Jump to content
ACE^^

Vajag BANTEAM viedokli dzirdēt.! [PALDIES iepriekš]

Recommended Posts

Renderoju TS Sarunu jau 3h... driz bus up..   :)

 

.ps Krējum tu tur tādu bullshitu stāsti. Anyway . 

 

Mimcitis tu nesaproti mūsu komanda nebūs no tāam kas aizvērs acis uz čīteriem. Mēs izkodīsim ārā jebkuru kurš spēlēs ar jebkāda veida palīgprogrammām.  Ejat strādāt??   2h runāt  no 9lidz 11 vakarā .. man liekas tu kautko jauc. ;D  Un kādā starpība vai mēs 2H vai 10h runājam  TS, vai Skype.  Kāds tur sakars ar darbu? Ja man vismaz personīgi ir viss ko man vajag. Nejauksim  IRL un Virtuālo.

Edited by ACE^^
Link to comment
Share on other sites

Renderoju TS Sarunu jau 3h... driz bus up..   :)

 

.ps Krējum tu tur tādu bullshitu stāsti. Anyway . 

 

Mimcitis tu nesaproti mūsu komanda nebūs no tāam kas aizvērs acis uz čīteriem. Mēs izkodīsim ārā jebkuru kurš spēlēs ar jebkāda veida palīgprogrammām.  Ejat strādāt??   2h runāt  no 9lidz 11 vakarā .. man liekas tu kautko jauc. ;D  Un kādā starpība vai mēs 2H vai 10h runājam  TS, vai Skype.  Kāds tur sakars ar darbu? Ja man vismaz personīgi ir viss ko man vajag. Nejauksim  IRL un Virtuālo.

Cepties deļ kaut kādas spēles.

Es zinu visiem nepatīk čīteri, bet ja tu tiec vaļā no viena tik un tā parādas 5 vietā.

 

No 9 vakara līdz 11 vakarā var nopelnīt pietiekami naudu. Es tikai saku, parastā komuna turnīrus ir grūtāk kaut ko pierādīt, ja nav IRL turnīrs. Tad tas pat nav turnīrs, bet pipelīšu mērīšana. 

Cilvēks izmantoja palīg programas, tas nozīme viņš iekšēji ir kroplis, kuram ir grūtības ar savu iekšējo pasauli un saprot, ka bez tiem sūdiem netiks galā. Bet lai pavadītu 2 stundas kāda sarunā, nez ko bazerētu. Tev lielāka pipelīte, nekā man.

 

Neredzu tam jēgu. Ja jau zin, ka viņš lieto/Lietoja  palīg programmas. Vienmēr pastāv bezmaksas vac-host antičīt+ parējās lietas, Kas palīdz pret palīg programmām.

Link to comment
Share on other sites

Cepties deļ kaut kādas spēles.

Es zinu visiem nepatīk čīteri, bet ja tu tiec vaļā no viena tik un tā parādas 5 vietā.

 

No 9 vakara līdz 11 vakarā var nopelnīt pietiekami naudu. Es tikai saku, parastā komuna turnīrus ir grūtāk kaut ko pierādīt, ja nav IRL turnīrs. Tad tas pat nav turnīrs, bet pipelīšu mērīšana. 

Cilvēks izmantoja palīg programas, tas nozīme viņš iekšēji ir kroplis, kuram ir grūtības ar savu iekšējo pasauli un saprot, ka bez tiem sūdiem netiks galā. Bet lai pavadītu 2 stundas kāda sarunā, nez ko bazerētu. Tev lielāka pipelīte, nekā man.

 

Neredzu tam jēgu. Ja jau zin, ka viņš lieto/Lietoja  palīg programmas. Vienmēr pastāv bezmaksas vac-host antičīt+ parējās lietas, Kas palīdz pret palīg programmām.

 

Jā par tām AntiCheat sistēmā runājam, TeamSpeakā.   Well tikpatkā esmu jau izmetis no galvas šo visu, tikai atlika iepostot pēdējo lietu  "TeamSpeak sarunu" ko velprojām renderoju  51% un tas jau iet 4stundu..  Pain in ass  bet ielikšu un izdarīšu ko cilvēki prasa. 

 

Jo kā augstāk Krējums minēja visādās nepareizas / un tirāko bullshitu pa mums, ka mēs tur nomelnojam utt, Tad ar to sarunu pierādīšu pretējo.  Varēju sen atcelt renderingu jo pie kompja neko spēlēt un darīt nevaru, jo lago. Bet vēlos aizstāvēt savu reputāciju. 

Link to comment
Share on other sites

Nu saņemies. Kur ieraksts?

Renderojas.  89%  

Rīt ielikšu  TeamSpeak ierakstu.  Kompis nav no tiem jaunākajiem lai  1,26h video sarenderotu pāris stundās. Tomēr Divkodolu grausts.

Edited by ACE^^
Link to comment
Share on other sites

Jezin, es +/- lielako no ta, ko gribeju teikt, pateicu. Bullshitu raksti TU! Par šo topicu uzzinaju no Pats Toms, kas teicās, ka tu neesot mani pareizi sapratis. Atnacu, izlasiju un nesapratu vai tu esi debīls vai vienkārši debīls.

 

Vel joprojam nesaprotu, kur tu to visu info dabuji un ka tu nonaci pie tada sledziena?  Kas pie velna notiek tavā galvā?

 

Ne es šeit nacu nolikt tevi, ne ari aizstavet Rezu! Mani parāva dusmas par to kādu marasmu tu sarakstīji, kādus melus tu stādi citiem priekšā. Tagad man sāk liekties, ka tev ir 12 (ar pusi) gadu un tu nespēj salikt kopā loģisku teikumu

:facepalm:

 

 

 

 

Attelošu kā tu, murgaini melodams, raksti par ts3 sarunu, kurā biju arī es un vēl vairāki cilvēki, kas var apliecināt, ka tu te raksti pilnīgu pašizdomātu sviestu. 

 

Tā:

"bija calis, kas spelejis ar vinu un pret, visi teica, ka cito, obv plays, kubi. Sakuma negribeja teikt bet tad bija viss sk. 3 cilveki ts teica ka cito. Tagad viss skaidrs! Pieradijam un daleji atzinas, ka citoja ar faktiem!"   :huh:  viegli saprast, ne?

 

Ko pie fucking velna nozīmē "daļēji atzinās"? KO!?? (pat prasas pielikt A klat - KOAAAAAAAAAAAAAA?)

 

Kadi 3 cilveki? Tu, tavs draudzinš betters, vai ka tur vinu sauc, un tas mazais puika, kas sēdēja fonā, visu laiku ķiķināja, maisījās pa vidu ar dumjām piezīmē, mākslīgi žāvājās un vēl visadu dumības darīja? Ja, tie 3 tiešam ir objektivi viedokli, jo jus ieradaties TS, lai dabutu banu Rez'am. 

 

Ko tu tur rendere stundas desmit? Teamspeak ieraksts ir saglabajas .vmw formata un to var augšupladet failiem.lv. Uzgaju senaku ierakstu ~27min=260mb, so, ja tu butu ierakstijis 2h (kas ta nebija, jo ierakstit saki velak, daudz velak pec manas ierašanaš), tad tavs fails butu lidz 1 GB, ko var augšupladet zem stundas ar švaku internetu.

 

Anyways, uz manu garo un detalizēto atbildi tu spēji atbildēt ar:

RIznhER.png

 

Iespaidīgi! Tu neko nespēj pateikt un par tādu lietu, kā "argumentācija", neesi dzirdējis. Tu ļoti labi zini, ka viss, ko rakstīji par pierādīšanu, manis teikto un visu pārejo ir klaji meli. 

 

Atkārtošu pēdējo reizi ...

NEKAS NETIKA PIERĀDĪTS, jo:

-tevis sniegtā informācija ir pašizdomāta

-neviens neatzinās (daļēji neatzinās, lai arī ko tas nozīmētu)

-reālu faktu tev nav

-tie video, kur jūs tik traki bļāvāt par AIMLOCK, 2/3 video nemaz netiek uztēmēts uz spēlētāja

 

 

Es nezinu kādēļ un vai vispār kāds, lai ņemtu šo antiņu pa pilnu, ja viņš raksta kā pilnīgs donors. Cilvēks nespēj loģisku teikumu salikt kopā... liek 20 komatus teikumā (vai vispār neliek), izmanto lielos burtus randomā, raksta nesaprotamā secībā u.t.t.

 

Labi, es pazūdu, te nav jēga pat vairs diskutēt par to, ko ACE saka. KANCERI TE VAR DABŪT no viņa rakstītā.  :weirdo:

 

 

P.S. Nav pietiekamu pierādījumu, ka tajā spēlē kāds čītoja, bet visi vairāk sliecās uz to, ka ACE ar triggeru spēlēja un tagad ir super dusmīgs par to, ka zaudēja. Haha. Tie viņā 2 acc "mains un alt" 400 un 300h csā, kā arī atmazkas kādēļ nespēlē no main ir pārāk smieklīgas...

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Jezin, es +/- lielako no ta, ko gribeju teikt, pateicu. Bullshitu raksti TU! Par šo topicu uzzinaju no Pats Toms, kas teicās, ka tu neesot mani pareizi sapratis. Atnacu, izlasiju un nesapratu vai tu esi debīls vai vienkārši debīls.
 
Vel joprojam nesaprotu, kur tu to visu info dabuji un ka tu nonaci pie tada sledziena?  Kas pie velna notiek tavā galvā?
 
Ne es šeit nacu nolikt tevi, ne ari aizstavet Rezu! Mani parāva dusmas par to kādu marasmu tu sarakstīji, kādus melus tu stādi citiem priekšā. Tagad man sāk liekties, ka tev ir 12 (ar pusi) gadu un tu nespēj salikt kopā loģisku teikumu
:facepalm:
 
 
 
 
Attelošu kā tu, murgaini melodams, raksti par ts3 sarunu, kurā biju arī es un vēl vairāki cilvēki, kas var apliecināt, ka tu te raksti pilnīgu pašizdomātu sviestu. 
 
Tā:
"bija calis, kas spelejis ar vinu un pret, visi teica, ka cito, obv plays, kubi. Sakuma negribeja teikt bet tad bija viss sk. 3 cilveki ts teica ka cito. Tagad viss skaidrs! Pieradijam un daleji atzinas, ka citoja ar faktiem!"   :huh:  viegli saprast, ne?
 
Ko pie fucking velna nozīmē "daļēji atzinās"? KO!?? (pat prasas pielikt A klat - KOAAAAAAAAAAAAAA?)
 
Kadi 3 cilveki? Tu, tavs draudzinš betters, vai ka tur vinu sauc, un tas mazais puika, kas sēdēja fonā, visu laiku ķiķināja, maisījās pa vidu ar dumjām piezīmē, mākslīgi žāvājās un vēl visadu dumības darīja? Ja, tie 3 tiešam ir objektivi viedokli, jo jus ieradaties TS, lai dabutu banu Rez'am. 
 
Ko tu tur rendere stundas desmit? Teamspeak ieraksts ir saglabajas .vmw formata un to var augšupladet failiem.lv. Uzgaju senaku ierakstu ~27min=260mb, so, ja tu butu ierakstijis 2h (kas ta nebija, jo ierakstit saki velak, daudz velak pec manas ierašanaš), tad tavs fails butu lidz 1 GB, ko var augšupladet zem stundas ar švaku internetu.
 
Anyways, uz manu garo un detalizēto atbildi tu spēji atbildēt ar:
RIznhER.png
 
Iespaidīgi! Tu neko nespēj pateikt un par tādu lietu, kā "argumentācija", neesi dzirdējis. Tu ļoti labi zini, ka viss, ko rakstīji par pierādīšanu, manis teikto un visu pārejo ir klaji meli. 
 
Atkārtošu pēdējo reizi ...
NEKAS NETIKA PIERĀDĪTS, jo:
-tevis sniegtā informācija ir pašizdomāta
-neviens neatzinās (daļēji neatzinās, lai arī ko tas nozīmētu)
-reālu faktu tev nav
-tie video, kur jūs tik traki bļāvāt par AIMLOCK, 2/3 video nemaz netiek uztēmēts uz spēlētāja
 
 
Es nezinu kādēļ un vai vispār kāds, lai ņemtu šo antiņu pa pilnu, ja viņš raksta kā pilnīgs donors. Cilvēks nespēj loģisku teikumu salikt kopā... liek 20 komatus teikumā (vai vispār neliek), izmanto lielos burtus randomā, raksta nesaprotamā secībā u.t.t.
 
Labi, es pazūdu, te nav jēga pat vairs diskutēt par to, ko ACE saka. KANCERI TE VAR DABŪT no viņa rakstītā.  :weirdo:
 
 
P.S. Nav pietiekamu pierādījumu, ka tajā spēlē kāds čītoja, bet visi vairāk sliecās uz to, ka ACE ar triggeru spēlēja un tagad ir super dusmīgs par to, ka zaudēja. Haha. Tie viņā 2 acc "mains un alt" 400 un 300h csā, kā arī atmazkas kādēļ nespēlē no main ir pārāk smieklīgas...

 

 

Tev jāapmeklē pēc iespējas ātrāk ģimenes ārsts. Liekas ka tev kautkas kaišs. :/ 

Manuprāt tagad tu šo visu ,ņem pārāk nopietni. + Vakar jau minējām ka jūs tur visi Afēristi Afigeņie esat aizstāvat Rezu.  Izskanēja vārdi  "Nē" "Pirmo reizi redzu viņu" utt.  Tagad tik ļoti pūlies aizstāvēt Rezu kad pats ,savu romānu vari lasīt. Un saprast to cik patiesība glubs tu esi,  man ir Ts saruna kurā ir daudz kas pretējs, jau noklausījos rīt uploadošu. ;)

 

Un vel kas, sacerēt garu Romānu un domāt ka ar  TEVIS  izdomātiem tekstiem , kautkādu bullshitu ko tu galvā saceri pret mums/mani.  Vari paturēt pie sevis, mēs takš zinam ka jūs visi uz vienu roku esat. šis diemžēl nav nekāds ārzemju vai hamilijonu rotaļu seriāls, this is real life. Nolaidies uz zemes.

Link to comment
Share on other sites

Jūs te ņematies tā kā bērni, kuri viens otram acīs ir iemetuši smiltis, spēlējoties smilšu kastē, un tagad aizgājuši pasūdzēties savām mammām :/

 

Sākumā reāli pierādījumi un tad diskutēšana nevis otrādi :<

 

 

EDIT:

 

Bāc uzraksti tagad ka ir nepublicēti video, bet tu prasi ID palīdzību, NEIELIEKOT tos te... Un ieliec sākumā to sarunu, un tad disktējat par to publiski, lai citi arī saproti par ko tieši iet runa, jo savādāk jūs 2 te dzesējat mutes ( jeb deldējat pirkstus) kamēr pārējie nezin reālu sarunu... 

 

GL ar visu šo, lai nav lieki tērēts vērtīgais laiks kkāda ne pārāk nopietna turnīra dēļ :<

Link to comment
Share on other sites

Jūs te ņematies tā kā bērni, kuri viens otram acīs ir iemetuši smiltis, spēlējoties smilšu un tagad aizgājuši pasūdzēties savām mammām :/

 

Sākumā reāli pierādījumi un tad diskutēšana nevis otrādi :<

 

Mums ir   

 

3 Videomateriāli ar  spēlētāju Rezu  (aimlock, +wh)  

1.26h garš TeamSpeak sarunas materiāls kas pierādā pretējo par Krējuma teikto.

 

Mums ir nepublicēti  2 video kas pierādā to ka no  KENTHD Klana kur bija Rez,  spēlētājs  Lucky izmanto to pašu Aimlocku , un Pēteris.  

 

Ja vajadzēs uplodosim tos . 

Mums pierādijumu pietiek, izskatījam demku   visiem 10 cilvēkiem  Gameplayu.

Nav ne jausmas kas pa rēāliem pierādijumiem, Jo ja ierakstot  YouTube,    Aimlock fails, vai  Flusha aimlocking, ir tieši tas pats kas  Rezam 3 klipos ko mēs attēlojām viņš uzlocko uz  tārgeta atvelk nost.  NEJAU LAI NOšautu bet lai zinātu ka tur kāds ir, tā ir metode ko izmanto daudzi..... Tapēc viņš sūkāja nošaut kādu bet viņš zināja ka tur ir, un 3 klipos ir  Aimlocks ja iestās . Un tās nav izdomas mēs salīdzinājam ar  Reāliem Aimlockiem no youtubes.

 

Uzlockojot uz tārgetu atvelkot nost viņš zina ka tur ir pretinieks. JO neviens turnīrā nešaus reāli ar AimLocku,vai Triggeri. To pāsu flusha darija.

Gosh.!

Edited by ACE^^
Link to comment
Share on other sites

Mani priecē tava centība! Treniņš ir laba lieta, iespējams, ka tev kādu dienu izdosies sabīdīt kopā loģisku tekstu!  

 

JOTjvCk.png

 

Iespaidīgi! 

 

Man jau sāk smiekli nākt! Turpini sevi pazemot, pus'!  :smaids:

 

Patiesība acīs iekoda? Ka jūs tur visi afēristi esat?  Tā bilde ko atsūtiji un? kas ? :D Ko tu centies pierādīt?  Es sevi nepazemoju :) haha es pazemošu jūs visvairāk Rezu par viņa čītiem.  Tādiem kā viņam nav vietas  Latvijas Turnīros un Klanos.!  

Edited by ACE^^
Link to comment
Share on other sites

Tagad vispār nevar saprast kurš ir čīterītis. :DDD

 

 

čalim kremj, ka viņš zaudēja ar cītiem... tādēļ tāda ažiotāža te un karsta čurāšana :D

 

 

 

 

 

 

 

 

Klau, kur tā teamspeak saruna, draudziņ? Teicies augšuplādēt. 99.99999999999999999999999% tak esot

Tev ir kāds posts, ko neesi editojis? xDD

Edited by Kreejums.
Link to comment
Share on other sites

Cilvēki palūdza apskatīt demo un Rez ir tīrs kā balta lapa, bet gan pats Ace ir čīteris. Aimlock un wallhack acīmredzams. Raundus un momentus nav jēgas minēt, jo katrā raundā var to visu redzēt. Movements, crosshair placement u.t.t ir kā totālam silveram, tāpēc arī tos hakus neproti noslēpt. Es runāju par Ace, ne Rez.

 

Raksta sūdzību par citu cilvēku, kamēr pats čīto.  :greetings006:

Link to comment
Share on other sites

Klau, man ir ideja - Mēs (CYKA FORCES) izspēlēsim finālu pret Rez komandu un tad, kad būsim uzvarējuši, varētu ar tevi un tiem pašiem taviem komandas biedriem uzspēlēt. Izklausās labi, ne? :D

Edited by Kreejums.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×