Jump to content
ACE^^

Vajag BANTEAM viedokli dzirdēt.! [PALDIES iepriekš]

Recommended Posts

Es citēšu slevena latvieša spēlētāja IndependenT/mika siliņa vārdus par ACE^^.

 

 

Šitas ACE nekad neko nesasniegs ar savu 1600 dpi uz 3 sens rausta pricelu pa visurieni un crosshairu liek taka bomzis, viņš nekad neko nesasniegs.// Independent/m/

 

Pa video : pirmajā, tas ir def prefire spots, tas ka tu tā nemāki, jo tu spēli nerubī, tava vaina
 

 

otrais video :  ko tu tur ieraudzīji, viņš velk ap stūri w000w.

 

trešais video : Tam bomzim nav pietiekami liels paliknis priekš viņa sensitivity, such wh, much aim w00wm.

 

Pilnīgi nekas tas nav

Krejuma dotās huiņas ir def prefire kuri ir uz timing/sound, iemācaties spēlēt taču joptvai.

 

 

P.S nepatīk mans viedoklis 1x1 pie Origo vai aim_map.

Link to comment
Share on other sites

Es citēšu slevena latvieša spēlētāja IndependenT/mika siliņa vārdus par ACE^^.

 

 

Pa video : pirmajā, tas ir def prefire spots, tas ka tu tā nemāki, jo tu spēli nerubī, tava vaina

 

 

otrais video :  ko tu tur ieraudzīji, viņš velk ap stūri w000w.

 

trešais video : Tam bomzim nav pietiekami liels paliknis priekš viņa sensitivity, such wh, much aim w00wm.

 

Pilnīgi nekas tas nav

 

Krejuma dotās huiņas ir def prefire kuri ir uz timing/sound, iemācaties spēlēt taču joptvai.

 

 

P.S nepatīk mans viedoklis 1x1 pie Origo vai aim_map.

 

:D Sūdīgi es nedzīvoju Rīgā pie Origo tikties nevaram.   

 

P.s  runājot par Krējuma videoklipiem tīri uz  Timiningu izjūtām un soundu jo tika padots infs ka tiek pušots mids, un ar prefu ir vieglāk paķert.  ps

 

Lasu šo visu sviestu no mana komentāra smieklīgi :D 

Par Ts ierakstu man liekas ka neviens nelasa nemaz, rīt tiks publicēts jo tas aizņēma daudz laika.

 

Otrs tas Indepented  raksts ir fakots, jo es nespēlēju ar 1600 DPI un 3sens??? kur tas ir raauts :D  es spēlēju ar  400dpi  un  2.5  + ar Independt nēsmu aizgājis nekādas vārdu apmaiņās . Esmu spēlējis kopā ar viņu pret citu komandu. 

 

Par visu pārējo šo sen jau vajadzēja vērt ciet, jo TeamSpeak sarunu editošu un ielikšu. 

:)  Un

 

KREJUM, tev par godu mes uplodisim vel 2 video kas pierāda ka  ne tikai Rez ir čītaks bet arī  Lucky un Pēteris, visiem 3 ir tas pats Triggeris so bad so bad. 

 

Anyway, noteikt pēc ši būs vel 10-20 Komenti ar 300-500vārdiem. :D gosh, 

Link to comment
Share on other sites

bļe, es biju uzrakstījis tekstu, bet viņš pazuda .. #idnetaisnība

 

manuprāt šeit ir tas brīdis kad pats topika autors izmanto palīgprogrammas un cepjās, ka neuzvarēja savai komandai spēli kuru vajadzēja uzvarēt. Ja pats cilvēks spēlē ar palīgprogrammām, tad viņam ir daudz vieglāk uzkost citus čīterus #truefakts es arī kad izmantoju wh, tad tik daudz cheeky čīterus atkodu, bet nuu tas bija ļoti sen. Varētu viņa demku palūrēt. :lol:

 

 

eeeeeeeeeeeee bļe, es šito visu uzrakstīju nelasot Jūsu komentārus, izrāda cieņu!!! :D 

Link to comment
Share on other sites

 es arī kad izmantoju wh, tad tik daudz cheeky čīterus atkodu, bet nuu tas bija ļoti sen. :lol:

 

 

 

 

 

:D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D  :D :D

Link to comment
Share on other sites

bļe, es biju uzrakstījis tekstu, bet viņš pazuda .. #idnetaisnība

 

manuprāt šeit ir tas brīdis kad pats topika autors izmanto palīgprogrammas un cepjās, ka neuzvarēja savai komandai spēli kuru vajadzēja uzvarēt. Ja pats cilvēks spēlē ar palīgprogrammām, tad viņam ir daudz vieglāk uzkost citus čīterus #truefakts es arī kad izmantoju wh, tad tik daudz cheeky čīterus atkodu, bet nuu tas bija ļoti sen. Varētu viņa demku palūrēt. :lol:

 

 

eeeeeeeeeeeee bļe, es šito visu uzrakstīju nelasot Jūsu komentārus, izrāda cieņu!!! :D

 

Diemžēl neizmantoju gan. :)

"Ja izmantotu"  tad es nemaz necenstos celt brēkas un saukt palīgā ID, un tamlīdzīgi. Kā arī tagad nepadošos un turpināšu cīnīties tapēc kad pašlaik ir diezgan liela netaisnība. Bet nu to tik vēlāk sapratīs daudzi. Tas kad kāds mani nomelnot, man tas ir kā zaķim zem ļipas.  Bijis nebijis .  Teica palīgprogrammas?? Jā? bija? apmēram tā.

 

 

Paliekam pie saviem faktiem stingri, par  Rezu un viņa komandu.  Un tie video klipi no KREJUMA akd, tīrākais bullshits jo mūsu visos 3 klipos ir skaidri redzams  Aimlocks +wh

Viņš ko atsūtija Default Sounds, Gamesens + ātrāks prefs jo tiek padots infs. Jebkurš normāls csgo spēlmanis tādus Fragus var paņemt. Bet nēē viņš cenšas iestāstit kautko.   :D xxaxaxaxaxax

 

 

Anyway.  Demku vari skatīties augšā ir links droši. :)

Un tas storys ir par taviem čīteru laikiem, bet mani te nejauc iekšā : D un šis topiks nav par mani bet gan par Rezu. 

 

Vadu 2 Komandas  1ar  70+cilvēkiem uz pleciem, otra  special for CW.  Dienā daudz MM kapāju ar 80+ score.  Srsly? Sen OW paķertu un izpistu pa visiem caurumiem, esmu Supreme.. 2x biju Globals ... . xD  nav bišk smieklīgi :D Heiteri ir daudz, jo kad satiek pretī labāku par tevi tad ir kliņķis līdz zemei. ^^ 

 

#Haters gona ,Hate.   

Edited by ACE^^
Link to comment
Share on other sites

Man jautājums... Tu, šo visu dari tāpēc, lai varētu atņemt viņiem uzvaru tajā turnīrā, vai arī, lai vienkārši pierādītu, ka viņam WallHaks?

 

Jo, ja tas ir pirmais variants, tad iesaku Tev atmest ar roku.

Ja otrais, tad arī atmet ar roku, jo, gan jau, Vacations viņam atnāks, ja tiešām ir čītojis.

Link to comment
Share on other sites

Man jautājums... Tu, šo visu dari tāpēc, lai varētu atņemt viņiem uzvaru tajā turnīrā, vai arī, lai vienkārši pierādītu, ka viņam WallHaks?

 

Jo, ja tas ir pirmais variants, tad iesaku Tev atmest ar roku.

Ja otrais, tad arī atmet ar roku, jo, gan jau, Vacations viņam atnāks, ja tiešām ir čītojis.

 

Man neintresē vairs uzvara mēs cīnijāmies līdz pēdējam tikām Lowerbracketā jo zaudējam pret Brigādi aka InnoCence.   Tad lowerbracketā mēs izcīnijām daudz uzvaru. Un esam samierinājušies ar savu pozīciju un godam nopelnījam šo visu ceļu.   

 

Viss kapēc šis vel turpinās ir  tavs minētais otrais variants. Bet arī tas man vairs neskar.  

Bet man ir galvenais vienkārši iemest  Ts sarunas un viss, jo mēs ar savu komandu jau apsriedāmies ka ar šo lietu te nekas tālāk nebūs. Velti tērēts laiks censties pierādīt un atmaskot kādu.

 

Takā jā. 

Diskusijas pa šo tēmu var mierīgi pazemināt kā jau  MADYOGA teica, mēs nolaižam rokas uz šo visu. Bet Ts sarunu iemetīšu.

 

TS SARUNA PART 1

 

TS SARUNA PART 2

 

 

.Tagad esam beiguši no savas puses visu. !  Pateicamies visiem par komentiem un savām domām par notiekošo.  3 Lapas ar HOT topic, Sākumā nedomāju ka šis tik tālu aizies. Esmu izlasijis visus komentus šeit un danke visiem kas veltīja savu pozitīvo un negatīvo enerģiju . Pret vai Par mums. :)  Respektēju katra viedokli.

Varat taisīt TC uz šo topiku.

 

-ACE^^

Edited by ACE^^
Link to comment
Share on other sites

Paldies vecīt, ka griezies pie mums pēc palīdzības un zināšanām. 

Lai veicas turpmāk, gan turnīros, gan visā pārējā.

 

Visi varam klausīties tos TS ierakstus, bet topiku slēgšu ciet, nav ko vairs te diskutēt un nodirst vienam otru.

 

Link to comment
Share on other sites

Gadsimta topiks. Autors - kaut kāds anālais erudīts. Tīmspīku paklausoties jau var saprast, ka esi viens no tiem interneta varoņiem, kuri it kā mēģina pierādīt savu taisnību, bet viedoklis mainās ik pēc sekundes. Un vēl tās sulīgās pretrunas, mmm! Vienu brīdi saki "ai, bano tak mūsu tīmu, kāda tagad starpība?" un pēc pāris minūtēm "bet ja tu paprasi maniem draugiem, es matchmeikingā spēlēju tā pat, ja ne vēl labāk!". Who the fuck cares ? Tas prefairs man daudz aizdomīgāks liekas par tiem taviem trim vidjikiem. Tagad ir arī vēlme vilkt demo un analizēt.

 

Katrā gadījumā - smirdi tālāk ar savu sūdaino attieksmi!

Krējumam un turnīra veidotājiem gan props! Izklausās pēc sakarīgiem čaļiem. Loģiski paskaidrojumi, necenšas kasīties un nerunā kaut kādu maksimālu debīlismu. Veiksmi džekiem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×