Jump to content
linceens

Nepatiess CT bans?

Recommended Posts


[CTBAN] -----------------
[CTBAN] Tu esi CT banots!
[CTBAN] Banoja: BGONE THOT.........
[CTBAN] Iemesls: nezin noteikumus
[CTBAN] Datums: 2018-10-15 17:25:15
[CTBAN] -----------------

Paša paskaidrojums par situāciju: Tātad lieta tāda kad vakardien saņēmu CT ban no administratora Mercedes`, iemesls: Gunfeed, lai gan ieroci nevienam nebiju devis, mani nodūra, un paņēma ieroci, pēc kā nošāva manu otru komandas biedru. Tad nu labi, nezināju vai tas īsti skaitās gunfeed tāpēc īsti neko neiebildu. Šodien tas pats notika, kad es TnT nodūru, un dabūju ieroci, TnT teica kad tas nav gunfeed, un teica lai rakstu sūdzību, ja mercedes mani par to nobanoja. (Nezinu kam īsti taisnība, vienkārši vēlos tikt pie risinājuma.) Paldies jau tagad. 

 

jb_snow_v2 2018-10-15 18:14 14.5 MB    
jb_snow_v2 2018-10-15 13:57 7.2 MB    

 

Viens no šiem abiem demo *nezinu īsti kurš, jo foruma laiks ar servera nesakrīt, vismaz agrāk nesakrita*

Edited by linceens
Link to comment
Share on other sites

Tu piegāji snabulim pie pašas sejas un provocēji, lai viņš tevi nodur, un , par brīnumu , viņš tevi arī nodūra.

 

Vismaz es uzskatu, ka tas ir gunfeed, vismaz esmu redzējis kā citi tiek banoti par to , ka speciāli lien pārak tuvu teroristiem un provocē viņus , tad nomirst un attiecīgi pakāš visu raundu.

Edited by Mercedes
Link to comment
Share on other sites

Es gribētu piebilst to ,ka linceens nenovērtēja manus spēkus un pats personīgi nedomāju ka viņš to darīja apzināti un arī mēs neesam nekādi draugi kuri kaut ,ko sarunā tādu ,bet tomēr viņam ir sava vaina un es uzskatu ,ka kad CT tā teikt ''baito'' un viņus nodur tas skaitās ,kā gunfeed jo viņi paši lien TS sejās.

(es esmu tas kurs nodura lincenu)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mercedes said:

Tu piegāji snabulim pie pašas sejas un provocēji, lai viņš tevi nodur, un , par brīnumu , viņš tevi arī nodūra.

 

Vismaz es uzskatu, ka tas ir gunfeed, vismaz esmu redzējis kā citi tiek banoti par to , ka speciāli lien pārak tuvu teroristiem un provocē viņus , tad nomirst un attiecīgi pakāš visu raundu.

sodien bija tādi pati situācija, tnt līda man sejā, es nodūru. 

Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu @Mercedes, ka tā ir apzināta rīcība un varbūt ir situācijas, kad cilvēku būtu jāsoda, bet CT bans būtu tikai kā galējais soda mērs.

Ja es pieeju spēlētājam klāt ar muguru vai speciāli nometu viņam pie kājām ieroci, tad jau tur viss ir skaidrs, bet pieejot klāt uz 2 sekundēm un atejot nost es vienkārši vēlos izprovocēt ieslodzīto, lai viņš man iedur, tie, kas regulāri mūk arī šo iespēju izmanto, viegls veids kā atbrīvoties no ieslodzītajiem, kurie neklausa. Es pats šādi reizēm rīkojos, lai spēlēi piešķirtu nedaudz asuma un statistiski varbūt tieku nodurts 2 no 10 reizēm. Man tas liktos diezgan stulbi tagad aizliegt beitošanu, jo tik pat labi jābano visi mazie pokemoni, kuri vienkārši nemāk spēlēt un roundu no rounda tiek nodurti.

Katrā ziņā, šāda punkta JB serveru noteikumos nav un tādējādi es šadas situācijas esmu izvērtējis katru individuāli un noteikti cilvēku uzreiz nebanoju. 

Link to comment
Share on other sites

Atrodi pareizo demo, jo abās snow mapēs tu vel esi CT bijis un neredzēju serverī mercedesu, ja tiešām es būšu bijis akls tad uzreiz unbanošu, ja ne tad tavs unbans ies secē,jo man nav jāmeklē viņš.

Link to comment
Share on other sites

9EHCOeu.png

lieta tāda kad neredzu 15tā datuma demo, nevaru atrast kurš tieši demo bija īstais. ;/ Varbūt ja Tev ir pieeja vari iedot man visus 15tā datuma jb_snow_v2 demo? Atradīšu kurš ir īstais demo, un kurš rounds.

Edited by linceens
Link to comment
Share on other sites

Labi, šoreiz unbanošu vienu pēdējo reizi, nākošos unbanus ,varēsi pirkt un nekādas apelācijas varēsi nerakstīt,ja vienīgais nebūs sūdzības veidā.

Ja walters atradīs demo, tad skatīsies kas ar tevi notiks.

 

 

:tc:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×