Jump to content
MADYOGA

Sakarā Ar Mītu...

Recommended Posts

Sāksim un beigsim ar to, ka meeta galvenais mērķis nav piedzeršanās. To derētu iegaumēt. Ja gribi būt komā, tad lūdzu. Dari to savās mājās, kur par tevi atbildību nesīs citi, nevis vecākie meeta locekļi.

Runa nav par pārdzeršanos! Visi zinam, ka alkoholu lielākā daļa iegādās... Domāju, ka neesmu vienīgais, kurš grib zināt, kas un kā tur būs. Domāju, ka neviens neatteiksies kaut ko iedzert.

Link to comment
Share on other sites

Varētu jau dzert un dzert tur visi, bet jēga no tā, manuprāt, šeit visi dodas vnk "to spend some time chilling with new friends", nevis ooo yo tur chaw, chaw, vso BUHĀJAM>>...<< to var darīt mājās vai ciemos pie saviem draugiem, paziņām, lai gan gabals nenokritīs ja ieraus pa 1 aliņam, piemēram es šoreiz neko nedzeršu :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Telti es nedabūju, ceru, ka kāds padalīsies, un jām, digi paņemšu, lai nu kāds viņš būtu. :D bet nav tik trāk,

un par dzeršanu es domāju pie kopējā galda, bet nu nepiedzersimies un būsim jauki. :))

Link to comment
Share on other sites

Paņemat līdzi arī kkādus flašus ar mūziku ;) Kko pats ar sakačāšu, betbūtu labi, ja vēl kāds savējos gabalus paķertu :)

 

Ja nav Flaš, tad iemet vnk .rar @ www.failiem.lv un pielec linku ;) paldies

Link to comment
Share on other sites

Paņemat līdzi arī kkādus flašus ar mūziku ;) Kko pats ar sakačāšu, betbūtu labi, ja vēl kāds savējos gabalus paķertu :)

 

Ja nav Flaš, tad iemet vnk .rar @ www.failiem.lv un pielec linku ;) paldies

 

Reku cilvēki sameta Yogam muzonus tajā topikā, ček, mož kkas patīk ;)http://identy.lv/forum/index.php?/topic/7559-muzika-yogam/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×