Jump to content

ble igors [LS]

Lietotājs
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

About ble igors [LS]

 • Rank
  Sāk iejusties
 • Birthday 04/15/1999

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

2816 profile views
 1. Old but gold 10/10
 2. Galax, tos failus nevar kka replace'ot?
 3. Visas daļas labas, pēdēja viss vairāk uzrunā
 4. Sveiciens apaļajā dzimpukā br0
 5. Nopietns kandidāts, kā arī labs šāvējs, kas nozīmē ka gnjau spēs atpazīt pārkāpējus. Veiksmi! +rec
 6. Rec nav Dagnijs, nav jautrība. Gan jau ar statusu paliks nedaudz klusāks :)
 7. Anti, tik paviršu pieteikumu es sen neesmu redzējis, nekādas gramatikas. Pats nedaudz paspēlēju awp serverī un jau pirmā lieta, kas nāca no tevis, bija negatīva attieksme pret mani un dažiem labiem.
 8. Mīļš sveiciens dzimšanas dienā!
 9. 9/10 vel nedaudz vajag piestradat, tad jau saies :D
 10. Bet lūdzu, nepiebāziet pilnu forumu ar sūdiem, paši nezināsim kur apgriezties. Es domāju būtu nice servera monitorus pārvietot nedaudz saskatāmāka vietā, varbūt arī nē. Man patiktu, ja pats varētu mainīt foruma krāsas - joslām, čatam utt.
 11. Akds.. nesaprotu jus, paskaidrosu viss kq bija. Pats neesmu redzejis to demo, bet manas puses visa bija taa - GunRoom paņemu wepu - ak, pec ka skreju pa taisno pa labi, jus vaicasiet kpc tiesi tur? Admins pateica ka teleportos nedrikst iet, respetivi vini skreja atpkal un no kameras puses var tak redzet ka CT paskrien garam. Tatad ar AK skreju uz to pusi, pec kaa IZSKANEJA ŠAVINS AR AWP no taas puses. Uzreiz pa taisno jau sapratu ka atrodaties kaut kur taja vieta/istaba. Skrrju pec jusu neuzmanibas deel nolecu lejam tur, lkm pie deathrun? Izpiikoju ara pec ka man MINI MAPE radijas sarkani punk
 12. Kurā vietā es tev lienu dirsā kādam? Es neesmu uzrakstījis NEVIENAM no viņiem, ko tu tik gudri tikko izdomāji. Ar izteicieniem nemētājies, draugs. Es identy, varu derēt, esmu ilgāk nekā tu, tādēļ beidz te izcelties un izdomāt pekstiņus.. Labak atbildi uz sūdzību, trolli.
×