Jump to content
MADYOGA

Sakarā Ar Mītu...

Recommended Posts

labdien,labvakar,čau...

 

Kā jau mēs visi zinām, ļoti strauji tuvojas tas datums kad Identy biedri, maza daļa, bet tomēr, ieraudzīs viens otra sejas un kopā patusēs.

Sakarā ar to, es jau kādu laiku domāju un meklēju labākos risinājumus kā, kur un cikos mums satikties...

Esmu sapratis to, ka tiem, kas brauc no Jēkabpils puses (upačka, psaj un kkas vēl) vajadzētu izvirzīties no sava kraja ar vilcienu "Daugavpils-Rīga", kurš 8:57 iziet no Krustpils stacijas. Braucot ar to vilcienu, Jūs 11:14 esat Rīgā, varētu jau vēlāk, bet Jums nākamais vilciens ir pavēlu, kā arī vilciens > autobuss...

Kā arī es Jūs ap to laiku varētu satikt turpat Rīgas stacijā...

Ap to pasu laiku varētu arī ierasties parīts, kas no Ogres brauc, ja negrib ar daugavpilnieku, tad var braukt ar nākamo vilcienu no Ogres 10:50 un 11:34 būtu Rīgā...

 

Tātad, ar rīdziniekiem un visiem pārejiem, par kuriem es nezinu, varētu runāt tikšanos uz 11:30 Rīgā pie Origo!?!

ā, vēl laikam ir tādi, kas brauc no dobeles tad Jums es uzskatu par pareizāko ir braukt ar autiņu/mikriņu no dobeles pulksten 10:10, ar to Jūs Rīgā būtu ap 11:40...

 

Tad mans plāns ir tāds, es un despis, kas būsim ar mašīnām, savācam Jūsu smagākās mantas, bet Jūs pašus iesēdinām vilcienā Rīga - Tukums pulksten 13:00 no Rīgas... Kad esam Jūs iesēdinājuši, mēs kāpjam mašīnās un maucam uz Tukumu, kur atkal visi tiekamies pie stacijas Tukums 1.

Tajā brīdī mūs tur arī sagaida tukumnieki, kā arī pats angelo, pie kura mēs tā teikt dodamies.!

 

Ja ir kas neskaidrs vai kādi jautājumi un labojumi, tad rakstam šeit pat topikā, bet bez lieka spama, jo kurš spamos, tas uz mītu aizbrauks suspendots forumā.!!!

Link to comment
Share on other sites

emm, tad sanāk tā.

 

Psai un Koncinjaaa tiekas jēkabpilī 8:57 izbrauc ar vilcienu no Krustpils stacijas, brauc, brauc.. un brauc līdz pļaviņām, kur satiek slaveno nakts putnu Ūpi un tad mēs visi dodamies uz rīgu, rīgā izkāpjam ārā no vilciena un tad sagaidam tevi.?

 

Mby tad ar mums uz tukumu brauks vēl tāds cilvēks, kā AmkeeB aka Armands vai amkee, tad ar viņu es visu sarunāšu.

 

Nu vot, beidzot skaidrība paldies.

Edited by MadYoga
Tieši tā! :)
Link to comment
Share on other sites

Vēl neesmu pieteicies, plānoju to darīt tuvojoties piektdienai, lai neaplauzstos ar nakts maiņu...

Pa tēmu. Kas brauc no Purčika puses ? Fantom ? - Tu brauksi vispār uz mītu ? Šonedēļ jāsaskrienās !

Kur varēs paķert kādu aļāku ?

Biļetes izmaksās +/- 4Ls skaitot tur & atpakaļ !?

& Ja reāli tur nav nekādi lecīgie no tiem, kas brauc, tad es in, jo lekties mees pa netu visi maakam, bet dzivaja viss ir savādāk (:

Uz drīzu tikšanos, iespējams, vēlāk to uzzināsim :)

Esmu resns :<

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka Tu no purčika vari arī viens pats atbraukt līdz centram, nekas Tev nenotiks. biļete Tev izmaksās tieši tā, kā tu saki, apmēram 4Ls turp atpakaļ, alkohols un viss pārējais tiks iegādāts Tukumā, bet, protams, Tu drīksti pirms tā visa kaut ko jau nopirkt...

par lecīgumu neuztraucies, parasti nekas tāds nenotiek, jo visi esam savējie un uz vienu vakaru droši var aizmirst kas darīts @ cs. :]

Link to comment
Share on other sites

Man arī jābrauc pie origo ? :D

fakin lieki kranci.

tad es mēģināšu uzzināt vai piektdien varu dabūt brīvu visu dienu, tad arī varu kādu savākt Tukumā un aizvest uz meetinga vietu, jo pa dienu tā pat vairāk par jointu neko nelietošu.

Link to comment
Share on other sites

tad es mēģināšu uzzināt vai piektdien varu dabūt brīvu visu dienu, tad arī varu kādu savākt Tukumā un aizvest uz meetinga vietu, jo pa dienu tā pat vairāk par jointu neko nelietošu.

 

Cerams, ka arī Tu būsi, un tici, ka es vairāk kā par pāris aliem arī nelietošu...

Link to comment
Share on other sites

Tātad, ar rīdziniekiem un visiem pārejiem, par kuriem es nezinu, varētu runāt tikšanos uz 11:30 Rīgā pie Origo!?!

Laiks manuprāt ir okey. Es noteikti būšu jau ap 11:00, jo man jāmeiģina dabūt cīgas.

 

Un ātrāk par tiem 13:00 uz tukumu izbraukt nevar? Savādāk ja piemēram mēs sagaidam cilvēkus no dobeles kuri iebrauks 11:40, tad mums līdz vilcienam ir jāgaida 1h:20min.

Link to comment
Share on other sites

Ātrak izbraukt nevaram, jo viens vilciens pirms uz Tukumu ir 11:26... bet es domāju, ka atradīsim, ko darīt, iziesim caur veikaliem, sapazīsimies n shit :) aiznesīsim vedamās mantas uz mašīnu...

Link to comment
Share on other sites

Uhh. Ar visu to pasācienu ir kā ir. Jāsāk domāt par tādu problēmu kā cilvēku daudzums. Jo tur, kur Angelo ir piesolījis, ka būs zbis nebūs vietas. Bet nu tagad jau par vēlu. Katrā gadījumā jau pirms pāris dienām izteicu ideju. Ja laika ziņās ofic piektdien solīs sliktu laiku, tad centīšos vēl atrast kādu viesu māju vai pirti Tukumā, lai nebūtu jādzīvo pa teltīm vai jātup lietū. Kā arī, ja cilvēki brauc no Zemgales vai Kurzemes puses, tad var rēķināties ar to, ka es noteikti jūs varēšu sagaidīt Tukumā, ja nu jūs ar transportu iebraucat pirms visiem pārējiem, kas no Rīgas brauks ar vilcienu. Būtu vēlams tad privāti uzrakstīt man, kuri tie būs, iekļaujot informāciju par ierašanās laiku Tukumā, kādā veidā ieradīsaties (ar mašīnām, autobusiem utt.), savu kontaktinformāciju jeb telefona nr. Tad protams atpakaļ aizsūtīšu savējo, ja rodas kādi jautājumi vai pēdējā dienā plāni mainās un tomēr izbraucat vēlāk vai sliktākajā gadījumā beigās tomēr nemaz nebraucat. :)

 

Elvij, jūs jau apmēram esat sarunājuši, kas ar jums brauks mašīnās, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Woid, visa sagaidīšana un telefona numuri iet caur mani, tas ir, ja tev kas neskaidrs, tad zvani man un Te nav par ko uztraukties... Lietu 5dien nesola un arī nebūs... Ja nu tur pile uzkrīt, ak dievs, neesam no cukura.

par braukšanu mašīnā, es saku uzreiz, ka manā mašīnā nebrauc neviens, es paņemu tikai smagākās mantas.!!!

 

Viss, kas Tev woid būs jādara, ir jāsagaida 14:20 cilvēki, kas izkāps no vilciena! Vai, ja mēs ar despi esam ātrāk, tad jau arī tur par ar mums satiksies...

 

 

A kas tad tur ar vietām angelo norunātajā teritorijā?

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds brauc vakarā tobish pēc ap 20:00 ir/būs kas sagaida/savāc jeb tur ir baigais kusaks ko vilkties? Ja tā, tad varbūt Yoga vari nomest PM nummuru vai ko tādu.

Mož izbrīvēšu piektdienu brīvu, jāskatās.

Kā finansiāli jautājums. Katrs par savu žaunu atbild cik es saprotu?

Link to comment
Share on other sites

Elvij, vienkārši tur viss ir zem kokiem un vieta nav tā padaudzāk. Tā kā nāksies izstumt kādus cilvēkus ārā varbūt arī no smilšu zonas. Un es sagaidīšu Tukumā visus, kas ieradīsies ātrāk par jums. Tāpat jūs ar Despi nebūsiet ātrāk par diviem. Te jau Valts pieteicās, jo viņam autobuss ienāks 12:40. Tu gribi, lai viņš viens pats prosta sēž autoostā un gaida?

Link to comment
Share on other sites

Elvij, vienkārši tur viss ir zem kokiem un vieta nav tā padaudzāk. Tā kā nāksies izstumt kādus cilvēkus ārā varbūt arī no smilšu zonas. Un es sagaidīšu Tukumā visus, kas ieradīsies ātrāk par jums. Tāpat jūs ar Despi nebūsiet ātrāk par diviem. Te jau Valts pieteicās, jo viņam autobuss ienāks 12:40. Tu gribi, lai viņš viens pats prosta sēž autoostā un gaida?

man tavs nummurs ir, ja kas varam jau ātrāk savākties Tukumnieki un palīdzēt paīsināt laiku mūsu ciemiņiem kā piemēram mazajam spamerim Valtam ^_^

Link to comment
Share on other sites

tātad, man nav dukas prasīt vēl senčiem uz mītu! 24. jeb manā 16.dzimenē to prasīšu! ja atļaus, vai ir kkas sarunāts, ka kāds brauc no jelgavas? ar senčiem es varētu ar mašīnu līdz stacijai un ar vilcienu līdzi rīgai :);)

 

hz jau tagad, jo dažs labs putniņš man pačukstēja ka viens 1.90nieks taisās mani sis :( jēga? zinu ka citi ir runāji arī citus sist (izņemot mani :D, sadzērušies, neēsot pie apziņas vēl kādu nositīs :| negribu tas būt es tāpēc vēl nezinu kā tu būs!

Edited by *le Sirmis
Link to comment
Share on other sites

Sirmi, kāds sakars tev no Jelgavas braukt uz Rīgu un pēc tam no Rīgas uz Tukumu? Vienkārši kāp autobusā un brauc pa taisno. Un tev jau nu noteikti nav tik tālu jābrauc kā citiem, taču saprotu kā tas ir ar vecākiem.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi nopietni.

Es esmu tas resnis, kas daudz ēd, vainu 3 reizes paēd pa kārtīgo, vai pa laiciņam kaut ko uzkožu...

Man i tāds jautājums, ja es paņemu kaut kādus roltonus, kečupu or some shit, vai mani apgādās ar katliņu, dakšu, krūzi, karsto ūdeni ?

Negribu būt uzbāzīgs, bet nu es nebraucu uz mītu nodzerties trīs dienas, ja es nebraucu nodzerties, tad arī ir normāli jāuzkož (:

Atdalīs man štrumentus ?

Kaut kas vēl bija galvā, tikai aizmirsu, kas, ja būs kaut kas svarīgs, editošu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×