Jump to content
Rausis

Pavasara nomināciju balsošana

Recommended Posts

Tā kā visi ir slinki un sen nav bijis nekas tāds,aiziet.

 

 

Identy nomināciju noteikumi!

  • Katra nominācija, Tev ir jāpamato ar argumentētu viedokli, kapēc par šo cilvēku, kādi labi darbi ir darīti šajā gadalaikā? :D

Sodu tu saņemsi wp vai suspend izteiksmē obligāti, ja -

 

1. kārt nebūsi ievērojis augstāk esošos noteikumus.

2. kārt nebūsi KAUT VIENU, nomināciju pamatojis ar savu viedokli.

3. kārt ja būsi atstājis tukšas vietas nominējot.

4. kārt ja būsi sevi nominējis, kādā no nominācijām.

5. kārt ja Tev nebūs vismaz 20 posti un Tu būsi ierakstījis nominācijas. (Tavs posts netiks pieņemts un tiksi apbalvots ar +1wp)

6. kārt ja Tev nav tiešām kādai nominācijai uz doto brīdi mēneša cilvēks par kuru gribētu nominēt, neraksti vispār neko, bet gan izlaid un apraksti nākamo nomināciju.

 

 

Nomināciju saraksts:

 

Administrācijas darbinieks - Pavasara labākais, centīgākais administrators.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš identy serverus ir popularizējis visvairāk -

DD2 Admins - Labākais serveru admins -

JB Admins - Labākais serveru admins -

SURF Admins - Labākais serveru admins -

DR - Admins - Labākais serveru admins -

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu,

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem.

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.

 

Balsojam līdz 20.Jūnijam

 

Labākajiem balviņa, kā arī 1.5 IDC

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks-Rausis- Pagaidām ir bijis visaktīvākais un visvairāk sarunājās ar lietotājiem.

Moderators-Ansis- vienīgais moderators : <

Banteam-Galva- Visaktīvākais un visvairāk redzamais.

Serveru Administrators-TnT- Visvairāk ir palīdzējis + cenšas uzlabot situāciju ID un padarīt vel aktīvāku !

JB Admins -Brokolis- Cik esmu redzējis serverī ir katru dienu un darbojas ar pietiekami labu efektivitāti.

Palīgs-Yogijs- Palīdzēja ,kad lūdzu ,tāpēc arī nopelnijis šo pozīciju.

Sliņķis-Outsider- Nēsmu redzējis forumā un darbības no viņa puses arī nēsmu ievērojis.

Girl next door-Sintija- Manās acīs aktīvākā ,jaukākā un izpalīdzīgākā !

Edited by Karamele
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - MadYoga Vienīgais no kura var sagaidīt atbildu un atrisināt vis neskaidrākas situācijas.

Moderators - Ansis Vienīgais un mēģina kaut ko darīt, bet laikam taisa savu serveri un ir mazak aktīvs.

SURF Admins- Gribētu atdot šo nomināciju Skillz, bet sakarā ar to ka ar acc viņš vēl ir mazs un zaļš tad ļaušu vēl sevi pierādīt, bet aktīvi serverī redzu PU1, tāpēc arī savu nomināciju atdošu tieši viņam.

Banteam - Galva Šo cilveku vēlos tiešām uzslavēt. Atceros kā viņu pieņēma amatā un tajā vēl turās šodien.Pieredzējušākais Ban Team loceklis Identy.

Girl next door - Meitene ar ieroci.(illegal) Jautra, Simpātiska, atraktīva. Viss vienā. Foršākā identy meitene.

Edited by Spriditis
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - MadYoga ienāk serverī brīžos, ka to visvairāk vajag , atsaucīgs.

Moderators - Ansis - manuprāt, viņš ir vienīgais , kas strādā no šī statusa vienīgi žēl , ka samazin'ājis aktivitāti forumā

Banteam - Galva - manuprāt, viskorektākais un labākais no šī brīža BT. Cik skatos pārkāpēju sadaļā bieži vien viņš ir tas , kurš izbanī.

Serveru administrātors - TnT - Es pagaidām viņu saredzu visvairāk no SA + ir bijuši konkursi iekš servera.

JB Admins - Uzskatu , ka šo statusu pelnījis Herbijs, viņš ir viskompaktākais admins. Nešķliro ne draugos, ne nedraugos. Gago , bano visus , kuri pārkāpj noteikumus

Girl next door - sokoladee - Manuprāt, visjautrākā no ID meitenēm ar kuru serveros kopā var patroļļoties....

Link to comment
Share on other sites

Cs es esmu atmetis, Bet ik pa laikam ieeju un iečekoju, Tāpēc no manis nominācijas tik ap Forumu.

 

Administrācijas darbinieks - Manu prāt tas ir Klāvs, Izskatot sūdzības ja kaut ko vajag tad vienmēr rakstu viņam un viņš palīdz. Bieži redzēts pa visu forumu utt... Tāpēc GL turies.

Moderators - Vienīgais kurš tagad ir MODS ir Ansis. GL nominēju tevi. (Ansis). Redzams katrā foruma stūrī un labi dara savu darbu.

Banteam - Nominēšu Semiju. Jeb vienīgo ko varu nominēt. Ja pat viņš nav tik ļoti aktīvs vienmēr izskata sūdzības ja es nevaru vai vienkārši viņam paprasu lai izskata.

GFX - Šoreiz nominēšu Valtu, Ja pat viņš nebij tik aktīvs PS darbos, Bet ja uztaisa tad uztaisa smukus un patīkamus darbus.

Aktīvais - Ventur4iks, Vienmēr kad ieeju iečekot forumu redzu viņa niku Čatā, Topikos ne tik daudz bet domāju ka ir pelnījis šo Nomināciju.

Girl next door - Mazāāā. Aktīvi rosās pa Topikiem, ieraksta kaut kur kaut ko, kā arī ļoti aktīva čatā. GL

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Klāvs, katru dienu ieraugu viņu čatā, forumos arī viņš aktīvs, katrā posta ir kautkas no Klāva. ^^ gl

Moderators - Ansis, kautgan sen neesmu redzējis viņu, teiktu lielu paldies, kā esi izpalīdzējis IDENTY. GL.

Banteam - Galva, viņš CS Nesēž, sēž MTA, un vēl paspēj pa laiku arī forumā izskatīt sūdzības. GL

SURF Admins - Labākais serveru admins - Klāvs(Nipper) Jo tomēr arī vienīgais ko parasti redzu online. GL.

Aktīvais - Ventur4iks, parasti čatā var atrast interesantu konversāciju ar šo čali, forumā arī visulaiku redzams .gl..

Girl next door - Mazā, parasti redzu visulaiku serveros, citas meitenes neiekrīt tā bieži acīs. gl

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Noteikti ka Rausis, jo čato ar lietotājiem kas parāda ka te ir aktīva un atbildīga administrācija.

Moderators - Laikam jau Ansis, cita jau te nav.Galvenais ka pilda savu darbu.

Banteam - semuel`, vairāk sastopu viņu gan čatā, gan topikos.

Aktīvais - Aigars, baigi aktīvs čatā, īpaši kad uzliek uz kādas komandas skinus @ csgolounge.Kā arī emocionāls.

Lietotājs- Adidas, ar identy kopā jau biški vairāk kā 3 gadus un diezgan jautrs ja tuvāk iepazīsti.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - MadYoga labākais pēc manām domām,jo tiešām izpalīdz un nenoignorē.

 

Moderators - Ansis vienīgais moderators.Izpalīdzošs un atsaucīgs.

 

Banteam - Galva aktīvs izskata lielāko daļu no sūdzībām un pieņem pareizus lēmumus.

 

SURF Admins - Labākais surf admins pēc manām domām ir Spriditis,jo ir aktīvs surfā bano,gago utt. visus kam tas nepieciešams.

 

Girl next door - Meitene ar ieroci (illegal) jautra ,simpātiska un ir aktīva identy.lv comūnā un serveros.

Edited by Skillzz
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Pavasara labākais, centīgākais administrators.Ja neskaita tos administrācijas darbiniekus, kuri ir Pensijā, bet arī aktīvi darbojas, lai gan no viņiem varu nominēt Elviju jeb Yogiju tad aktīvākais uz šo brīdi ir Rausīc. Bet nominācija abiem!

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. Šeit laikam jāmin Ansīīc, jo viņš izliek sevi visu ID labā, ko daži nenovērtē! Bet katrs jau izvēlās, ko atbalstīt un jāa. Katrā ziņā es uzskatu, ka Ansis ir cienījams moderatora nominants!

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. Cik es paskatos sūdzību sadaļā, Semijs ir viens žiperīgs puika.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš identy serverus ir popularizējis visvairāk -Uzskatu, ka TnT ir pelnījis ;so nomināciju, jo vienmēr kā lasu kādas neskaidrības par serveru jautājumiem, TnT visu paskaidro tā, lai nerastots kāds kašķis.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu - Laikam jau jāmin Venturčiks, jo viņš vienmēr kaut ko ieraksta čatā un jā..

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis . Te gan jāpadomā. Padomus daudziem prasu - Ansim, Klāvam, Venturam, Laurai, Elvijam.. tāpēc nominēju visus.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.'Artūrs B. Jau ļoti ilgu laiku ir šeit un nepazūd, tā kā nominācija viņam.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. Nu tā kā no visām ID čikām, es vairāk kontaktējos ar Lauru jeb Puseiti, tad nominācija viņai.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Pavasara labākais, centīgākais administrators. Jogijs

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis Krekeris

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. Arturs B

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Lācis ( Yogijs ) Vienmēr ir visur kur viņu vajag

Moderators - Ansis nevienu nemaz vairāk nezinu ;/

SURF Admins - Labākais serveru admins - Itkā jau es ;/ bet tākā sevi nevar nominēt tad Skillz, otrs labākais admins ;)

Lietotājs- Aigars, visbiežāk uzturas forumā.

Palīgs - Yoga, nekad nevienu neignorē vienmēr visu var sarunāt ;)

Girl next door - Ievuks, aktīvākā ārpus identy ;)

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Pavasara labākais, centīgākais administrators. - Rausis šo definitely pelnījis, visulaiku online, pielabo tās mazās foruma lietiņas, taisa cupus, palīdz visiem pēc kārtas.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. - Ansis, nedaudz pierimis, bet tomēr vēljoprojām ir moderatora statusā un dara savu darbu pienācīgi.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. - Galva, sūdzības vienmēr tiek izskatītas ātri un precīzi.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš identy serverus ir popularizējis visvairāk - TnT, dara visu, lai id serveriem būtu tāda kā izaugsme?? Vienmēr ir lietas kursā.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu, - Visticamāk, ka Aigars, vienmēr ir forumā, sadzen mani online time par pāris h, laikam.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis. - Rausis/Yogijs, vienmēr palīdzēs ar visu, uz ko un kā ir spējīgi, savā ziņā. Nav divu domu pie kā vērsties pēc palīdzības, nu ok ir divu domu - Yogijs vai Rausis. :D

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem. akka, jo csgo.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. - Par serveri nemāku teikt, bet forumā noteikti Talants. Nu ok ok. Aigars, kā jau teicu augstāk, forumā ir visu laiku.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. - Krekeris, arī ļoti bieži ir redzams foruma čatā.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris. - skyfall, visur redzami viņa posti, bet pēdējā laikā pierimis..

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. - Aktīvākā - Mazā, visbiežāk kko ne pa tēmu ieraksta čatā. Gudrākā - Vita, nepārtraukti mācās un bieži vien atmaksājās mācišanās.. (No offense citām meitenēm, nezinu) :D

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Pavasara labākais, centīgākais administrators. hmm, te grūti spriest, varētu takā Rausim, bet nemaz tik ilgi viņš nav administrācijā, liktu jau MadYogu, bet nu viņš pensijā, piedot Yogij, lai iet Rausis.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators. Ansis, te nav divu vārdu, darbu dara, viss cool

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. Pārsvarā redzu Galvu tāpēc došu šim puisim.

DD2 Admins - Labākais serveru admins - Zingo vai blR, nezinu kuru izvēlēties, jo viņi tur abi ir vienīgie ko redzu pārsvarā, ņemšu Zingo, jo biežāk laikam tomēr tiek redzēts.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu, Aigars? jeb kāpēc lieku jautājumzīmi, protams aigars, piediršs čatu katru dienu

GFX - Skaistāko photoshop darbu autors. shaize, vienmēr esmu mīlējis viņa darbus.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. mazaa un šokolāde, šoreiz laikam atdošu šokolādei, jo aktīvi redzu.

 

 

 

 

zilā krāsa gejiem,

Link to comment
Share on other sites

Serveru administrātors - es vispār nevienu citu SA neesmu manījis darbībā kā _TnT_ , vienmēr dara visu lai serveris būtu kartībā!

 

JB Admins - no visiem adminiem kas tur ir pēc manām domām, labākais ir Karamele, lai gan acc ieguva nesen jau pamanījies sevi pieradīt, un rāda labu piemēru citiem adminiem/spēlētājiem!

 

Lietotājs- manās acīs visvairāk iekritis Ventur4iks

 

Palīgs vienmēr kad man kko vaig, tad Yoga man palīdz.

 

GFX - diezgan daudz labu gfx'eru mums te, bet nu es savu balsi atdošu par šaizi..

 

SPAMERIS - šo nomināciju kādreiz pārstāvēju es, bet tagad viskkur nepaķeksi visādus sūdu raksta akka..

 

Girl next door - lai nu cik meiteņu mums te arī būtu, man visvairāk acīs iekritusi sokoladee, kan serverī gan forumā

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rausis, jaunākais šajā amatā, cik saprotu, aktīvs, liek par sevi manīt, daudz uzturas forumā, paceļ aktivitāti, rīko konkursus, piesaista cilvēkus, malacis.

Moderators - Ansis, amatā jau ilgi, dara savu darbu labi un pieklājīgi, neredzu iemeslu lai viņam nepiešķirtu šo nomināciju, lai arī viņš šobrīd ir vienīgais moderators.

Serveru Administrators - _TnT_ daudz rūpējas par savu serveri, uztur kārtību tajos un labi dara savu darbu jau krietnu laiku, lai gan tāpat kā Ansis, vienīgais savā amatā, bet tāpat būtu izpelnījies šo balvu vairāk kā citi, paldies par padarīto, gl.

DD2- Ja būtu objektīvi lemts bez mūsu balsojuma, šo balsi vienmēr iegūtu blR- (Blaider), jo šis spēlētājs nekad savā laikā nav radījis problēmas, spēlē labi, ir labs kā cilvēks, atsaucīgs, vienmēr sveicina un aktīvs serverī, šis admins būtu kā paraugs visiem citiem. Kāds ar viņu jebkad ir konfliktējis? Visu cieņu viņam.

Lietotājs - Paļubom Aigars, spamo bieži čatā, aktīvs forumā, slims ar cs;go betting, bet liek manīt dzīvību no viņa puses. :D Neredzu nevienu aktīvu lietotāju bez viņa.

Palīgs - Klāvs, ir personīgi palīdzējis un manā redzes lokā arī ir vairākkārt palīdzējis citiem, forša personība, laba humora izjūta, prieks par tādu cilvēku, gl. Ja man vajadzētu palīdzību, visticamāk vērstos pie šī cilvēka, pēc tā arī orientējos.

Sliņķis - outsaiders. MĒS GRIBAM STATUS VECĪT!

GFX - šaize, vienmēr patikuši viņa darbi un mūžīgi patiks, pirms IDC restarta smuki sastrādājāmies, pametu viņam pasūtījumus un lieta aizgāja, +40 id keš. :D Bet ja nopietni, tad taisa skaistus un kvalitatīvus darbus, esošā headera autors.

Oldschool - Artur B. , jo ir labs cilvēks, nav mani aizmirsis, ik pa laikam padod ziņu, vienīgais, ar kuru ir salīdzinoši labas attiecības no pārējiem, ir šeit jau ilgu laiku, vēl uzturas forumā.

Girl next door - Nebūs, visas līdzīgas, visas izceļas ar kaut ko, labi ka ne ar daudz stulbuma. Atdošu mammai Vitai, why not?

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rausis un Jokijs, jo abi kaut ko ņemas un abi aktīvi formā.

Moderators - Ansis, jo cik zinu viņš ir vienīgais moderators :D

Banteam - Galva, jo daudz aktīvāk un labāk izskata sūdzības

Serveru administrātors - Nu protams, Tnt jo ir vienīgais un ļoti labi arī pārzin Jb noteikumus.

DD2 Admins - Raimoo , cuz it's ma nigga raimooooooo

JB Admins - Brokolis visaktīvākais ko redzu serveros un arī vienozīmīgi jautrākais admins

Palīgs - Ventručiks, puika man daudz un dikti palīdzēja. Centās palīdzēt, esmu koņču parādā!

Sliņķis - Akka, neko nedara, to vien dara kā ēd šokolādes

GFX - Valts, puikam skaisti sanāk

Aktīvais - Tea' 24/7 online, trolis

Oldschool - Raimoo, viens no vecākajiem.

SPAMERIS - Rausis, spam all the time

Girl next door - Ievaa aka Mazaa, cuz were the best un vienīgā meitene ar kuru kaut cik kontaktējos.

Edited by sokoladee
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Akka dara daudz.

Banteam - Galva, vislabak nosaka visu

DD2 Admins - Blr ta pat

Lietotājs- Ventur4iks visvairka acis metas

Palīgs - Yogijs vai Rausis , abi man palidz.

Sliņķis - outs. neko nedar

GFX - Valts, smuki un man taisa :D

Aktīvais - Aigars visu laiku muld, visur ir.

Oldschool - Ksloka Visvairka acis kritis.

Girl next door -sokolade laikam

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Klaaavuuuushhhkaaaaaaa,jauns un saprotamāks award topiks,izpalīdz ar sīkumiem.

Moderators - Ansis,kaut arī vienīgais,bet tomēr aktīvs un uztur tēmās kārtību.

Serveru administrātors - TnT - jb valdnieks,spēj visiem izskaidrot katru noteikumu un pieturās pie tiem.

Lietotājs- Venturčiks ļoti bieži redzams čatā,dažreiz ļoti agresīvs un ļauns,bet lielākoties izpalīdzīgs un jauksssss.

JB Admins - Beg,ļoti bieži uzturas serverī un nežēlo,pat ne meitenes :D

Palīgs - Yogijs,bez viņa padoma,nekur.

Sliņķis - Akka, slinksssss:"Izdarīšu,nopirkšu,uztaisīšu" diezgan ilgi taisīja to serveri,kaut tas viņam prasīja nieka 7 dienas...

Aktīvais - Aigars,ļoti aktīvs ar saviem betiem un scam stāstiem :D

Oldschool - Artur B. ,kaut arī sen neredzēts,tomēr atdodu nomināciju viņām :wub:

SPAMERIS - Skyfall,ļoti aktīvs čatā,it īpaši naktīs. Nakts draugi 4 ever :>

Girl next door - Šeit nu es nevaru izvēlēties,abas sasitīs ololol. Šokolāde un Mazā ,meitenes ar kurām visbiežāk kontaktējos,dažbrīd dod padomus,vai ari vienkārši liek tašīt,ahuehue

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Klāvs aka Klaavushka (call me swarely, Rebeka etc.). Laikam jau tāpēc, ka kontaktējos ar viņu visbiežāk, atsaucīgs un taisnīgs.

Banteam - Galva, varbūt ne vienmēr pieņem simtprocentīgi pareizos lēmumus, tomēr dara to operatīvi un vadās pēc noteikumiem.

JB Admins - daudz kandidātu, bet visobjektīvāk un nešķirojot pārkāpējus soda Beg`.

Lietotājs- Aigars (lai gan iepriekš bija Konkursu rīkotājs), nevar neievērot ieejot forumā, čatā regulāri kādam uzmācas.

Palīgs - Klāvs aka Klaavushka (call me swarely, Rebeka etc.). Nekad neatsaka palīdzību.

Aktīvais - Brokolis, JB serverī droto 25/8.

Oldschool - Artur B., cilvēks ar galvu uz pleciem, kuram var uzticēties.

SPAMERIS - akka, ne pa tēmai bieži iespamo, tikai lai ir pēdējā posta autors.

Girl next door - Mazinjaa, patīkams cilvēks ar kuru var viegli un sakarīgi komunicēt, interesanti spēlēt serveros, good looking.

 

P.S. Visi te saka, ka es daudz daru, bet sakarā ar mācībām un darbu, nedaru īsti neko, ja neskaita pasēdēšanu serveros brīvdienās un dažu pārkāpēju sodīšanu. :D

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Bender vismaz zinām un saprotošs cilvēks

Banteam - Galva tiešām piemērots šim amatam, ātri,labi,ar paskaidrojumiem

Serveru administrātors -TnT, negribētu viņu par neko nominācijā , bet cilvēks kam galva strādā, tik ja pakaitini, uzreiz cits cilvēks :D

JB Admins - Beg saprotošs, runīgs un prot rīkoties ar acc

SURF Admins - Spriditis, labāks manuprāt ir T.Z., taču tagad reti redzams, tāpēc Sprīdītis ir ortrais labākais ;)

Palīgs - Despis, atvainojiet citi augstākajos amatos, bet šis cilvēks uzklausīs jebkura lietotāja domas serveros. Ar to arī viņš man ir palīdzējis, uzklausot manas domas un ieteikumus.

Aktīvais - DJ-Arturix , bez vārdiem aktīvākais, ej kad gribi ir on :D (Tagad uz vasaru tā pēcpusdienās retāk redzams, bet tā pat)

Girl next door - Vita, vienīgā ar kuru komunicēju ik pa laikam, saprotoša un uzticīga

Edited by RS4/Metalium
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×