Jump to content
ACE^^

Vajag BANTEAM viedokli dzirdēt.! [PALDIES iepriekš]

Recommended Posts

[EXTRA FOOTAGE #2]  AIMlocking again. ;)

 

 

 

Manuprāt ar 3video pierādijumiem tur jābūt , amatierim lai nesaprastu situāciju.  Ka ir AIMlocks.  

 

Un ir tāda lietā kā  "apslēpšana"   tapēc minēju DEMO skatoties ar neabruņotu aci nav iespējams uzķert neko, Vajag pacietību un mūsu komandā ir izbijis BanTeams, kas mums dod šos momentus

 

Tapēc vēlējos zināt IDenty BT, viedokli ..

 

 

P.S Mēs spēlējam ari CACHE tapēc šis demo nebija iekļauts.  

Edited by ACE^^
Link to comment
Share on other sites

Tu esi kādreiz skatījies savus demo ar xray? + viņa crosshairs trešajā klipā pat nelockojas virsū pretiniekam.

 

Lockojas gan. :D Tapēc jau ir SlowMotion.  Kā var nelecakoties, ja  viņam  Crosshairs staigāja līdzi viņam.

Link to comment
Share on other sites

Wtf? Nekas nekam neseko līdzi, viņš vienkārši griežas, jo viņam gan jau ir infa, ka viņi var būt shortā, griežoties spiež A,S. Pats paskaties uz to slow mo, viņam vajag 2 swaipus, lai pagrieztos tā, kad beidzas vietā pirmajam viņa crosshairs nav uz pretinieka virsū un tikai pēc brīža ir virsū, jo abi kustās.

Link to comment
Share on other sites

3. klips.
Kur it kā ''aimlocko'' uz 1. pretinieku (A main entrancē, pie boosta kaut kur) - ja būtu aimlocks - kāpēc lai viņš lokotos uz tālāko spēlētāju (uz kuru it kā "uzlockoja" dotajā video) nevis uz to, kurš pie main exita uz A saitu sēž uz kastes ?

Link to comment
Share on other sites

Patīk, ka mūsdienās ar "aimu" saprot "skatīšanos caur sienām" :DDD

 

Ak nē, viņš uzlika pelīti tieši tur, kur ir pretinieks!! Must be hacks then. Tas nekas, ka izlienot no stūra nevienu no viņiem noteikti nenošāva :D

Man personīgi ir slinkums vilkt demku un skatīties kā čalis pusstundu griežas pa 180 grādiem un dažreiz varbūt uzliek mērķi uz kāda, kas ir aiz sienas. Ja taisi momentus, kur pēc tavām domām ir 100% wallhacks, tad savāc vismaz kādus 5-10, lai nav nekādu pretrunu. Banteam memberim tas tā kā būtu jāzin - pirms kādu apvaino par hakiem, liec galdā pierādījumus! Pretējā gadījumā - tīrs.

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem kas palīdzēja diskusijās. Un veltija savu laiku šim notikumam. :)

 

Esam tikuši skaidrībā daudzmaz, nonācam pie tā kad atdzinās/tika puslīdz atmoskoti ar cita cilvēka palīdzību.  Kad Rez čītoja tiešām. 

 

 

Varam vērt ciet. 

 

Edited by ACE^^
Link to comment
Share on other sites

Mums bija saruna TeamSpeak3.  Kas ilga 2stundas ja nemaldos, diskusējam bijam cilvēki kuriem vaajadzēja tur atrasties, un cilvēks TeamSpeakā kas spēlēja pret un kas pazina Rez teica ka viņš čitoja pret iepriekšējo komandu kad mums vel nebija spēlē  , un tad Cache spēlē čitoja ar kubu , bet to neviens neteica citiem, un beigās sanācā lielas diskusijas kas ieilga ļoti ilgi.   

 

EDIT:  Spēli kuru viņi spēlēja bija  Mirage,  tika specoti un demku skatijas vairāki čali tajā spēlē jau biaj  OBV, plays no Rez puses. Un to apliecināja tikai beigās kad mēs noputojušies centāmies pierādīt savu. 

 

tad tik izdomāja pateikt par Mirage, un beigās pateica ka Cache viņam ir kubs jo tika specots un spēlēja ari obv. Bet protams viens saka to otrs to.  Nekad nebūs kad visi saka vienu katram savs viedoklis,tas pats kas te. 

 

.ps  Pat saucām palīgā/klajā  IDenty komūnu . Un esmu pateicīgs visiem . Jo šī lieta bija diezgan kompliksējoša ,tapēc bija tāds 50/50  Beigās jau puslīdz nonācam pie skaidrības kad Sarunas tika pieminēti vairāki fakti reāli. 

Edited by ACE^^
Link to comment
Share on other sites

znihq.jpg

 

Izlasot "ACE^^" sadzejoto buļļa sūdu čupi, gandrīz dabūju parkinsonu.

 

Tā tad, es biju 'TAS' cilvēks par ko iet runa....

 

Tu labāk augšuplādē savu Teamspeak ierakstu nevis te gvelz kaut kādas pašizdomātas muļķibas par Rez, par viņa atzīšanos, par to kā es esmu stāstijis par viņa obvious cītiem, par to kā specojām viņus un visu pārējo, ko tu tur piemurgo un nesaporti līdz galam!

 

Par Mirage - Jā, mēs skatījāmies spēli, bet situāciju es tev skaidri un gaiši izskaidroju par to kas un kā tur notika! Nekāds "OBV" Rez plays tur nebija, ciņš tur bija vispār pēdējais komandā... tas tā. Kaut ko pa ausu galam esi sagrābstījis un tagad baigo topicu uztaisījis pret rezu esi.

Tajās spēlē bija skaidri un gaiši redzams, ko arī pēcāk paši atzina, ka tiek dota informācija pretējai komandai, jo abās komandās bija cilvēki no InnoCence* klana. Rez tur bija vienīgais sakars ar to, ka viņš piedalījās tajā spēlē un viņa komanda uzvarēja.

 

Par Cache - kādi vēl kubi? Kāds vēl aimlocks? Uz ko? Virs ceļa? Labs aimlocks virs ceļa, kas nav par uz neviena hitboxa... Par to mēs arī ar tevi izrunājāmies kārtīgi....  viss tika vairākas reizes izskaidrots un loģiski pārrunāts. Es tiešām nezinu, kur tu to visu informāciju rauj.

 

 Viss, ko par rezu teicu, ka viņš Mirage spēlēja slikti, nevis obv čitoja.  Kā arī  tās pāris reize, kad spēlējām mm ar Rez, viņš nekādus dižos sasniegumus neuzrādija un tas arī tika pateikts teamspeakā!  Tas arī bija viss, ko runājām par mm. Ne vārda neteicām, ka viņš cīto, ne pusplēsta vārda!  Kaut arī jūs tur mēģinājāt iestāstīt man, ka esmu teicis, ka viņš čīto, ko uzreiz atspēkoja Pats Toms un vēl viens čalis, jo es teicu pilnīgi ko citu.... Bet jūs ienēmāt galvā savu. Ieteiktu noklausīties teamspeak ierakstu, ko pats ierakstīji.

 

Runāts arī tika par čītiem, čītošanas stratēģijām un kā tiek banoti spēlētāji csā (vac un ow). Kas viss jums izklausījās kaut kas jauns. Bija jums jāstāšta pavisam loģiski saprotamas lietas... 

 

 

 

 

Tu dzirdi informāciju un vispār viņu nesaproti, beigās kaut ko piedomā un uzcep rakstu forumā ar pilnīgi aplamiem pamatojumiem un tā sauktajiem 'faktiem'. WELL DONE!

 

Vispār, lielākajai daļai (ne tikai tiem, kas bija teamspeak un adminiem), bija aizdomas, ka čīto tieši tu. Tu tur arī sāki runāt pilnīgu murgu brīžiem. Pēc demo lielākā daļa teicās, ka tev ir triggers (neaizmirsīsim, ka viņu var ieslēgt un izslētg, jo bija komentārs par to, ka "kādēļ es tajā momentā nenošāvu pēdējo čali ar 16hp, ja jau man ir čīti un uz ko bija mūsu atbilde - jo tie ir fucking 16hp, ez kills bez čītiem :D ). Daudziem nepatik arī tas, kas spēlē no alt konta, kaut gan mierīgi var spēlēt no main, bet uz to tu atbildēji ar to, ka tev tur esot "citas spēles", kas uzreiz liek aizdomāties kādēļ tad tevi tas tik ļoti uztrauktu, ka "tur ir citas spēles" (un, protams, cs:go). Makes no sense.

 

 

Te es tā papildus pasvītroju nepatiesus 'faktus':

gdP8JdK.png

 

 

 

Lieliski ir arī tas, ka tu diži skaidro kā tiek banoti čīteri ar VAC un OW, bet to, ka, kad pacēlās saruna par KQLY, tu nesaprati kādēļ viņu uzreiz nobanoja pēc 1 demo, bet Rez nebano pēc visiem šiem video + demo. Ha, jūs paši apgalvojāt, ka ir pierādīts, ka KQLY šāviens ir iespējams, paši teicāt kā VAC strādā un tagad jūs prasat kādēļ Rez nav bana... Ja jau esat aizmirsuši, tad VAC ir automatizēts - noskanē datoru/spēles failus un automātiski bano, ja ir atrasti čīti/scripti/ whatever, nevis pēc "redzamiem pierādījumiem" kā tas ir OW... Šajā momentā uzreiz bija saprotams, ka neviens no jums tur tā īsti neklausās par ko iet runa un tik mēģinat atrast veidu kā pārliecināt, ka Rez čīto. Tik izmisīgi, ka tiešām liekās, ka paši būtu čītojuši un neesat uzvarējuši ar taviem 47 killiem priekšgalā, vai cik tur bija..

 

Beigu beigās nevienā momentā netika apgalvots, ka kāds nojums diviem 100% čīto vai nē, bet aizdomas visiem ir.

 

 

P.S. tu rakstīji "Jo ši lieta bija diezgan kompliksējoša..."

Ko? Ko tas vispār nozīmē? Šī saruna tevi iedzen kompleksos? 

 

 

 

Augšuplādē pilnu teamspeak ierakstu un tikai tad kaut ko sāc te fucking drukāt un kādu nomelnot ar nepatiesiem aizvainojumiem.

Edited by Kreejums.
Link to comment
Share on other sites

Tak, bāc, visiem tak ir intuīcija. Es arī varu randomā kādam uztēmēt cauri sienai.

Bet šajā gadijumā es neaiztāvu nevienu, bet ja ir vairāki tādi momenti. Tad tur jau viss skaidrs, bet ja spēlē klusām ar skaņu, tad aimlock.

 

Visu ko varu pateikt, deļ kaut kādas jobanas šaušanas spēles 2 stundas klausīties un runāt kaut kādu fufelu. Es jebu. Ejat strādāt. -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×