Jump to content
akka

IDENTY 5 Gadi

Recommended Posts

Vēl aptuveni mēnesītis un arī man šeit būs 5 gadiņi. Grūti noticēt.. Laiks iet, cilvēki mainās, kodols paliek.

 

Es neatceros, kad pievienojos. :(

Bet domāju, ka varētu būt līdzīgi kā Tev, vai varbūt pat ilgāk. :D

Link to comment
Share on other sites

Augstāk, lielos un ne tik lielos vilcienos, ir viss pateikts, tāpēc domāju, ka daudz nemūldēšu.

ID ir sevi pierādījis kā stabilu vērtību. Visa pamatā neapšaubāmi ir kodols, kam vēlu saglabāt pacietību, uzņēmību, zinātkāri, vēlmi augt un galvenais nepazaudēt pašiem sevi, jo kā izskatās tā ir veiksmes atslēga. Protams nevaru neteikt lielu PALDIES! par to, ko jau līdz šim esat izdarījuši un darāt. Kā arī aicinu pacelt glāzes visiem pārējiem.

Cheers!

Link to comment
Share on other sites

Neticās to kad esmu jau šeit veselus 4gadus. Kad Retry apvienojās ar jums, man galvā nemaz nenāca doma, to kad es būšu šeit tik ilgi.Pirmais paldies par manu noturēšanos ir jāsaka vien Yogam, ja nebūtu viņa, nebūtu nemaz šeit tik ilgi. Vienīgais kurš vienmēr man palīdzēja ar visādu jautājumu risināšanu pašā sakumā. Neaizmirsīšu jau pirmo mūsu tikšanās reizi(pasēdēšana bārā) līdz vēlai naktij, kā arī pēc tam Yoga piestrādāja par taxistu :lol: Vēl gadu atpakaļ es biju SA ,bet brīžiem vēl atrodas kāds kurš pajautā man: Artūr tu vēl atbildi par DD2 serveri. Tiešām gads ir paskrējis ātri un nemanāmi. Kam lielāks,kam mazāks paldies,bet visā visumā visiem liels paldies ar kuru esu spējis atrast kopīgās valodas un ir prieks atrasties šeit pateicoties viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Tulīt būs pagājis jau gads, kamēr esmu ID, esmu sadraudzējies ar vairākiem cilvēkiem.. un liels prieks, ka beidzot tiks atvērts cs:go serveris, jo pie vecā 1.6 cs'a vairs nespēju pieķerties. Sveicu Dzimšanas dienā. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Jā ... tie gadi ir paskrējuši ātri ! Kas tik pa šogadu un citiem gadiem nav sadarīts @ ID. Kādus amatus esmu dabūjis un pazaudējis ,dažreiz tikai savas muļķības un jaunā prāta dēl ^.^

Bet nu ko ,lai saka :"Sveicu IDenty, ID Administrāciju ,Lietotājus . Vēlos novēlēt vēl ilgu un ražīgu darbību ,kā arī pateikties par šo skaisto un jautro vidi kuru man un visiem citiem radat !"

Link to comment
Share on other sites

Проект замечательный,есть хорошие,общительные люди,когда сюда заглянул,думал,проведу тут день-два,а не тут то было,уже чуть больше года с вами и не собираюсь уходить куда-то,да же когда был отключен сервер и сайт,каждые 5-10 минут смотрел не включился ли.Не смотря на то что я Русский,мне очень интересно тут,участвовать в различных конкурсах,читать комментарии,одним словом тут можно хорошо провести время.Желаю дальше развиваться,пополняться,стремиться и побеждать!!(piedodiet ka krieviski,gribējās pārādit savas emocijas,ja rakstītu latviski,būtu daudz kļudas un jus smējāties par manu Latviešu valodu,Bet tik un tā,Latvija šodien uzvarēs šo Kanadu!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Congratz! Kaut arī šeit es neesmu ilgi,bet man prieks,ka jūs tik ātri pieņēmāt mani savā bariņā.

Ļoti aktīvs un draudzīgs komūns,ja protams māk uzrakstīt sakarīgu sasveicināšanos :D

Protams nevar aizmirst par aktīvajiem pokera turnīriem un foruma konkursiem.

Kā arī liels paldies visam ID no Lietotāja līdz pat MAIN/Pensionāriem,bez jums šis kolosālais komūns nepastāvētu,cheers.

Mans novēlējums komūnam- Izpildīt to,kas iecerēts un vēl vairāk,augsim lieli un stipri,visi kā viens.

Link to comment
Share on other sites

Neskatoties uz to, ka projekts pats par sevi ietver neatlaidīgu "zadrotēšanu" un serveru piepildīšanu, lai gūtu peļņu, nevar teikt, ka nav saglabājušās vērtības, kuras cilvēki novērtē visaugstāk - draudzība, prieks, humors, atbildība, unikalitāte. Jau pašā sākumā, kad pievienojos projektam (sen sen atpakaļ, kad vēl Kemijs un prof1ks skraidīja pa serveriem dzērumā un "vārija sūdus" :D), sapratu, ka būšu "jailbreakeris". Pareizas taktikas izvēle, komunikācija - īpašības, kuras nepieciešamas, lai spēli piepildītu ar pozitīvām emocijām . Ir ļoti patīkami spēlēt ar cilvēkiem ,kuri domā līdzīgi tev un tādu šeit ir un būs daudz. Neskatoties uz visām ķibelēm, kuras saistītas ar ID (LHC - gavno; korupcija, lobēšana, IQ problēmas spēlētāju vidū), esmu pateicīgs cilvēkiem ,kuri sāka šāda veida kustību Latvijā - 1PWA, prof1ks, Kemijs, Yogijs (citi nav prātā palikuši) - un arī tiem, kuri to turpināja - 6matko, akka, Despis -, jo nekas jau nav ideāls, galvenais ir tiekties uz to pusi, bet nekad tādam nebūt.

 

Vēlos pateikties visiem ID biedriem, augstākstāvošajiem un projekta īstenotājiem par emociju gammu, kuru ieguvu un vēl papildināšu uzturoties ID.

Sveiciens 5 gadu jubilejā. Tā turpināt!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×