Jump to content
MADYOGA

Sakarā Ar Mītu...

Recommended Posts

Iztiksim lūdzu bez WP, gribēju pievienoties,bet galīgi nesanāk, vismaz kāds no metējiem sabildē ID ziedu, lai var iečekot kā jums tur gājis.! /alkohola lietošana.... :smokeafro:

Link to comment
Share on other sites

Iztiksim lūdzu bez WP, gribēju pievienoties,bet galīgi nesanāk, vismaz kāds no metējiem sabildē ID ziedu, lai var iečekot kā jums tur gājis.! /alkohola lietošana.... :smokeafro:

 

citu gadu bildes, cik esmu redzējusi, vnk iespārda. :D

Link to comment
Share on other sites

woid un dave jums, bus mani jasagaida reize ar valtu :/

 

BTW mēs iebrauksim Tukuma AO 14:25 soo sagaidiet mani un valtu (Woids mani atpazīs :/)

 

 

P.S. kurš/kura mani ņems savā teltī?? :/

 

 

P.S.S kirov dvj pērc :/

Link to comment
Share on other sites

woid un dave jums, bus mani jasagaida reize ar valtu :/

 

BTW mēs iebrauksim Tukuma AO 14:25 soo sagaidiet mani un valtu (Woids mani atpazīs :/)

 

 

P.S. kurš/kura mani ņems savā teltī?? :/

laikam jāpērk man būs 4vietīgā :D
Link to comment
Share on other sites

tātad- Rīgā visi (protams, no Rīgas braucēji) tiekas 11;40 pie Origo?

 

11:30, bet nu jā, sagaidīs arī tos kas iebrauks 11:40.

 

Pirksi 4 vietīgu telti? Es piesakos uz vietu ja nav aizņemts ; d

 

es varu paņemt. :D bet man nav tas profesionalais. :(

 

Pofig, ņem tik..

Link to comment
Share on other sites

11:30, bet nu jā, sagaidīs arī tos kas iebrauks 11:40.

 

Pirksi 4 vietīgu telti? Es piesakos uz vietu ja nav aizņemts ; d

 

 

 

Pofig, ņem tik..

kk nelielu nopirku (slnkums bij uz tāliem veikaliem vilkties), bet nu tur liela gulēšana tāpat nebūs :D
Link to comment
Share on other sites

woid un dave jums, bus mani jasagaida reize ar valtu :/

 

BTW mēs iebrauksim Tukuma AO 14:25 soo sagaidiet mani un valtu (Woids mani atpazīs :/)

 

 

āām nu vsp, viņiem nebūs jāpacenšas jūs sagaidīt vieniem, jo 14:20 ierodas visi pārējie ar vilcienu un AO ir turpatās blakus, so visi jūs arī sagaidīs!

Link to comment
Share on other sites

āām nu vsp, viņiem nebūs jāpacenšas jūs sagaidīt vieniem, jo 14:20 ierodas visi pārējie ar vilcienu un AO ir turpatās blakus, so visi jūs arī sagaidīs!

 

oo, visi uzreiz nice, man jāsagatavo micham avatārs ja nē viņš mani mētā nobesīs. :D

Link to comment
Share on other sites

Jūsu viedoklis par alkoholu? Liekam visu uz kopējā galda, kas atvests un tad arī tā dzeram visu? Nejau katrs ies zem egles dzert savu mantu.

Link to comment
Share on other sites

Jūsu viedoklis par alkoholu? Liekam visu uz kopējā galda, kas atvests un tad arī tā dzeram visu? Nejau katrs ies zem egles dzert savu mantu.

Sāksim un beigsim ar to, ka meeta galvenais mērķis nav piedzeršanās. To derētu iegaumēt. Ja gribi būt komā, tad lūdzu. Dari to savās mājās, kur par tevi atbildību nesīs citi, nevis vecākie meeta locekļi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×