Jump to content
Rausis

Pavasara nomināciju balsošana

Recommended Posts

Administrācijas darbinieks - Rausis .... Vienmēr man viņš ir paticis un nesen ir ticis šajā amatā un domāju, ka darbu dara labi!

Moderators - Ansis ... Vienīgais kas no moderatoriem ir iekritis acīs, tas ir viņš!

DD2 Admins - Kad ieeju serverī tad pārsvarā, pretī vienmēr ir sastopams Beg` ... Domāju, ka viņš ir pelnījis šo balsi dēļ savas aktivitātes.

Palīgs - Cracker ... Vienmēr ir palīdzējis un ir man ļoti labs, virtuāls draugs.. hehe :D

Aktīvais - Domāju vai nu Rausis vai nu Ansis, bet atdošu savu balsi Ansim!

Oldschool - Grūti teikt, jo no šīs grupas, visi ir uzticami un kuri nepievils, bet balsi atdošu Artur B.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Yogijs, jo viņam vienmēr ir objektīvākais viedoklis, turklāt, bez viņa kā bez gaisa?!

Moderators - Benders, lai arī viņš ir administrācijā, visvairāk moda darbu dara viņš.

Banteam - semuel, jo vienīgais, kuru redzu darbībā.

Lietotājs- Visnotaļ tas ir Aigars, cilvēks, kuru visbiežāk pamanu čatā dzenam huiņu.

Girl next door - Par to gudrumu nezinu( :yao: ), bet nu aktīvākā tiktiešām ir Mazaa., visu mīļotā Ieviņa.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Godīgi sakot nevar nominēt tikai vienu. Jo katrs +/- vairāk ,mazāk dara kautko.

Moderators - Tākā Ansis kautkur nozudis, atdošu balsi Rausim. Viņš kā Administrators paspēj vēl pildīt moderātora pienākumus..

Banteam - Te pat domāt nevajag, viens vienīgais viņš mums ir- Galva

Serveru administrātors - Izņemot TnT vēl kādam ši grupa vispār stāv ?

Lietotājs- Atdošu balsi Ventur4ikam, jo vienmēr kad ieeju forumā redzu viņu ar kādu pļāpājot un piedalās var teikt visās duraga spēlēs.

Oldschool - Tākā visvairāk no grupas Oldshool kontaktējos ar Craceri gribētos atdot balsi viņam, bet viņām šī grupa nav tik ilgi kā Raimoo. Vienīgais aktīvākais no īstiem oldschool puikām.

Girl next door - Viņas mums jau te tik daudz , kad nezin kurai dot šo nomināciju. Bet tākā pēdējā laikā visvairāk ir sanācis kontaktēties ar Meitene ar ieroci.(illegal), atdošu balsi viņai.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Yogijs. Vienmēr viņš man būs labākais.

Moderators - Ansis. Visvairāk, manuprāt, atdevis IDentijam. Mūsu Ansīc.

Banteam - Galva. Es viņu īpaši nepazīstu, bet manuprāt labs cilvēks. Labi dara savu darbu.

Serveru administrātors - TnT. Labi dara savu darbu.

DD2 Admins - Raimoo. Foršs cilvēks.

JB Admins - Beg` Stings raksturs.

SURF Admins - Spriditis. Mans vīriņš, vislabākais surf admins.

DR Admins - Oldschool. Mans Oldiņš

Palīgs - Rausis. Palīdz grūtos brīžos. Raušels.

Aktīvais - Wild_Sintija. Atdošu balsi savai saulei, viņa manuprāt visulaiku ir serveros un forumā. :D

GFX - Feiks. Interesants cilvēks,jautrs, jauks. Vislabākais dizaineris. A lot of fun @ cs go and ts.

Oldschool - Artur B. Mans Artūriņš, prieks ka ir tāds kontakts ar viņu.

Girl next door - Vita. Manuprāt vislabākā meitene Identijā. Tiešām izpalīdzīga. Esam māsas, izrādās esam daudz maz vienādas. :D

Edited by Meitene ar ieroci.(illegal)
Link to comment
Share on other sites

Banteam - semījs, cik esmu redzējis diez gan aktīvs, bez nekādām problēmam izskata sūdzības, nesaka tur ai vēlāk izskatīšu, cs;go jāspēlē, vai kaut ko tādu.

Lietotājs- Aigars, aktīvs, raksta huiņas čatā, var parēkt, dažreiz nopietns.

Aktīvais - It kā, visu laiku redzu rozā krāsu, kad skatos kādi cilvēki on, un tā ir wild_sintija, domāju ir pelnijusi.

Oldschool - Viss vairāk uzticos Artūram B, tāpēc viņš.

Girl next door - Meitene ar ieroci, aktīva meitene, kā arī skaista, daiļa, un mana <3

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Dotu rausim,bet nominacija pienakas par pavasari un rausis tikai nesen saka pildit pienakumus atdosu Swerlijam/rebeka/klavuuushka,jo uzskatu,ka daudz ir izdarijis!

Banteam - Atdosu balsi par Semuel kautvai loti slinko,bet,ja paludz tad uzreiz izskata sudzibas

JB Admins - Laikam lieki jautajumi,kurs ir vienigais,kas mani aptur no fk? 16h,2 dienas, nedela,2 nedelas,ja tas ir vins tnt,launu pratu neturu uz tevi,bet nevaig tik agresivi ar baniem,apsolu paliksu mierigaks ;D

Lietotājs- Ventur4iks, vienmer ir foruma sacensamies ar to kuram lielaks online time @forums, vienmer palidz pie vietas nolikt mercuru normals puika.

Aktīvais - Rausis,jo cik konkursus ir taisijis un vienmer censas izdomat ko jaunu tikai,lai butu mums labak,bet biezi citi nenoverte vina darbu ka tik pieteikties kkur un beigas nemaz nepiedalas,bet,ja rausis malacis aktivs puika.

SPAMERIS - Krekers vienmer kad reseto chatu sacensamies kurs vairak shotus uztaisis

Girl next door - Mazaa. nezinu par citu ko vel varetu atdot balsi,vieniga ar kuru kautcik padirsos.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - es saku, ka rausis. Viņš ir pavisam svaigs administrācijā, bet ir jau redzams, ka viņš tur ir. Viss notiek uz priekšu, vecie konkursi ir atkal parādījušies (votw, notm). Vispār foršs un draudzīgs cilvēks, tikai priecē, ka tādi ir arī administrācijā.:)

Banteam - it kā jau galva tāds aktīvs, bet par viņu jau nevar balsot, ja jau aizgāja uz Ansīša projektu. :troll: tāpēc balsi atdodu mūsu semijam. ^_^

Serveru administrātors -laikam jau TnT. Aktīvi uzrauga jb serveri un pārkāpējus. Dažreiz tik liekas, ka viņš ir pārāk nopietns un skarbs, izskatot sūdzības. gl

JB Admins - brokolis? aktīvs un labs admins, nav tā ,ka pa katru sīkumu izbanos r nogagos un parādīs, ka ir baigā vara. :D

Lietotājs - Ventur4iks. Forumā ļoti aktīvs, ņemās tik pa forumu. Man liekas, ka viņu te var sastapt vienmēr. :shifty:

Sliņķis -paļubom outsaiders, tur nav citu variantu :D

GFX - šayžuks.

SPAMERIS - aidzis! :D Vienmēr un visur iespamos kādu huiņu, bet nu, aktīvs mums viņš kā nekā Merkūrija labākais draugs. :)))

Girl next door - šokolāde, my best nigga, balsi atdodu viņai, jo aktīva un forša, turies, čigān! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Sajūtu Rauša melno garu, baigi cilvēks darbojās... nezinu īsti ko viņš dara, bet Rausis melns, un tur baigi bīda ģēlas, gg

 

Moderators - Neredzu jēgu kādu šeit uzslavēt, jo mods ir tikai Ansis, un kautkā īsti nejūtu tos modus vairs. Visur tik maini un admini.

 

Banteam - Pārāk daudz to banu sadaļu nepārskatu, bet kad iemetu tur aci, redzu ka semijs baigi uzdarbojas. gj

 

Lietotājs - Te viņu ir tik daudz un visi aktīvi, Aigars ir traks doe, visu saspamo, gj gj.

 

Palīgs - Nav bijusi vaidzība priekš palīdzības ;/

 

Sliņķis - Kurš slinks, kuram nav laika priekš vituālās dzīves, meh, lame nominācija.

 

GFX - ES! jk, gan feiks, gan valts, gan psaiduks ir labi čomi un visi labi bombī photoshopā. Feiks atrādija savus jaunos darbus, dikti tīk, un puisim labi sanāk, so yeah..

 

Aktīvais - Vienmēr būs un ir Benders, traks čoms.

 

Oldschool - Krekers ir īsts ID čoms, visiem izpatīkās un tur ar bosiem dzer, gg.

 

Girl next door - kautkā ar gaming čikām nekomunicējos un te to meiteņu daudz ir, bet mazā Ieva te daudz trako, you go girl

 

 

kautkā plāni šoreiz sanāca, meh...

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Jūs sakāt, ka Rausis te darbojas un ir vecis, piekrītu, tā ir, bet ja nebūtu Yongija a,k.a MadYoga's nekā no šī visa pasākuma nebūtu, tieši viņš visvairāk dara ID labā, tāpēc uzskatu, ka Yonga mūžīgi ir pelnījis šo nomināciju!

 

Moderators - Moderatoru nav, nesen tika padzīts Ansis, savu darbu viņš darīja labi, bet tagad lai tup savā miskastē, cerams, ka spēs rast mieru par neiedoto acc @ jb.

 

Banteam - Esam divi banteami un, man pēc principa, šis awards būtu jādod Galva.'i, tāpēc paskaidrošu, kāpēc to daru, Galva. šeit ir ilgāk, ir vairāk pieredzējis un reti kļūdās, lai gan tagad tup miskastē, kāmēr dara savu darbu šeit, man pretenziju pret viņu nav.

 

Serveru administrātors - _TnT_ dara savu darbu teicami un pieiet visam ar nopietnību, brīžiem šī nopietnība ir pārāk kaitinoša, bet katrā ziņā ir vajadzīgs cilvēks, kurš var paņemt kādu pie dziesmas, piemēram, Aigaru, kurš ir salīdis visiem dirsā un kuru ir grūti apturēt pat ar banu, TnT lielā mērā cīnās par taisnīgumu šajā ziņā.

 

JB Admins - JB Adminu ir ļoti daudz, brīžiem liekas, ka pat pārāk daudz, tāpēc ir grūti izvēlēties īsto, kurš būtu pelnījis šo nomināciju. Galu galā, došu Beg`am, serverī ir objektīvs, pārkāpējus soda bez sirdsapziņas pārmetumiem un vainīgos paņem pie dziesmas.

 

Lietotājs- Tas ir Aigars, nekad nepamet IDenty, viņš iet gulēt kopā ar IDenty un arī ceļas kopā ar IDenty, braucam turp vai šurp, telefons vienmēr ir rokā un tajā ir atvērts ID forums, ar to arī viņš ir izpelnījies šo nomināciju.

 

Palīgs - Došu Kalvim a.k.a Klaavushka'm, visbiežāk jautājumos, kuros man ir nepieciešama palīdzība, atbildi spēj rast tieši viņš, ja atsaka, tad vismaz attaisnojums ir rēcīgs.

 

Aktīvais - lietotājs, kuram būtu jāpiešķir šī nominācija ir Ventur4iks, lai gan ar 1.6 vairs neaizraujas, tāpat ir biežs viesis forumā, aktīvi redzu darbojamies shoutboxa un citur.

 

Oldschool - Krekers a.k.a Cracker. šķiet, vienīgais oldschools, ar kuru uzturam kontaktu gan IDenty, gan ārpus tā, uzraujam kādu klaču skype, ierēcam, Krekers normāls čoms, viss kārtībā, galvenais, ka ir mierīgs, ar intrigām gan ir tā, kā ir.

 

Girl next door - Mazā. spēlītēm metusi mieru, kāpēc, tas lai paliek viņas ziņā, bet praktiski vienmēr ir sastopama forumā, nemitīgi ar kādu čato un ir aktīva, Ieva jau ilgu laiku ir IDenty, ir sadraudzējusies ar visiem. Kruta padaune.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×