Jump to content
MADYOGA

Sakarā Ar Mītu...

Recommended Posts

Ja esat te ap 2 tas nozīmē, ka 1dna man jāņem brīa no darba, jo 5dn strādāju tieši līdz plkst 14:00, mājās esmu 14:20, +/- 5min nomazgāties un 15 min līdz stacijai...

 

Kopā man rupji rēķinot sanāktā, ka ja jūs visi iebraucat tukumā bišku pēc 14:30 es jūs jau sagaidīšu.... Ja būsiet ātrāk, tad visticamāk, ka ņemu brīvu dienu ( Kas nebūtu vēlams :( )

 

Protams ja nebūs iebildumu mazlietiņ 5-10min uzgaidīt man darbadiena neiet zudumā! :)

 

Varam sarunāt, vai jāņem brīvdienu?

Link to comment
Share on other sites

Droši vecīt, tici man mēs ar valchh izklaidēsim publiku kamēr, atkulsies līdz stacijai, jebkurā gadījumā parpūpēsimies par to, kamēr būsi darbā. Labāk nostrādā un tad dodies uz staciju mūs savākt, jo tā pat, kamēr visi iztūļāsies, izrunāsies, iepazīsies.

Link to comment
Share on other sites

Piebiedrošos tiem, kas no Rīgas brauc 13.39 Pumpuru stacijā, tāka droši varēsim jau iepazīties cits ar citu vilcienā :DDD

Izskatās ka +/- viss ir kārtīgi izdomāts un organizatori ir pacentušies! :)

 

Uzreiz saku neapvainojaties, ja mēs ar Spike kādu norēksim, mūsu daba tāda :DDDD

Edited by SpiKe
:(
Link to comment
Share on other sites

Esmu laikam vienīgā, kas brauc no Dobeles, jo par Akku un Benderu vēl nezinu.

Viss ir sarunāts [ gandrīz ] . Nezinu vai man priekšniece iedos sestdienu brīvu vai neiedos.. Ja nē, tad man sestdien kaut kā jāmēģina ātri, ļoti, tikt līdz Dobelei, lai 13.00 būtu tur. Jāām.

 

Anyway, par to, ka pagaidīsim Angelo, piekrītu, gabals jau nenokritīs. un un par paiku varētu desiņas or šašliku. es nezinu. ja der tad forši.

Link to comment
Share on other sites

Esmu laikam vienīgā, kas brauc no Dobeles, jo par Akku un Benderu vēl nezinu.

Viss ir sarunāts [ gandrīz ] . Nezinu vai man priekšniece iedos sestdienu brīvu vai neiedos.. Ja nē, tad man sestdien kaut kā jāmēģina ātri, ļoti, tikt līdz Dobelei, lai 13.00 būtu tur. Jāām.

 

Anyway, par to, ka pagaidīsim Angelo, piekrītu, gabals jau nenokritīs. un un par paiku varētu desiņas or šašliku. es nezinu. ja der tad forši.

akka un Benders nebūs :sadtroll:

Link to comment
Share on other sites

Valter, kamēr sagaidāt, bet derētu 13:00 braukt ar to Vilcienu.

Angelo, strādā tik, tā ir laba lieta. Būšu stacijā ātrāk, jo jāsagaida Valtu, tad arī pārējos satikšu un savākšu. Tad tik atliks tev pievienoties un varēsim doties.

Link to comment
Share on other sites

Vēl, kas ko vēlos uzzināt. Kam ir telts, nu jeb precīzāk, kurš ar mani padalīsies, daudz vietas

neaizņemšu. Man nav telts, tiešām, un zem galda gulēt negribu. :(

Link to comment
Share on other sites

Par to gaidīšanu, Angelo neuztraucies, es būšu laicīgi, es pacentīšos laiku nosist :p

Ir tāda štelle, ka es nekādīgi nevaru sadomāt kā es braukšu, domas visu laiku skraida pa galvu

Bet nu beidzot esmu izdomājis to, ka no darba laidīšos prom pusdienlaikā, līdz ar to tikšos ar pārējiem pie Origo/stacijas laukuma or some shit.

Dr.lv profils : http://www.draugiem.lv/user/3504852/gallery/?pid=245947867 lai man atpazītu ^.^ /būšu ar addidas sporta somu /

 

Par to paiku, es, laikam, ņemšu makaronus, lai nevajadzētu staipīt, piemēram, kartupeļus, vai kaut ko tādu (:

Kečupu pirkšu uz vietas un aļākus ar ^^

Nu tas laikam ar ir mans pedejais posts te, viss taka būtu sarunāts.

 

Bet nu ir vēl tāda štelle, ka uz vilcienu es skriešu pēdējā minūtē, tas nozīmē, ka kāds varētu būt tik laipns un paķert man ar vienu biļeti, lai nestāvētu ne rindās un, lai nepirktu vilciena ar to uzcenojumu, laikam, tur tāds bija... mby, to sarunāšu ar Fantom, bet, ja nu kas, vritte PM

Link to comment
Share on other sites

Par to gaidīšanu, Angelo neuztraucies, es būšu laicīgi, es pacentīšos laiku nosist :p

Ir tāda štelle, ka es nekādīgi nevaru sadomāt kā es braukšu, domas visu laiku skraida pa galvu

Bet nu beidzot esmu izdomājis to, ka no darba laidīšos prom pusdienlaikā, līdz ar to tikšos ar pārējiem pie Origo/stacijas laukuma or some shit.

Dr.lv profils : http://www.draugiem..../?pid=245947867 lai man atpazītu ^.^ /būšu ar addidas sporta somu /

 

Par to paiku, es, laikam, ņemšu makaronus, lai nevajadzētu staipīt, piemēram, kartupeļus, vai kaut ko tādu (:

Kečupu pirkšu uz vietas un aļākus ar ^^

Nu tas laikam ar ir mans pedejais posts te, viss taka būtu sarunāts.

 

Bet nu ir vēl tāda štelle, ka uz vilcienu es skriešu pēdējā minūtē, tas nozīmē, ka kāds varētu būt tik laipns un paķert man ar vienu biļeti, lai nestāvētu ne rindās un, lai nepirktu vilciena ar to uzcenojumu, laikam, tur tāds bija... mby, to sarunāšu ar Fantom, bet, ja nu kas, vritte PM

 

 

Tev īpaši un pārējiem arī :D Nevienam par to, ka pašam būs jāņem kkādi truaki vai kkas jādomā, kur ko uzsildīt nebūs jādomā! Tas viss ir... Gan čaiņiks kafijai, tējai, gan katls, gan plīts - viss būs... Par jums viss ir padomāts, gan par to lai ēdiens nesalīst lietū, ja nu būs, gan lai paši nesamirkstat - kaut neesat no cukura, gan vieta kur makus/telefonus/atslēgas un visu svarīgo nolikt drošībā... Esmu padomājis par pilnīgi visu. Jums atliek tikai atbraukt, sagaidīt mani, un visiem kopīgi nokļūt līdz Radu mājām, nolikt mantas uzcelt teltis, atdot savus 5Ls+ un tad ar Yogu nopirksim visu ko vajag veikalā ( Gaļu / dzēriesnus - pēc pasūtījuma [apmēram] ) un tad kad viss sagādāts, sacelts, lai nav vakarkā jāčakarējas, dosimies visi rociņās uz Ezeru, kur arī visas dienas garumā jautri pavadīsim laiku, ar ugunskuru and stuff... Vakarā atpakaļ uz radu sētu - mūzika, dejas, sarunas, iedzeršana utt turpinās ( jautrojies kaut līdz vēmienam - vēlams nevemt sētā :D - un tā līdz brīdim kad apniks, dodies prom :D ( arī vēlams vēlākais 7dn vakarā )

 

Vienīgā lieta ko palūgšu no savas puses - Mēģināsim ievērot uzvedības robežas, nesakauties, un mest atkritumus musarmaisos. Viss kas no jums vajadzīgs! :)

 

Ceru, ka esmu atbildējis uz visiem jautājumiem. ja vēl kas neskaidrs, droši prasat....

Ja gadienē vajag manu nummuru, prasat pa PM, kā arī obligāti braucējiem vajadzētu iedot MadYoga savu nr, lai nu varam organizatoriski visu norīkot un kāds nepaliktu novārtā ( kavēšanās/neierašanās gadījumā )

Tiem kas brauks no Talsu puses, neparko neuztraukties - Jums nav jābrauc caur rīgu... Vnk tukuma autoostā visi apmēram vienā laikā esat, kaut vai ar kājām aiziešu un Jūs tur sagaidīšu, vai Yogu sarunāšu atbraukt jums pakaļ.

 

 

Angelo, tak nevajag neko tev brīvu ņemt. Re ku woids un dave, kā arī bonusā vēl sīkais spamotājs, sagaidīs visus stacijā....

 

Protams neņemšu brīvu, ja jau man tik izpalīdzīgi palīgi! :) paldies viņiem starpcitu :*

 

EmilsM ar visticamāk sagaidīs ;)

 

 

 

P.S. Kamēr nav pa vēlu prasīt:

Ja ir kādam tepat piesakaties, kurš varētu paņemt līdzi Volejbola bumbu līdzi ( Basīša bumba būs )... Vienu cilvēku vajag, kurš varētu paņemt, lai pludmalē varam forši kādu mazu voliķa turnīriņu uzrīkot, vai vnk jautri pavadīt laiku ;)

 

Kā arī... Neaizmirstam par dvieļiem, katram sev priekš sēžamvietas, jo ar sloņiem tur būs tā pašvakāk...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×