Jump to content
akka

IDENTY 5 Gadi

Recommended Posts

Milzīgs sveiciens arī no manis ID svētkos..

 

Ko gan te piebilst... Esmu šeit un arī palikšu, jo nekā cita labāka par šo projektu nav un domāju, ka tā ir ar lielāko daļu ID iemītnieku!

 

Lai dzīvo ID!

Link to comment
Share on other sites

Vispirms gribu pateikt lielu paldies mūsu Administrācijai un jau "pensijā" aizgājušajiem, bez viņiem nu nekā, vienmēr rūpēsies par mūsu labklājību un risinās problēmas ,ja kaut kas nebūs ne tā!

Oho, būs vēl cs:go serveris, veči, es Jūs mīlu! :D

Sveicu visus šajā nozīmīgajā dienā! Bučas visiem id biedriem! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ja toreiz, kad akka mani pasauca uz šejieni, kad id tas nebūtu noticis, iespējams es nebūtu tik daudz sūdus taisījis utt. Bet tomēr, nekad nav labā bez sliktā. Vienmēr ir kaut kas, kas atspēkos otru pusi - labos spēlētājus hakeri, mudakus forumā - gudrie, ķibeles - maini. Bez yogas, pwa, outa nebūtu šāds identy. Paldies arī akkam, kurš jau cik tos gadus sēž pie ruļļiem un pavada negulētas naktis, lai identy apmeklētājiem būtu, kur pavadīt brīvo laiku. Cik es šeit esmu, ir bijušas ļoti daudz dažādas pārmaiņas, neteiksim, ka sliktā ziņā, jo viss ir izplēties dikti pozitīvi un patīkami. ID ir viena no pirmajām lapām, kura tiek atvērta, kad tiek atvērts interneta pārlūks. Ceru, ka identy plauks un kā Kemijs teica: "Ceru, ka mani bērni un mazmazbērni arī spēlēs identy."

gratz. :thumbs_up:

Link to comment
Share on other sites

Savas pirmās dienas atceros tā, it kā tas būtu bijis vakar, kaut gan patiesībā tas bija pirms četriem gadiem. Piereģistrējos retry, jau trešajā dienā ieguvu statusu "konkursu rīkotājs", vēlāk dabūju servera statusu JB serverī (starp citu, visus apčakarēju ar to, ka esmu pasūtījis slotu, kaut gan to nemaz neizdarīju, bet administrācija noticēja :troll:), tad man bija tas gods veselu pusotru gadu, ja nemaldos, turēt šo pašu serveri savos grožos. Nav ne jausmas, cik tas labi vai slikti izdevās, bet darīju to, kas bija manos spēkos. Lai nu kā, šajos gados ir pārdzīvots un piedzīvots vairāk kā vajag, gan iekš serveriem/foruma, gan arī sadzīvē - 3 ID mīti, Ogres pasākums, Rīgas svētki, manis rīkotā futbola spēle un vēl daži brīži, kuri ir mazliet piemirsušies, bet galvā vien kādā nostūrī tie sēž. Starp citu, ja viss notiks kā plānots, tad vasarā būs tieši piektais meetings, vismaz pēc apvienošanās brīža, nav ne jausmas, vai tāds tika rīkots pirms tam. Prozit!

Link to comment
Share on other sites

Tiešām laiks ātri skrien, jau pieci gadi :O

Ceru visiem patīk mans skaistais masterpiece, tur jau biju ieslidinājis vienu mīļu sveicienu visiem, bet tāpat vēlreiz apsveikšu! ;*

 

Priecē tas ka identy tik ilgi turās uz kātiem, un priecē tas ka šī komūna ar 5 gadu jubileju nestāv uz vietas, bet turpina augt.

Esmu pavadijis šaja komūnā ļoti ilgu laiku, bet tas nav tāpēc ka šajā komūnā ir kruti serveri, vai tāpēc ka skaists forums.

Šeit uzturos dēļ visiem jautrajiem un draudzīgajiem lietotājiem, un domāju viņiem arī jāpasakās par to, ka identy vēl ir.

Protams mūsu main un mod ir best, un viņu darbs ir neapskaužāms.

 

Gribētu jau sarakstīt vēl daudz un dikti, bet te jau iepriekšējie ir izteikuši to pašu ko es, tāpēc neatkārtošos.

 

Gratz id!

Link to comment
Share on other sites

Varbūt man nav tas pats lielākais gadu skaits, kopš esmu reģistrējusies šeit, bet priecājos, ka tie ir 2 patiešām FORŠI gadi! Laiks tiešām skrien ātri.. Šo 2 gadu laikā, kopš esmu šeit ir daudz kas noticis.. Ļoti liels prieks ir par to, ka esmu arī bijusi uz diviem mītiem, kur esmu iepazinusies ar dažādiem cilvēkiem! Jāpasaka ir MILZĪGS PALDIES ID arī tādēļ, ka tieši šeit esmu iepazinusies ar divām sev labām draudzenēm - Lauru a.k.a Puseite un Lieni a.k.a *Minka!!!! Es nevarētu iedomāties savu dzīvi tagad bez viņām abām! Īpaši bez Minkas, kura mani tā teikt sagatavoja studentu dzīvei. :D Protams, ar citiem es arī cenšos uzturēt labas attiecības un šad tad jau man sanāk izspļaut kādu nejauku repliku, bet nu mēs visi esam cilvēki! Līdz šim ID ir audzis un attīstījies visās šī vārda, protams, labākajās nozīmēs un novēlu arī vēl vairāk pilnveidoties!!

Bučas. ^_^

Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

Vispirms gribu apsveikt visus augstākstāvošos kuri ir noturējuši un veljoprojām notur šo projektu, kuru es varu saukt par savām otrajām mājām! Pats esmu tik gadu šeit, vienu sasodīti labu gadu! Es personīgi nevaru aprakstīt šo atmosfēru kas te valda, jo to nevar sastapt nevienā citā projektā. Citur ieejot un paskatoties es redzu ka viss tāds vienmuļš un auksts. Visi tik runā vainu par cs vai neparko, bet šeit ieejot dažreiz pat nevar noticēt, ka šis ir gaming portāls, jo paskatoties čatā sarunas, lielāka daļa runā par sportu, dzīvi, smieklīgiem video u.t.t (protams parunā par cs arī, bet nu tas nenotiek bieži, jo visi šeit nāk (nu pēc manām domām) "atpūsties" no cs).

Cilvēki šeit vienmēr ir bijušu jautri, pilni ar humoru, izpalīdzīgi un draudzīgi, tāpēc šeit parasti nevienu jauniņo neapceļ, un ļauj viņam mēģināt iejusties šeit.

Novēlu identiyam nodzīvot tik ilgi, kamēr aizliedz internetu visā pasaulē!

 

P.s. Tikko pārlasīju visu ko uzrakstīju un sapratu, ka es esmu sarakstījis kkādu sviestu, bet nu es ceru ka šo tāpat neviens nelasīs :D

Link to comment
Share on other sites

lol tik daudz laika esmu te pavadījis, kautgan pēdējā laikā reti iegriežos, tāpat prieks, ka turaties, nu drīzāk turamies visi tik ilgi kopā, ideāls komūns un noteikti viens no vissattīstītākajiem un labākajiem, ja ne vien labākais gaming-komūns latvijā. visu cieņu un turpinat augt un uzlaboties arī nākamajos 5 gados!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×