Jump to content
MADYOGA

DOWNTIME

Recommended Posts

Prieks kad viss ir beidzies :yoyoyo:

 

Iesākumā - Visu cieņu ieguldītajam laikam, centieniem, domām un naudai, lai visu dabūtu atpakaļ. Taču nedaudz no kritiskās puses - Lai Mārtiņš uztaisa backup uz sava pc, jo *ptfu* *ptfu* *ptfu* ja velreiz kaut kas tāds notiek lai nav lieki jāpārmaksā ar failu "izvilkšanu" no diska, bet tikai nomaina problēmu un uzmet failus.

 

Otrkārt - viss nav beidzies! Viss tikai sāksies! Ātrāks webs kurš nav atkarīgs no hostinga, tas ir kā auksts alus jebkurā vasaras dienā.

Tagad dodamies nosvinēt un atcerēties labākos brīžus @ IDENTY! :clapx:

Link to comment
Share on other sites

Iesākumā - Visu cieņu ieguldītajam laikam, centieniem, domām un naudai, lai visu dabūtu atpakaļ. Taču nedaudz no kritiskās puses - Lai Mārtiņš uztaisa backup uz sava pc, jo *ptfu* *ptfu* *ptfu* ja velreiz kaut kas tāds notiek lai nav lieki jāpārmaksā ar failu "izvilkšanu" no diska, bet tikai nomaina problēmu un uzmet failus.

 

Otrkārt - viss nav beidzies! Viss tikai sāksies! Ātrāks webs kurš nav atkarīgs no hostinga, tas ir kā auksts alus jebkurā vasaras dienā.

Tagad dodamies nosvinēt un atcerēties labākos brīžus @ IDENTY! :clapx:

To darīšu es .. man pēc būtības ir 2 serveri - jb un dr uz mana kompīša, bet tagad sapratu, ka arī visu mājaslapu un pārējos failus vajag likt, ik pa mēnesim likšu un atjaunošu.

Link to comment
Share on other sites

Paldies dievam id atpakaļ es jau domāju ka kaut kas slikts noticis jo no sakuma nekādas ziņas nebija un taka būdams mta dayz spēletajs klaujņoju pa serveriem un neviens serveris ne sūda nelīdzinājas id vnk mums ir paveicies ar labiem koderiem un jamm

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, vai tas ir bugs vai nē, bet kad cenšos nosūtīt divas shoutbox ziņas īsākā laika periodā, tas ir ~ 30 sek atstarpe, es to nevaru izdarīt, man ir jāņem un jārefrešo lapa... Nezinu, vai tas tikai man, vai vēl kādām

Link to comment
Share on other sites

Beidzoot ir ID Dayz back, katru dienu, dienu, dienām, katru stundu, stundu stundām skatijos vai servers ir ieslēgts. Tagad vairs nav jāmoka sevi, tagad tik jāmoka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×