Jump to content
Maikijsss

(jb)Big smuk

Recommended Posts

1.https://steamcommunity.com/profiles/76561198346071224

2.

jb_summer_jail_v5_walteredit 2018-10-05 18:23 15.8 MB

 

3. Specials Fk

4. 1:1 roundā paliku pedejais,bišķit pavilcinu laiku bet izvēlos dueli,big smuk man iedur un es vinam prasu lai lauj iedurt,protams vins nelava un turpinaja saut dueli talak,kad dueli nosauju vinu,bišķit uzvilkos un uztaisju abuse,par to varat drosi likt man mute vienalga.Ka notiek nākamajā rounda?nepanemot lideri,pieskrein pie manas kameras un vienkārši nošauj mani,par to kad apsaukāju viņu... paliek bišķit smieklīgi.Prasu lai slejojas vins protams atbild kuram tas interese un spēlē talāk.Cerams ka jūs ban team šito atrisīnāsiet,jo big smuk ir loti toxic,neteiksu ka esmu labaks,bet tas gan bija fk,par to kad apsaukajos,nevajadzetu bez lidera,un aizvertam kameram nosaut mani.

Link to comment
Share on other sites

Tevi freekiloju jo tu Katru dienu/ vissas mapes abuso mani ka esi ct/t nez piemeram tev patiktu ja es tevi sauktu pa Dau  vel tur tavi vardi kurus negribu rakstit seit / ta tev neapniktu? Un tu sauc mani par toxic Ha  varetu  uzvarit vienu lielo pa tavu karjeru Toxic loma

Link to comment
Share on other sites

Vecit, tas ka tevi abusoju izlemj admini ko darīt ar manīm, un tas nozīmē ka tev mani ir jāfriikilo dēļ tā ka es tevi apsaukāju? Where is logic? Un es esmu toxic tikai tad kad tu sāc besīt, vai kaitināt. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne tev par to spriest, cerams ka sēdēsi zem bana, cik cilvēkiem tu esi iereibis un rakstījis par viņiem sūdzības,tiešam ceru ka tevi arī pieliek pie vietas kāds, un njaa nevajag būt tik iedomīgam, its just a game

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, TheM21jkijS said:

Vecit, tas ka tevi abusoju izlemj admini ko darīt ar manīm, un tas nozīmē ka tev mani ir jāfriikilo dēļ tā ka es tevi apsaukāju? Where is logic? Un es esmu toxic tikai tad kad tu sāc besīt, vai kaitināt. 

 

piekritu

 

Edited by Outpace
piekrītu par wp tev.
Link to comment
Share on other sites

Vēlos piebilst to ka šis puika ''Big Smuk'', GALĪGI NESKAIDRI RUNĀ, tēlo nezin ko un cenšas pēc iespējas vairāk killus savākt. Kaut ko nomurmina un tad tik vāc visus nost. Šodien spēlējot serverī pāris minūtes sapratu, ka viņam nevajadzētu VISPĀR atļaut vadīt. 

 

+čata nonstopa cenšas kaut ko uzdirst, pa voice jau neko nevar pateikt, jo dabūs pa galvu no mammas

Link to comment
Share on other sites

Jake, par to arī runāju, vins ir toxic, kuram pa visu pofig, pa visiem raktsa tik sūdzības, un pats pēc tam raud, ka viņu abižo. 

 

11 hours ago, Jake said:

Vēlos piebilst to ka šis puika ''Big Smuk'', GALĪGI NESKAIDRI RUNĀ, tēlo nezin ko un cenšas pēc iespējas vairāk killus savākt. Kaut ko nomurmina un tad tik vāc visus nost. Šodien spēlējot serverī pāris minūtes sapratu, ka viņam nevajadzētu VISPĀR atļaut vadīt. 

 

+čata nonstopa cenšas kaut ko uzdirst, pa voice jau neko nevar pateikt, jo dabūs pa galvu no mammas

Legit, pareizie vārdi. 

Edited by TheM21jkijS
Link to comment
Share on other sites

Mani ar šis mazais puika bija traki apsaukājis, vēl apsmēja mani

Edited by Outpace
traki gribās wp laikam /out
Link to comment
Share on other sites

Piedodiet, bet apnikāt ar savu bērnu dārzu ko jūs šajā topikā  uztaisijāt tikko, kā arī serverī vairs nevienu īsi un kodolīgi nežēlošu, apnikāt ar savu "tu man to izdariji, tagad es tev atriebšos ar šo" tgd vari sēdēt zem CTbana, kas turpinās šādā garā tiks tajā pašā bedrē, varbūt kādreiz pietiek? Un laiks pieaugt un atbildēt par savām kustībām? Ja tiešām viņš tevi abusoja tad fucking taisi sūdzību, nevis kuru abusoji uzreiz fk uztaisi, un pēctam raudi ,ka redz tu man šo izdari, tiešām apriebāties jau. :)

 

 

:tc:

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×