Jump to content
rietumbloks

League of Legends Spams

Recommended Posts

FeelsBadMan

 

riots ne tikai atlaidis savu iepriekšējo animatoru, bet arī to džeku, kurš parasti ierunā lietas. Pārgājuši uz silent trailer. :(

Link to comment
Share on other sites

tu teici, ka atlaida fujakus kuri ieraksta voice n shit, bet taja 1:26 bija skaņa. HALLO

 

 

Es runāju par voice, nevis par skaņu kā tādu! Voice nozīmē "balss", kas arī bijas tas, ko es domāju ar "arī to džeku, kurš parasti ierunā lietas". Un es domāju tieši džeku, kurš parasti spotlight vidjikus ierunāja. Bet paldies, ka norādi, ka tieši vienā minūtē un divdesmit sešās sekundēs ir skaņa... it kā skaņa nebūtu jau no paša sākuma. HOLLA 

Link to comment
Share on other sites

Es runāju par voice, nevis par skaņu kā tādu! Voice nozīmē "balss", kas arī bijas tas, ko es domāju ar "arī to džeku, kurš parasti ierunā lietas". Un es domāju tieši džeku, kurš parasti spotlight vidjikus ierunāja. Bet paldies, ka norādi, ka tieši vienā minūtē un divdesmit sešās sekundēs ir skaņa... it kā skaņa nebūtu jau no paša sākuma. HOLLA

Tad parādi kādu champion treileri/teaseri, nejau spotlight, kur ir tas “voice”.

Gaidu

Link to comment
Share on other sites

Tad parādi kādu champion treileri/teaseri, nejau spotlight, kur ir tas “voice”.

Gaidu

 

 

Rekur būs teaser ar voice, man vajadzēja mazāk par divām minūtēm, lai tādu atrastu. Acīmredzot tiešām budžets apšņikāts, ja pat vēl pirms diviem gadiem varēja kaut ko ierunātu pa virsu uzlikt :D

Un paldies, ka sagaidīji!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×