Jump to content
atkars

Citēšana

Recommended Posts

Piemērs: https://identy.lv/forum/index.php?/topic/19375-csgo-spams/?p=255022

 

Kādēļ #1935 postā būtu jācitē #1934 posts? 

 

Noteikumos derētu šo punktu ieviest, ka nedrīkst citēt postus kas ir tieši virs esošā posta. (posts 2 nedrīkst citēt post 1)

 

Šī parādība te ir manāma bieži.

Link to comment
Share on other sites

Lieki piemēslo tēmu. Ja, piemēram, tiek izveidots diezgan masīvs posts un kāds izdomā viņu citēt tieši postu zemāk, tad tēma kļūst nepārskatāma. Tieši tas notiek ar youtube video citātiem.

 

Šī ir ieteikumu sadaļa. Ja te daži nāk ar vārdiem pis un piepisies, tad labāk nenāciet vispār.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc dzīvi vajag sarežģīt. Jā, varbūt taisnība, ka topiks paliek nepārskatāms, ja tiek citēti yt video utt, bet zinot to, cik mums daudz to "spam" topiku, kuros vienmēr tā pat ir maksimāls tirgus - nevienam moderam (tai skaitā man) neceltos roka tagad editot katru postu, kurā ir citāts no iepriekšējā posta un likt par to warning pointus + vēl skaidrot jaunajiem, ka mums šeit ir tādi noteikumi. Kā jau daži te centās izteikties, līdz šim iepriekšējie posti tika citēti un nevienam tas garastāvokli nebojāja. Kamēr forumā ir aktivitāte un viss tiek turēts normas robežās, nedomāju, ka šādi ieteikumi ir vajadzīgi. 

Protams, tāpēc ir ieteikumu sadaļa un tāpēc visiem ir iespējas izpausties. :)

Link to comment
Share on other sites

Tāda drāma .......  :doh: 

Tādēļ ka cilvēks kaut ko iesaka nice  

 

Right? Abās ieteikumu tēmās viena un tā pati lieta. 

 

Pēc atbildēm kuras esmu saņēmis par diviem ieteikumiem man (un iespējams pat citiem) vairs neceļās roka kaut ko ieteikt, jo situācija ir diezgan nožēlojama. :)

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×