Jump to content
Kronwell. B.

Pārdodu savu steam acc, tika izmantots kā smurfs iekš CS:GO.

Recommended Posts

Steam profils, praktiksi tikai CS:GO kaut kāds GN2 - GN3 ranks varētu būt, nav ne jausmas, noteikti jādabū uzvara, lai ranks parādītos, CS:GO nespēlēju vairs ne no main, ne no smurf, ja runājam tieši par mm, nav vairs tas azarts, esmu pārgājis uz Dotu / RL. Par cik šis profils man ir nevajadzīgs jau ļoti ilgu laiku, vēlos to atdot par relatīvi lētām naudiņām, BET, tikai skinos, nav svarīgi, tie ir CS:GO vai Dota 2 skini, bet tikai šādā valūtā, jo, vēlos, lai man te kāds no galvām izlīdz ar middlemanošanu, paņemot norunāto skinu no pircēja, pirms es nododu acc, es šo steam acc došu kopā ar visu e-pasta maiņu un visu pārējo, kas nepieciešams, telefona nr. tam nav piesaistīts, līdz ar to legit acc, kas pāriet pircēja īpašumā, filmēšu procesu, kurā acc dati tiks mainīti uz pircēja, video linku nodošu tam, kurš piekritīs izlīdzēt ar middlemanošanu, tiklīdz viņam tas būs nodots kā apstiprinājums, skins tiks nodots manā īpašumā, tā es šo maiņu iztēlojos, droši abām pusēm.

 

Ir variants arī pirkt par īstām naudiņām legit saitā, esmu gatavs apskaidrot visu, kas un kā tur strādā, bet tie būs vismaz 10$, kuri pircējam jāskaita no skrill, tā kā, ja ir interese, droši var rakstīt PM.

 

Pārdodu šo acc.

Saziņai var aicināt manu šo acc.

 

Par cik cena it tikai aptuvena, nevis precīza, droši postojam skinus, kurus esat gatavi dot, ja ir vairāk kā 3 skini, droši var arī nepostot, man nevajag 100 skinu musarņu savākt, tas ir lieki. Tas, kurš nedēļas laikā (līdz 09.08.) solīs skinus ar vislielāko kopējo vērtību, savā īpašumā iegūs šo acc. Cenas balstīt varat uz steam market, pēc tā vadīšos arī es. Sākam ar aptuveni 5 €.

Edited by Kronwell. B.
Link to comment
Share on other sites

Gribēju ar tevīm sazināties un uzprasīt vai ar steamm wallet nevar iegādāties to profilu un kā arī par pašu profilu uzjautāt dažus jautājumus . Bet takā tu mani block nekā nebūs :( 

 

MfA6edfmSUy2dZKpLSS9Og.png

Edited by Krokodils
Link to comment
Share on other sites

Neviens neko nav bloķējis un tu mani jau centies uzaicināt hz, mēnesi, kā es varu zināt, kam tev tas ir vajadzīgs, es jau teicu, ka neturu draugos kādu, ar ko nespēlēju un neplānoju spēlēt. Steam wallet tikai tad, ja tu ej pirmais, es esmu norādījis to, kādā veidā pārdodu tikai abu pušu drošībai, jo man nav neviens, kas par mani var galvot, vismaz ne latvietis. Ja piekrīti iet pirmais ar steam wallet un nerausties, ka varu appist, droši atbildi un tad varam runāt tālāk stīmā.

Link to comment
Share on other sites

Neviens neko nav bloķējis un tu mani jau centies uzaicināt hz, mēnesi, kā es varu zināt, kam tev tas ir vajadzīgs, es jau teicu, ka neturu draugos kādu, ar ko nespēlēju un neplānoju spēlēt. Steam wallet tikai tad, ja tu ej pirmais, es esmu norādījis to, kādā veidā pārdodu tikai abu pušu drošībai, jo man nav neviens, kas par mani var galvot, vismaz ne latvietis. Ja piekrīti iet pirmais ar steam wallet un nerausties, ka varu appist, droši atbildi un tad varam runāt tālāk stīmā.

 

Es tevi vakar uzzaicināju steama un uzrakstiju tev , lai tu apstiprini (sakarā ar steam profilu) tu tagad man saki ka mēnesi atpakaļ tevi aicināju ? wtf 

Link to comment
Share on other sites

Sorry par spam ! Vecitu tu velies pardot savu acc, bet uzvedies ka caca. Veiksmi tev šitā ko pardot. :facepalm:

 

Nu ja tas jau ir grūti apstiprinat cilveku steama un izrunat visu par darijumu un pēc tam izdzest no FL kad vis pardots... Nav jau ta ka tev viņš ir jaatstāj FL...

Edited by TheNazis
Link to comment
Share on other sites

Nu, ja jau mozgu nav, značit nebūs. Ja māte jūs būtu iemācījusi lasīt un uztvert domu, nevis tikai saprast vārdus, tad jūs būtu sapratuši, ka (vai vismaz tas būtu palīdzējis saprast kaut ko):

  • Neapstiprināju, jo saņēmu vairākus invaitus no viņa jau pirms topika izveidošanas, kas ir ļoti apnicīgi.
  • Man tika prasīts, vai esmu gatavs pārdot par steam wallet, bet es topika sākuma jau esmu norādījis pārdošanas veidu, tādēļ, gaidīju atbildi, vai viņš piekrīt maniem nosacījumiem, ka par steam wallet fundiem es pirmais neiešu ar acc datu maiņu, uz ko atbildi tā arī neesmu saņēmis.
  • Pirmā dzirdēšana par "un uzrakstiju tev , lai tu apstiprini (sakarā ar steam profilu)".

 

Šī arī ir lielākā latviešu tautas problēma, virspusēji paskatās uz kaut ko, iedirš, knapi saprotot, kas notiek, pēc tam domā, ka ir dikti kruti un ķer sev domu biedrus, kuriem ar izpratni tā pašvakāk. Nu, ja nespēj savu smadzeni aptvert ap kaut ko, nemaz neiztaisno muguru, lai rakstītu kārtējo idiotismu.

 

Neaizmirstat man mīnusiņus samest, lai savu interneta pipeli pagarinātu un savu zemo IQ parādītu. Jesus hesus..

 

Krokodil, es gaidu vienkāršu atbildi, vai par steam wallet fundiem esi sapratis, ka pirmais neiešu, ja esi gatavs tādam dīlam, sarunu varam pārbīdīt uz PM, kur šādiem deģenerātiem savus komentārus nebūs iespēja mest.

Edited by Kronwell. B.
Link to comment
Share on other sites

Ja tu nespēj internetā sazināties attiecīgā manierē, tad nedari to vispār! Kā kaut kas nav pa prātam, izplūsti jēlos apvainojumos un sauc visus par idiotiem. Ikdienā pret cilvēkiem arī šādi izturies vai tikai internetā, kur tas, ka kādam pasaki "tu esi deģenerāts" nerada iespēju nākotnē smaidīt tikai ar smaganām? Vienmēr var taču visu tautu nosaukt par idiotiem, jo kāds uzspiedis mīnusiņu tavai kārtējai histērijai, un izslēgt monitoru, pareizi? Ja centies kaut ko pārdot, tad izturies pret citiem tā kā gribi, lai citi izturas pret tevi - pavisam vienkārši!
Ja turpināsi šādi, varēsi rakstīt katram atsevišķi personal mesidžā, jo vienkārši atņemšu tev iespēju postot. Forumā galīgi nav vajadzīgas ekstra jēlības tikai tāpēc, ka tev redz vajag skinos piecīti par kaut kādu stīma accountu ar vienu spēli. 

Veiksmi!

 

edit : Uztvēru es tikai to, ka atkal uzvedies kā kaprīzs bebis (kā jau tas bija redzams arī citā topikā).

 

UO0JnjNvQ4ekEK3gKt-j2A.png

Link to comment
Share on other sites

Ak, nē, tikai lūdzu nenosūdzi, es negribu sēdēt cietumā. Jūs te plānojat turpināt spamot kaut kādu useless huiņu, vai arī pa tēmai kāds te plāno postot? Krokodil, es zinu, ka tu šo bezpriģeli izlasīji, man joprojām nav ticamība, ka tavs invaits, kurš man stāv jau hujzin cik ilgi, ir paredzēts tam, lai vienotos par acc tirgošanu, ja tu skinu veidā nevari neko piedāvāt, bet tikai steam wallet un piekrīti maniem noteikumiem, ka tu ej pirmais, droši, apstiprināšu un varam turpināt sarunu tur.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kādēļ jums ar izpratni ir sūdīgāk kā pamatskolniekiem.. Kaprīzes, vēl hujzin kas redz man ir, nemāku internetā redz komunicēt, nu viss jau ir ļoti skaisti un jauki, bet patiesībai atbilst tikai jūsu izpratnes trūkums. Es atkārtoju VĒLREIZ. Krokodilu unfriendoju savu laiku atpakaļ jau augstāk minēto iemeslu dēļ, turpināju saņemt invaitus kopš tā laika, pekšņi, kad es iepostoju šādu topiku, viņš mani izrādās aicina, lai pirktu acc, par kura eksistnenci līdz šī topika izveidei pat nebija zinājis, pie tam melo, ka esot man kaut kur rakstījis, ka aicina par acc pirkšanu. Kāds sakars man apstiprināt tādu, ja normāls piedāvājums nav līdz tam izteikts? Nahuja jālien tur, kur jums neprasa.

 

@faz. Es zinu, ka tu jūties dikti kruts starp šiem skolniekiem, bet beidz tēlot no sevis kārtējo izlecēju. Tev, tavā vecumā, bija jāizprot to, ka viss, kas šeit notiek ir krokodila asaras par to, ka es viņu neapstiprinu jau cik ilgu laiku un pie tam, es neesmu vienīgais, kuru viņš aicina nonstopā pilnīgi bez nekādas jēgas. Paskaidro man, kādēļ lai es apstiprinātu kādu, kurš spamo invaitus man un vēl man zināmam cilvēkam? Kur tās ir kaprīzes? Pirms gudri dirs, noskaidro.

 

Es nezinu, te ir jēga kaut ko prasīt, vai nav, bet lūgums tam, kam ir iespēja, nahrenizēt visus šitos useless postus, jo nu pilnīgi neviens nav pa tēmai, arī krokodila, jo reāli pirkt viņš neko netaisās.

Edited by Kronwell. B.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×