Jump to content
Arx

[JB] tomeexc

Recommended Posts

1. tomeexc / http://steamcommunity.com/id/tomeexs

2. 

jb_fortify_v2 Jailbreak 2017-12-21 12:36 31.67 MB Novilkt

3. Freeslay / lamāšanās

4. Kādā no beidzamajaiem raundiem (bija pagājuši aptuveni 80% no mapes), Līderis Sniedzinš dod pavēli "pietupties un sekot man" (vai kaut ko ļoti līdzīgu), kalibrs pietupjas, pieceļas un seko, jo tā redz varot, jo pavēle bija pietupties, ko viņš izdarīja, tāpēc var sekot stāvus. Kopš kuriem laikiem tā drīkst? Varbūt tad, ja ir pavēle: "sasting", tad es varu kādu laiciņu sasting, un tad darīt ko gribu, jo komandu biju izpildījis. Tātad kalibrs Noslayoja Līderi un tad sāka vienkārši pa mikrofonu sūdus laist ārā: nepārtraukti varīties, lamāties u.t.t..

Es teiktu, ka tas bija meistarklases piemērs adminu pareizā uzvedībā.

Link to comment
Share on other sites

Gribēju pats rakstīt sūdzību par šo administratoru, bet Arxods pateica, ka jau taisa, no manas puses, spēlēju zem nika "Dzērvenīte", sāksim ar to, ka nekad šadas problēmas šajā serverī nav bijušas, bet tākā ir parādījies jauns admins tomeexc, kurš pievienojies ir ļoti nesen un cik zinu vakar vai aizvakar serverī tik 3H ir dabūjis, šis administrators laikam mērus nezin, it īpaši kad salaiž kopā ar ZATLERU vienā serverī, tad ir vēl trakāk, abi izmanto aizvainojošus vārdus, nerespektē citus un dara ko grib, vienvārdsakot jūtas pārāki par citiem iegūstot šis admina privilēģijas.


Calibra main profila stundas: http://prntscr.com/hqhiyl//Outpace

 

EDIT: Aizvakar vēl teica, ka nevarot CT tikt, jo 3 H nav nospēlētas, jebkurā gadījumā, mani neapmierina šada administratora uzvedība, noteikumi jāievēro visiem

 

EDIT: Zatler, lai augstākstāvošie lemj par šo situāciju, varēji iemest kas tālāk video notika :) iesaku Adminiem noskatīties visu Demo

Edited by sniedzinsh
Link to comment
Share on other sites

Gribēju pats rakstīt sūdzību par šo administratoru, bet Arxods pateica, ka jau taisa, no manas puses, spēlēju zem nika "Dzērvenīte", sāksim ar to, ka nekad šadas problēmas šajā serverī nav bijušas, bet tākā ir parādījies jauns admins tomeexc, kurš pievienojies ir ļoti nesen un cik zinu vakar vai aizvakar serverī tik 3H ir dabūjis, šis administrators laikam mērus nezin, it īpaši kad salaiž kopā ar ZATLERU vienā serverī, tad ir vēl trakāk, abi izmanto aizvainojošus vārdus, nerespektē citus un dara ko grib, vienvārdsakot jūtas pārāki par citiem iegūstot šis admina privilēģijas.

 

 

Calibra main profila stundas: http://prntscr.com/hqhiyl//Outpace

 

Tnx to Outpace, jā tas ir Excalibur.

 

https://plays.tv/video/5a3b97b76a90be34db/jb-esc?from=user

 

Redzams ka pietupās, piecēlās un seko, kur problēma? Ja tev teiktu tupus seko tad viss skaidrs.

Tev irl tak arī saka pietupies, tu nepaliec tupus, tu piecelies obv.

Edited by Zatlers
Link to comment
Share on other sites

Vienīgā atbilde ko es iedošu ir tāda, ka es serverī eju ar domu lai ir jautri. Ne lai kādu aizvainotu, neko. Ja jums pirmais, ko jūs izvēlaties teikt pretī ir ''pisies arā no servera'' tad sorry, bet nebūšu kāds kurš ļaus lai tā mierīgi man bļauj virsū. :D Katrā ziņā, par slay - komanda bij ''pietupjās un seko''. Jā, lamājos, jā mani var mutot, jā tur esmu nepareizajā pozīcijā. Par to esmu vainīgs. Bet viss ar nodomu, ka būs jautri. Nevienu reizi neviens nav sūdzejies izņemot tagad, kad esi iesaistīts TU. :)

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām no Zatlera klipa sūdzība ir nepatiesa ,jo sniedziņš teica nevis "pietupties un sekot man"  bet gan "pietupjās un seko man" domāju ,ka tur ir atšķirība tikpat labi ''palecas un seko man'' tātad pēc būtības tev arī būtu vislaik lēkājot jāseko. +ir tik grūti normāli pateikt tupjus seko man? Nevis kkādus pietupjas, pieceļas u.t.t

 

Editošu kad būšu noskatijies demo.

Link to comment
Share on other sites

Tnx to Outpace, jā tas ir Excalibur.

 

https://plays.tv/video/5a3b97b76a90be34db/jb-esc?from=user

 

Redzams ka pietupās, piecēlās un seko, kur problēma? Ja tev teiktu tupus seko tad viss skaidrs.

Tev irl tak arī saka pietupies, tu nepaliec tupus, tu piecelies obv.

Tatad, japarskata visi demo faili JB serveri un janobano pus serveris, jo tā daudzi teikuši? Tev pateiktu ''Pietupjamies un sekojam līdzi'' Tu gurdo tēlosi? Tev pateiks dodamies sarkanajā apli, tu strīdēsies ka tas nav aplis, tev pateisk dodamies uz balto līniju , tu meklēsi kādu citu līniju vai atradīsi uz tekstūras viņu ?

 

Domāju, ka slays bija nepamatots un ka adminiem nevajadzētu izmantot necenzētu valodu voice  un pašā main chatā.

 

 

Vienīgā atbilde ko es iedošu ir tāda, ka es serverī eju ar domu lai ir jautri. Ne lai kādu aizvainotu, neko. Ja jums pirmais, ko jūs izvēlaties teikt pretī ir ''pisies arā no servera'' tad sorry, bet nebūšu kāds kurš ļaus lai tā mierīgi man bļauj virsū. :D Katrā ziņā, par slay - komanda bij ''pietupjās un seko''. Jā, lamājos, jā mani var mutot, jā tur esmu nepareizajā pozīcijā. Par to esmu vainīgs. Bet viss ar nodomu, ka būs jautri. Nevienu reizi neviens nav sūdzejies izņemot tagad, kad esi iesaistīts TU. :)

Gribu piebilst, ka serverī īpaši priecīgi cilvēki nebija par tavu un Zatlera voice troļošan utt.

Kā arī adminam nevajadzētu būt tik iedomīgam un vajadzētu atzīt savas kļūdas.

 

 

Kas tad te ir jadara , ja tev dzīve pateiks ''Labi, visi pietupjamies un izlienam caur šo bedri ''                                    ''Pietupjamies visi 1 reizi'', loģiski domājot. kas abos gadijumos būtu jādara?

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

Jautri bija līdz brīdim kad ienāk kaut kāds cilvēks, kuram viss galvā sakāpis un slayo par saviem "Gudrajiem" noteikumiem. Kā var būt prieks spēlēt tur, kur jebkurā momentā var ienākt admins, kurš visas ausis aizbļaus ar lamuvārdiem? Ja gribi, lai serverī ir jautri, tad varbūt palīdzi uzturēt to jautrumu, nevis 100 reizes saki "beidziet raudāt" "liec sūdzību". Es tev ieteiktu nenākt iekšā, sabojāt visu jautrību un tad sūdzēties, ka te nav prieks spēlēt. Padomā pats ko tu saki un dari.

 

@Outpace "Pietupjās un seko man." Ne reizi nebija komanda piecelties. Vārds "pietupties" nozīmē vienu darbību: ieliekšanos ceļos, nevies ieliekšanos ceļos un tad piecelšanos.

Edited by Arx
Link to comment
Share on other sites

Manu viedokli droši vien neviens neņems vērā, bet anyway-

 

Tikko noskatījos demo un tur notika sekojošais:

1.Dzērvenīte saka "Pietupjās un seko"

2.Tomeexc pietupjās, pieceļās un skriešus seko Dzērvenītei.

3.Es (Ēbrejs) domādams, ka skriet nav aizliegts arī pieceļos un eju stāvus pozā.

4.Tomeexc tiek nošauts

5.Es pāreju atpakaļ tupus pozā

6.Dzērvenīte tiek noslayota.

 

Par freeslay es daļēji piekrītu, jo tika dota komanda "Pietupties un sekot", bet precīzāk, tomēr būtu "Sekot tupus", ko esmu dzirdējis no citiem līderiem.

Then again es nesaprotu visu šo cepšanos un vārīšanos, jo no Tomeexc puses tas spēli padara interesantāku, ja var atrast veidus, kā manipulēt ar komandu.

 

Par lamāšanos.

Es vispār neiebraucu, kāpēc šis te tiek minēts. Serverī var nopirkt nazi ar dildo skinu, var atvērt IDCBOX'us (kas ir sava veida azartspēle, jo ir jānospēlē noteikts laiks serverī lai šo kasti dabūtu) un citas maziem bērniem nepiemērotas lietas. Tad kāpēc ir jāaizliedz lamāšanās? Varbūt serverim vienkārši uzlikt 18+ brīdinājumu, lai te visi neraud, cik ļoti viņus apbižo internetā. :facepalm:

 

Mazliet offtopic, bet gribētu arī sagaidīt paskaidrojumu no adminiem, kāpēc spēlētājam Valcha ir uzlikts perma-mute? Cilvēks ir ieguldījis naudu jūsu serverī lai varētu atbloķēt VIP privilēģijas kuras jūs uzreiz viņam noņemat. Ja Zatlers brūķēs muti par to, ka Valcha viņam sūdu runāja, tad piedod, draugs mīļais, bet aizej pazelē mammas pupu.

 

R.I.P. IDENTY 2009-2017

Link to comment
Share on other sites

Jautri bija līdz brīdim kad ienāk kaut kāds cilvēks, kuram viss galvā sakāpis un slayo par saviem "Gudrajiem" noteikumiem. Kā var būt prieks spēlēt tur, kur jebkurā momentā var ienākt admins, kurš visas ausis aizbļaus ar lamuvārdiem? Ja gribi, lai serverī ir jautri, tad varbūt palīdzi uzturēt to jautrumu, nevis 100 reizes saki "beidziet raudāt" "liec sūdzību". Es tev ieteiktu nenākt iekšā, sabojāt visu jautrību un tad sūdzēties, ka te nav prieks spēlēt. Padomā pats ko tu saki un dari.

 

@Outpace "Pietupjās un seko man." Ne reizi nebija komanda piecelties. Vārds "pietupties" nozīmē vienu darbību: ieliekšanos ceļos, nevies ieliekšanos ceļos un tad piecelšanos.

 

  Es pilnībā piekrītu Arx0d, ir bijuši daudzi gadījumi un man arī personīgi strīdi ar excal, taču sūdzību es nerakstu, jo es negribu neko sūdzēties. Kā arī vēlos piebilst, ka excaliburs nav tas sliktākais admins, ir daži sliktāki, nezinu vai tā citiem arī liekas, taču tas ir tikai mans personīgais viedoklis.

  Arx0d, pret tevi mani ir liels +resp, ka uzrakstīji, un ceru, ka excaliburs mainīsies un adminu nepazaudēs. Varbūt tas liks viņam apdomāties un nebūs vrb arī tik stingrs.

Edited by excalibur
//lieki, 1wp//
Link to comment
Share on other sites

Manu viedokli droši vien neviens neņems vērā, bet anyway-

 

Tikko noskatījos demo un tur notika sekojošais:

1.Dzērvenīte saka "Pietupjās un seko"

2.Tomeexc pietupjās, pieceļās un skriešus seko Dzērvenītei.

3.Es (Ēbrejs) domādams, ka skriet nav aizliegts arī pieceļos un eju stāvus pozā.

4.Tomeexc tiek nošauts

5.Es pāreju atpakaļ tupus pozā

6.Dzērvenīte tiek noslayota.

 

Par freeslay es daļēji piekrītu, jo tika dota komanda "Pietupties un sekot", bet precīzāk, tomēr būtu "Sekot tupus", ko esmu dzirdējis no citiem līderiem.

Then again es nesaprotu visu šo cepšanos un vārīšanos, jo no Tomeexc puses tas spēli padara interesantāku, ja var atrast veidus, kā manipulēt ar komandu.

 

Par lamāšanos.

Es vispār neiebraucu, kāpēc šis te tiek minēts. Serverī var nopirkt nazi ar dildo skinu, var atvērt IDCBOX'us (kas ir sava veida azartspēle, jo ir jānospēlē noteikts laiks serverī lai šo kasti dabūtu) un citas maziem bērniem nepiemērotas lietas. Tad kāpēc ir jāaizliedz lamāšanās? Varbūt serverim vienkārši uzlikt 18+ brīdinājumu, lai te visi neraud, cik ļoti viņus apbižo internetā. :facepalm:

 

Mazliet offtopic, bet gribētu arī sagaidīt paskaidrojumu no adminiem, kāpēc spēlētājam Valcha ir uzlikts perma-mute? Cilvēks ir ieguldījis naudu jūsu serverī lai varētu atbloķēt VIP privilēģijas kuras jūs uzreiz viņam noņemat. Ja Zatlers brūķēs muti par to, ka Valcha viņam sūdu runāja, tad piedod, draugs mīļais, bet aizej pazelē mammas pupu.

 

R.I.P. IDENTY 2009-2017

Ja es tevi saprotu, tu gribi, lai līderis tev tik sīki un precīzi pastāsta, ka tu vairs neko citu nevari ar to komandu padarīt? Ejam uz līniju, kas priekšā kamerām, neviens tak neies uz to līniju, kas ir textūrā ne vai tur tālumā redzama? Un par Valch es arī nezinu, domāju, ka perm mute nav jāliek tādos gadijumos, Zatler.

Link to comment
Share on other sites

Pēc 101x demo raunda noskatīšanās un dažādu cilvēku sarakstēm/domstarpībām/postu rakstītajiem u.t.t.
Nosākuma noskatoties to klipu 1x bija tā kā minēju jau augstāk ,ka tādas pavēles ir stulbas un var pārprast u.t.t. Bet padomājot dziļāk, skatoties demo to raundu nonācu pie tā ,ka slays bija nepamatots ,protams manas domas nav mainijušās par to ,ka "Pietupjas un seko''; ir nedaudz stulba pavēle un daudz vieglāk būtu teikt '';Tupjus seko'' ,jo šajā pavēlē vismaz nav pārpratumi kad var piecelties u.t.t. vienkārši ir tupus jāseko. Par lamāšanos ; ar calibru ir kā ir no sākuma jā viņš  kko palamājās u.t.t. bet vēlāk jūs paši viņu 'uzkurinājāt'',jo stāstijāt ,ka tādus kā tevi nevajag šeit ,ka vsp ko tu te dari u.t.t. Ja es būtu viņa vietā es gnjau būtu līdzīgā situācijā ,ka vienkārši aizveras.

+sniedziņ beidz izplatīt savu gudrību pa visu serveri .ka lai visi piekrīt šajai sūdzībai kvai neizlasot viņu un nepadomājot līdz galam. Nav pirmā reize ,ka tu jau tā dari un varbūt laiks beigt šo visu.

 

Link to comment
Share on other sites

mēs visi zinām, ko nozīmē pietupties un sekot => tupus sekot. bļe kas tas par bērnudārzu? Būs vēl izteikumu skaidrojumus jāraksta forumā? tāpat kā ar shift tiek apzīmēta lēnā gaita un neatkarīgi no tava binda shift nozīmē slow walk? autisms. kalibram warn.

+ cik ir teikts par adminu piemēru - NEDRĪKST lamāties. netur nervi - izslēdz mic vai izej no cs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×