Jump to content
Arcca

Dzelži - monitors

Recommended Posts

Situācija tāda - pašreiz sēžu uz 24 collu 1080@144, ko arī turpināšu izmantot turpmāk kā CS:GO monitoru, un protams web-browsing kā otrais monitors.
Priekš upgrade plānoju ņemt 4k, vairāk tā dēļ, lai ir labi daudz ekrāna real-estate webā, IDE un visā citā, kas nav gaming, un tieši uz non-csgo spēlēm visticamāk būs downscaling uz 1440p (GPU upgrade nāks kaut kad vēlāk). IPS panelis ir svarīgs, lai nav čakars ar krāsām, un nav nepieciešams "ātrs" panelis, jo priekš CS jau ir monitors.

 

Kā šķietami labu variantu atradu šo, it kā atbilst visām manām prasībām un par ļoti smuku cenu, tāpēc jautājums ir klātesošajiem, maybe ir tāds lietots, ir kāda pieredze tieši ar šo monitoru, vai arī vispār jebkāds feedback un ieteikumi, klausos ļoti uzmanīgi. :)

Link to comment
Share on other sites

@@atkars Yep, jo es tos 144Hz knapi velku, mans GPU nespēj normāli uzturēt. :D Tāpēc arī upgrade būs nepieciešams jebkurā gadījumā, es tikai domāju, cik "pareizs" ir mans domu gājiens un konkrētā monitora izvēle. Uz tā monitora es tāpat domāju spēlēt tikai tādas spēles, kas ir vairāk "smukumam" nevis ātrumam, kā piemēram Fallout 4, HearthStone vai Shadow of Mordor, utt.

Link to comment
Share on other sites

4k un 144hz? nez vai jau ir, bet ja ir tad 2-3k tāds nepiķo?

kāda vaina 4k 60hz rambāt non-FPS games?

šitam vel ir freesync, ar AMD gpu viss ies smuki.

bet tad vajag pirk vega 56/64.

Link to comment
Share on other sites

@@preacher Nu, es nezinu vai maks atļaus šobrīd gpu upgrade lai es varētu pavilkt 4k@60, spēlēm pamatā vistiacāmāk būtu 1440p anyway. Kā jau teicu, 4k ir vairāk domāts priekš more real-estate productivity wise.

Link to comment
Share on other sites

Kas tev svarīgāks, gaming vai produktivitāte? Ja otrais, tad ņem 4K @60Hz (27" minimums). Ja gamings, tad pataupi naudu un paturi savu 1080p@144Hz.

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

par 4k 144hz var tikai sapņot 1) tādi vēl nemaz nav izlaisti 2) nav tādas videokartes kas vilktu stabili 60fps 4k, kur nu vēl 144fps

 

1440p ir saldais vidusceļš. produktivitātei tas vien jau būs masīvs upgrade, jo ņemot tehniski 1440p ir 78% (skatīt zemāk) vairāk pikseļu par 1080p

 

1920*1080 = 2073600

2560*1440 = 3686400

3686400/2073600 = 1,77.78 ~ 78% vairāk pikseļu

Link to comment
Share on other sites

4K 144Hz ir jau "izlaists". Maijā būs in production un piegādes sāksies ar jūniju. Maksās $3,000 kas ir pilnīgs ārprāts. Runa iet par Asus ROG Swift PG27UQ G-Sync.

Link to comment
Share on other sites

4K 144Hz ir jau "izlaists". Maijā būs in production un piegādes sāksies ar jūniju. Maksās $3,000 kas ir pilnīgs ārprāts. Runa iet par Asus ROG Swift PG27UQ G-Sync.

 

Kek, nākamo gaidām 8k 144Hz. :D Jo normāls 8k jau arī ir pieejams.. Pasaule iet uz priekšu ātrāk nekā var iedomāties. :D 

Tad laikam es savu domu joprojām nemainu, un ņemu to pašu 4k, jo 350 eiro par tādu nu galīgi nav traki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×