savācis 19pts, 8rebs un 8ast. Kosta Koufus 6pts, 5 rebounds. Skaļi nolamājos, atrodu internetā Lebrona bildi un parādu tai vidējo pirkstu. 
Labi, fast forward to vakardiena. Skatos - "Kawhi Leonard is not on the injury list for monday's game". Metu ārā Koufusu, ņemu Kawhi ārā no IR slota un lieku sastāvā. Šorīt čekoju fantasy : "Leonard (quad) has been ruled out for Monday's game against the Hawks" . WTF??? Labi, Koufusam nebija nekāda zvaigžņu spēle, bet tie 5 reboundi var ļoti noderēt, ja pretinieku komandā ir Andre Drummonds. Sorry par out of the blue postu, bet es dusma un man vajadzēja kādam pasūdzēties :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×