Jump to content
gothards

Pardodu PC komplekta ar visu parejo 1.25k - 1.7k e

Recommended Posts

Kādam iesmērēt taisies? Nezinu, varbūt tev viss ok. Bet man ir praktiski tieši tāds pats pc build kā Tev, pabeigts pirms ~6mēnešiem un neiet ne sūda, viss ir miskastē metams, nezinu vai tā mātes plate, vai video, bet performance to ko gaidīju es, nav pat puse no tā :)

 

pubg krašo vismaz 2-4 reizes, kā ieslēdzu pc un gribu sākt viņu spēlēt, pēc visiem krašhiem viss aiziet ok un vairs nav.

 

csā fps dropi, galīgā randomā, var būt tā, ka nospēlē 8h no vietas un nav nekādu fps drop, bet var būt tā, ka paspēlē 30 min csdm serverī un fps no 300 konstanta nokrīt uz 30-100, tad rr spēli un atkal viss ok. Nezinu kamā vaina, bet nu personīgi es savu pc jau vairākas reizes esmu gribējis izsmērēt pa zemi. Ielikts vairāk pa 1000, bet neiet ne sūda :D un i5 sūkā dirsu ar visu to pašu asus strix gpu 8gb.. Vai bottleneck, vai hz, kas bet neiet, kā gribētos.

 

Arī labprāt pārdotu, bet kas man pirks + beigās vēl pateiks ka es iesmērēju. Vienīgais variants pa detaļām, vismaz manā gadījumā :)

Edited by gocha
Link to comment
Share on other sites

Ar tādu aprakstu pārdosi tikai tādam pašam muļķim.

 

Gocha, pārliec windows, nevelc jēlas programmas un problēmas nebūs. Ja spēlējot vēl rendero, streamo vai sazin ko, tad nebrīnies, jo 4 kodoli sen tam visam ir par īsu. Plus, PUBG pats par sevi ir nepabeigts produkts un problēmas ir daudziem. Citiem mazāk, citiem vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Ar tādu aprakstu pārdosi tikai tādam pašam muļķim.

 

Gocha, pārliec windows, nevelc jēlas programmas un problēmas nebūs. Ja spēlējot vēl rendero, streamo vai sazin ko, tad nebrīnies, jo 4 kodoli sen tam visam ir par īsu. Plus, PUBG pats par sevi ir nepabeigts produkts un problēmas ir daudziem. Citiem mazāk, citiem vairāk.

 

Jā, apraksts briesmīgs, kā nebūtu pabeidzis pamatskolu, vismaz ssā jau varēji pacensties uzrakstīt kaut mazliet gramatiski pareizi, jo tas arī ļoti daudz ko izsaka cilvēkam, kas pirktu datoru. Es piemēram nekad to nedarītu pēc šāda apraksta. (nekas pa lielam nav pateikts, kā tikai cpu un gpu.)

 

Arī firmas hhd un ssd, rama mhz ir svarīgi norādīt.

 

p.s pārliku win, esmu izdarījis visu iespējamo, bet iespējams man tāda sajūta, jo pirms šī pc lietoju čoma pc, kam ir i7 6700k, gtx 980ti gigabyte gpu (4 vai 6gb, īsti neatminos, bet laikam 6.)

 

Un pat nevar vilkt paralēles, cik milzīgu atšķirību jūtu. Nebūtu jau grūti notirgot to i5 6600k un pašam paņemt tādu pašu i7, bet man kaut kā bail likt iekšā pat 1paundu, jo galīgi neiet kā biju domājis. 

Liku kopā priekš tikai un vienīgi cs:go strīmošanas, beigās izrādās, ka cs:go nemaz nevar strīmot, nerunāsim jau par pubg(ko nesen tik sāku spēlēt, nebiju domājis ka mani uzrunās vēl kāda cita spēle izņemot cs:go :D). Nē nu strīmot var, bet ne spēlēt competitive līmenī. (Proti kvalitāte strīmam viss zjbis, 1080p, 60fps, bet nu pašam paspēlēt tādā pašā līmenī, kā bez streama = unreal, kkāds ekrāna flickering, vai fps drops, es pat nezinu kas tas ir, jau pārāk noguris esmu domājot un čakarējoties ar to pc.)

 

Sorry, ka te izplūdu nenormāli, bet varbūt kāds zinās ko iesākt un var nomest kkādu rindu. Nevaru apstāties rakstīt, kā iesāku.. :/

Edited by gocha
Link to comment
Share on other sites

4 kodolu i5 un strīmošana ir nesavienojamas lietas. Protams, kāds gudrinieks gribēs izlēkt ar "Runescape var bez problēmām strīmot!", tad lūdzu, nedari to. Nepadari sev kaunu. 

 

Pats šobrīd esmu uz 8GB VRAM videokartes un VRAM nav tā problēma. Uz 1440p izšķirtspējas aizņem ~4.7GB VRAM. Izšķirtspēja maina daudz.

 

Apskaties CPU usage, novelc MSI Afterburner, saliec lai in-game rāda katra kodola usage + kopējo. Ja ir 80-100% nepārtraukti, tad procesors ir vaininieks. Kā ar RAM? Ja ir 8GB, tad nebrīnies ka viss karas. Vajag 16GB. 8GB jau gadu-divus ir par īsu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×