Jump to content

akka

MAIN
 • Content Count

  10470
 • IDcash

  123.45€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  487
 • Time Online

  889d 8h 43m 6s

Everything posted by akka

 1. ja es būtu android users, man patiktu 6/10
 2. pēc 10 stundām tiekās, bans pamatots, tā nedrīkst, cheers. ;) nākošreiz zināsi.
 3. Heijā, visi IDENTIEŠI! Nu ko, šodien ir 23. jūnijs un ko tas nozīmē? Visi piedzeramies! Da nē, joks. Kā jau visiem zināms, 23. jūnijā un līdz pat 24. jūnijam ir saucamie skaistākie latviešu svētki - Jāņi & Līgo! Pats personīgi es tos dēvēju par "sēdi mājās svētkiem", bet labi, ne par to ir stāsts. Jā, Jūs pareizi sapratāt, šodien sākas "Līgo & Jāņu" svētki! Visi ceps gaļu, ēdīs Jāņu sieru, dzers alu (iu), klausīsies latviešu saldo un klasisko mūziku un protams, būs arī mūsu pašmāju tradīcijas, kā piemēram - lekšana pāri bīstamajam un lielajam ugunskuram, papardes ziedu meklēšana un tamlīdzīgi. Neko gari es nevēlos rakstīt, nav jau domraksts, bet gribēju tikai piebilst un visus apsveikt svētkos! Galvenais, atceraties - alkohola lietošanai ir negatīva ietekme un nekāda gadījumā nesēžamies pie stūres un nelietojam to, ja tev nav 18 vai vairāk gadu!!! Visas labas tās zālītes Līgo dienas vakarā Vēl labākas tās vālītes Kas meitiņai rociņā Sveicieni no IDenty.lv Administrācijas Visi kuri mājaslapā atradīs šašļiku - būs malači un it ne ko nesaņems!!!!! Visi kuri topikā ierakstīs #zupazempapardes - arī nesaņems neko!!!! identy ticējumi!
 4. komentāros var rakstīt citus variantus, piemēram: varde, vai jebkurš cits dzīvnieks.
 5. bans paliek, scammerus neatbalstam, hf https://identy.lv/forum/profile/14459-belovityz vienīgā iespēja ir nopirkt unbanu. karma has no menu. you get served what you deserve
 6. tur kur ģimene - Latvijā
 7. kačāt 88gb vēlreiz? no ty :(
 8. windows 7 lul ,ir ok 6/10
 9. slēgts, lai pērk unban, monitorings bija anyway., divi g satikās, čau, jauku vakaru pārējiem!
 10. akka

  Sveicam: ljoxa

  daudz laimes un dimantus!!!!!!
 11. akka

  Valorant acc izloze

  https://identy.lv/csgo/players/info/76561198197409470 gribētu dabūt acc
 12. congratz @sokoladeekaut kad ieskrien steam, vai ts3 - atdošu acc. vēl uz 3 acc pastāv iespēja dabūt Valorant, ja dabūšu - būs vēl giveaway starp šiem pašiem cilvēkiem, ata!!!! https://failiem.lv/u/ucmtf3de#/view/giveaway.mkv;play
 13. tā kā man ir uzsmaidījusi veiksme un esmu ieguvis 2 Valorant beta acc, tad vienu izdomāju paturēt sev, bet otru atdot @fnixe, bet viņa nāca klajā ar ideju, ka labāk to spēli būtu giveawayojot un here I am. Nezinu, vai pēc tam kad būsiet saņēmuši spēli nedabūsiet banu, jo account sharing ir aizliegts, tāpat kā pārdot spēli, bet nu .. lets be real, man neviens acc nav botots un abas spēles esmu ieguvis uz +/- aktīviem acc, abiem arī piesaistīti diezgan ok līgas accounti. Kas jādara, lai pieteiktos? jāielaiko posts, protams, ar sirsniņu lūdzu, jāieposto topikā skaitlis no 1-50, pēc kāda laika izlozēšu, that's it. Veiksmi!
 14. akka

  Valorant spams

  ja jau visām spēlēm ir, tad laikam iedosim arī šai spēlei mēģinājumu. visas interesantās, neinteresantās lietas par šo spēli šajā topikā, paldies! video arī, netaisīsim jaunus topikus, bet tepat!
 15. vieglāk nopirkt jaunu monitoru, 244hz nav nemaz tik dārgi, šitā riskējot visādi var gadīties, protams kādam var paveikties un nodzīvos ar fake 200+hz vairākus gadus, kamēr citiem tas var būt 1 mēnesis .. tāpēc jau ir tie limiti, lets be real. Frogs arī neiet uz zāli un neceļ 50kg tāpēc, ka nevar .. bet tāpēc, ka var celt 30kg un justies labi, nevis pacelt 50 un nomirt pēc 2 cēlieniem. still iesaku neriskēt.
 16. https://medal.tv/clips/22252825/jmmjCkzyD5dV
 17. akka

  ts3 free badge

  soul egg badge - 1Y34SHJE0W
 18. pagaidām bezmaksas badges iekš ts3 K7B03BHHBW OWLSPEAK20 RWGE2NURJZ 1B2JFU7HNL DJJCQTDWFX JFE3U2V0N7 9CFAMVLLXC MKUUNY6GTY 1Y34SHJE0W
 19. akka

  Sveicam: Frogu

  hohohoh, pat nejautājat kā es uzzināju, ka viņam ir dz/d (sc pateica) sveicieni frogucim, viņam šodien paliek 20 gadiņi. Ko lai šajā dienā vēlam Brašam mūsu zemes dēlam, Autiņu ar šipiem kaltu Un vēl tautumeitu baltu Ko cits nesauktu par mauku. Novēlu Tev tiešām daudz laimes, veiksmes, mīlestības, daudz money, maz sliktu komandas biedru lolā, veiksmi un izturību matemātikā, Elīzu . Cerams, ka tagad kad Tev ir jau 20 gadi ... būsi mazliet atvērtāks un varēsi beidzot ar kādu no mums kādreiz satikties arī dzīvē nebaidoties par sekām, neviens Tevi netaisās nozagt, neesi tik hyped!!! Sveicieni no IDenty administrācijas!!!! vispār jāskrien atpakaļ uz darbu, jo atskrēju mājās, lai tikai apsveiktu frogiju!!! p.s froga dzimšanas dienas strīms vakarā, pieseko jau tagad -
 20. Patīk, ka godīgs, awp serverī adminus vajag un šis ir viens no tiem cilvēkiem kas visu laiku sauc serverī un saka, ka tur čītaks. Un tikko serverī ir vairāk kā 6 cilvēki kuri nav boti, tā danijs uzmet mums loliņu spēlēt un iet awp šaut, PAT TAD KAD CLASH jāspēlē, veiksmi!!! rekomendācija no manas puses. bet ja būsi admins, tad biš mazāk toxic, vismaz serverī, ts3 still vari frogu nomētāt ar vārdiem!!!!!!
 21. urā, freevips visiem kam nav bans. awp serverī meklējam adminus, jo jau kādi 5 reporti bija par čīteriem, thanks!!!! iespēja pieteikties - visiem.
×