Jump to content

Woodies

Lietotājs
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 17h 33s

About Woodies

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Brīvs

Recent Profile Visitors

994 profile views
 1. Tad jau var topiku slēgt ciet? Unbans ir un var atgriesties vecajā dzīvē.
 2. Dzīves sodīts

 3. Gribi pok3 serveri? Pirmajām vietām punkti un shops kur nopirkt kādus sūdus? Atrodi citu awp serveri un samierinies.
 4. Sakumā nebūs publika, bet varbūt pēc pāris mēnešiem aiziet. Ja ārpus Lv spēlētājiem iepatiksies, tad būs kas spēlē. Labāk nēmēģināt. Protams ja gribi sarunā un uzsauc servera hostu uz gadu.
 5. 17h divās nedēļās nekas nav, tad jau vajadzības gadījumā calladmin.
 6. Woodies

  Filmu spams.

  Iesaku noskatīties visas trīs sezonas un sākot ar pirmo!
 7. Woodies

  Filmu spams.

  Patreiz otrai sezonai iznāk sērijas katru nedēļas vidu. Iesaku noskatīties!
 8. Woodies

  Filmu spams.

  Pagaidām 6 sērijas iznākušas, katru nedēļas nogali iznāk jauna. Seriāls par armijas dzīvi un armijniekiem, kas mēģina piepelnīties pārdodot zāli, rīkojot boksa mačus.
 9. Viedoklis tīri no malas, nepazīstot personu. Statos 7.5h pēdējās divās nedēlās. Labi pēdējās dienās 1-2h dienā esi bijis spēlē. Anti, Ja tik maz uzturas serverī un grib sodīt pārkāpējus, var forumā izmantot sadalu sūdzības. Tajā laika posmā ko pavada serverī, daudz hackerus nesastapsi, divus-trīs? Tos var noreportot. + Redzot topiku kur adminiem par mazām stundām atnem acc vai liek uzlabot.
 10. csgolounge lika steamā reģistrēt mobile nr un gaidīt 7day. Visu izdarīju, bet rāda, ka nekas nav izdarīts. Ko iesakat?
 11. Tā jau tu vari visas savas sūdzības slegt ciet! Mācies atzīt kļūdas!
 12. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) Spriditis 2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: nepaties slay! 3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" 4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību: pašas beigas 5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) p48 Šauju pa spēlētāju. Viņs stāv uz rampas, es kritienā vel 2x izšauju un viņs tik tad lec jailā. Jialā viņu nošauju un saņemu slay! Tādiem cilvēkiem acc, kuri serverī blato un tēlo krutos. http://failiem.lv/u/drhfoqk Kadel aizveri topiku? Velos lai izskata cits bt, nevis tas kuru es nosudzu! Piedem tu pat manu demo nenoladeji! Izskatas ka jums te ir gudri cilveki! Aizver topiku, lai pasam sudi nesanak!
 13. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) Spriditis 2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: nepaties slay! 3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" 4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību: pašas beigas 5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) p48 Šauju pa spēlētāju. Viņs stāv uz rampas, es kritienā vel 2x izšauju un viņs tik tad lec jailā. Jialā viņu nošauju un saņemu slay! Tādiem cilvēkiem acc, kuri serverī blato un tēlo krutos. http://failiem.lv/u/drhfoqk
×