Jump to content
ACE^^

Vajag BANTEAM viedokli dzirdēt.! [PALDIES iepriekš]

Recommended Posts

Sveicināti visiem IDentiešiem.   ;)

 

Nākam, jau no cita. iepriekš piedalījāmies ID winter cup. Bet lai nu kā spēlējam turnīru un uzgājām čīteri  IG, apsriežamies un nevar tikt skaidrībā .  Vēlos lai BT apskata videoklipu ko zemāk iedošu un izsaka savu viedokli ir tur  WH vai AIMLOCK vai nav.

Būšu ļoti pateicīgs. ;)

 

LINKS UZ DEMO:  https://failiem.lv/u/uqfbw5kx

 

 

 

 

 

UPDATED  EXTRA FOOTAGE 

AIMLOCKING FOUND???

 

 

UPDATED EXTRA FOOTAGE #2

AIMLOCKING FOUND AGAIN.

 

 

TS SARUNAS IERAKSTS PART 1

TS SARUNAS IERAKSTS PART 2

- ACE^^ * BelieveIN

aka   AceG eSports 

Edited by ACE^^
Link to comment
Share on other sites

Classic viena momenta nīdēji, moš tas čalis visu karti tur sēdēja un viņš tur vislaik nomira no viņa, tāpēc prefire? Varbūt bija info, ka tur sēž čalis? Parādi vēl kaut ko, bet nu izskatās pēc loha ar kubiem.

Link to comment
Share on other sites

Classic viena momenta nīdēji, moš tas čalis visu karti tur sēdēja un viņš tur vislaik nomira no viņa, tāpēc prefire? Parādi vēl kaut ko, bet nu izskatās pēc loha ar kubiem.

Tur tā lieta ka tajā spotā nesēdēja katru reizi, neviens. Un visu spēlēs laiku viņš spēlēja ļoti dīvaini ar Prefiem, šis bija vienīgais labs moments kur viņu varēja pieķert.

Link to comment
Share on other sites

nu nez. pēc viena momenta hz, bet nu prefire ir, uzvilka arī, moš sagadīšanās. kas ar pārējo demku?

Pārējā demo , viņš apslēpa nebija nekas tik traks kā šajā momenta bet visu spēlēs laiku Prefoja visulaiku, un zināja kur atrodas enemys.  Jau ar Komandu apsriedāmies kā tas var būt, līdz vakarā tinām demo un skatijāmies. un uzgājām šo vietu, tad sapratām ka mūsu domas par Prefiem tiešām ir taisnīgas.   

 

Tajā momenta kad viņš nošāva stūri mūsējo, viņš tur negāja 10x reizes tā bija 1reize un bez skaņas. Itkā Defaults bet neviens tā nedara 

Link to comment
Share on other sites

Skatoties šo, es galvā prātoju to ka esmu redzējis daudzus dīvainus prefire un flick kilus, bet šīs varētu būt kādas palīg programmas palīdzības jo pirms izskriešanas jau tēme uz pretinieka galvu?1?!1... nooo nooo gaben do whats needed to do :gaben:

Link to comment
Share on other sites

es piss ieliec  pilno demo es šito nevaru izturēt , pirmaja video tev kautkāda hujna tur skan, pilniba neko nedzird , a otraja vispar sounda nav.

Edited by Muzikants
Link to comment
Share on other sites

es piss ieliec  pilno demo es šito nevaru izturēt , pirmaja video tev kautkāda hujna tur skan, pilniba neko nedzird , a otraja vispar sounda nav.

Es vēlējos BT, un cilvēkus ar zināšanām, te ir izteikušies daudzi un sapratuši. Tu vienīgais neko nesaproti.  Domāju pat ar full demo neko nesapratīsi jo vajag dažās vietās slowmotion lai saprastu kas ir kas.

 

+ domāju ka nesaproti kas ir Aimlocks. :D

 

Bet iemetīšu full Demku.

 

Links uz demo: https://failiem.lv/u/uqfbw5kx

Edited by ACE^^
Link to comment
Share on other sites

kačāju demku, paskatīšos kā spawns spēlē. B)

 

pēc pirmā video .. labi, 1 moments, bet manuprāt pilnībā pietiek, lai saprastu ka tīrs viņš nav. Kāda sūda pēc viņš tur pašauj, tipa prefā, viņam neatbild, bet viņš turpina ņemt prefā? wat 

 

 

noskatījos demo, neuzskatu, ka ir jebkas, vienkārši paveicās 1 momentā. vispār random vietās skatās čalīši.

Link to comment
Share on other sites

Nekā tur nav. Vienā vietā "locko" krūtīs, otrā pautos. Pirmā vieta ir defs, T side, katru reizi kā vārēja viņš clearoja to vietu. 2.momentā vnk mēģina sadzirdēt, kur viņs ir. Izskatās, ka jūs esat salty pēc zaudes vienkārši, beidzat meklē vainu citos, skataties kā jūs spēlējat. http://i.imgur.com/LylWsRK.png

Link to comment
Share on other sites

Noskatoties demo, visi spēlētāji tādi +/- meh liekas, tēmē sazin kur, šauj sazin kur, dara sazin ko. Bija pāris brīži, kur likās, ka "varētu būt wh", bet tad, skatoties, kā ir spēlēta visa spēle kopumā no viņa perspektīva, varētu pat teikt, ka viņš īsti nezin kā pareizi peek'ot, viņa crosshair placements ir slikts. Ļoti. Vēlviens variants varētu būt tāds, ka cenšoties peek'ot viņam beidzās pelītei vieta, jo viņš skatās uz visām pusēm.... Idk, mans viedoklis, don't judge.

 

Ar neapbruņotu aci? Kāda starpība, bantīms vai bann...īts(?).........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×