Jump to content

darkXX

Lietotājs
 • Content Count

  18
 • IDcash

  4.12€
 • IDRuby

  0♦
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  13d 12h 26m 43s

4 Followers

About darkXX

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 10/03/2001

Profile Information

 • Vārds
  Kristaps
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1747 profile views
 1. darkXX

  atā admini

  100% piekrītu, vienīgā lieta ko gribētos.
 2. darkXX

  atā admini

  Ja godīgi, kādu laiciņu gaidīju, kad būs adminu tīrīšana. Šodien tikko pirms 5min pēdējo banu uzliku, savs darbs padarīts, domāju, ka nemaz īsti vairs nenākšu identy, jo pašam vairs pat nav īsti gribas to darīt (NO HATE), vienkārši cs sāk apnikt. Turās tie, kas palikuši.
 3. Es pieļauju domu, ka tev ir HyperX austiņas, kurām ir stereo sound iespēja, respektīvi, nevis dzird tavu mic, bet gan windows skaņas. Pačeko pie recording devices.
 4. Šeit demo: http://194.19.248.121/demo/auto-20190525-2018-am_guter.dem.bz2 Pats paskatījos vēlreiz, joprojām izskatās, ka aim assists ir. No manas puses bans paliek.
 5. Paskatījos čata vēsturi, nebija kur piekasīties, nespēlēju pub, stundas arī pietiekami, varu teikt droši uz pārbaudes laiku! REC
 6. Būtu tur nedaudz vairāk samuldējis par sevi , bet nu man pietika, lai teiktu rec. Vakar serverī sastāpāmies ar situāciju, kurā bija nepieciešams admins. Vecs purns šajā komūnā, atceros kopš es te sāku spēlet (Burst laiki). Noteikti labs kandidāts.
 7. darkXX

  GTA 5 giveaway

  1-3 Done. 4. Vajadzētu surfu atvērt, un merch pasūtīšanas vietu mājaslapā!
 8. darkXX

  IDENTY 10 Gadi

  Sveicieni visiem Identiešiem! Tā tik turpinam vēl 10 gadus!
 9. Tā kā nespēlēju pub, es nevaru pateikt kāds viņš ir, bet runāju Discorda un patiesībā ļoti sakarīgs cilvēks. Neizpauž nekādas negācijas pret citiem spēlētājiem. No manas puses it kā REC.
 10. Sāksim ar to, ka ieejot arēnās, šorīt, es ieraudzīju 3 jaunus TempACC, testējot ''jaunās komandas'', kas viņiem pieejamas, tajā skaitā "sm_mute @all" utt. Tātad, manas domas ir pozitīvas par šo ideju, bet protams nāk arī mīnusi; jebkurš cilvēks, kas vēlas var nopirkt adminu privilēģijas. Nedomāju, ka tas ir ļoti gudri, jo viens no mūsu 3 adminiem ir 14 gadus vecs. Viņu šī rīta komandu izmēģināšanu var redzēt CSGO Bani sadaļā. Priekšlikumi: TempACC pieņemšanu varētu uzņemties arēnas admini, respektīvi, ja kāds nopērk ACC, kāds no arenas adminiem var pieņemt par adminu vai nē. Tas varētu atrisināt situāciju ar pārāk jauniem adminiem un par nekorektiem baniem. Vēl man ir doma viņiem limitēt šīs iespējas, kas dotas, t.i., neļaut viņiem uzlikt mutes uz visiem spēlētājiem reizē, un pielikt kādu cooldown komandām. Ideja nav slikta par šo "sms acc", bet ir nianses, kuras vajag mainīt.
 11. Sveiks, nedomāju, ka esmu nepatiesi nobanojis tevi. Es tevi paskatījos kādu laiku, un tu neesi no tiem labākajiem šāvējiem, proti, skrien un šauj. Tomēr varēja redzēt, ka tavs crosshair raustās (locking on) uz cilvēku kas ir aiz kastēm + cilvēki sāka man privāti rakstīt par tevi, ka šauj caur kastēm galvā. Nezinu, cik labi to demo var redzēt, bet nu no manas puses bans ir patiess.
 12. Sveiki! Sāksim ar to svarīgāko - es vēlos pieteikties Identy.lv Arena serverī par adminu. Tagad, kad tas ir pateikts, varu pastāstīt par sevi. Tātad daudzi jau mani zina, esmu Kristaps, dzīvoju Talsos un Ventspilī. Man ir 17 gadu un mācos Ventspils Tehnikumā. Esmu atbildīgs, godīgs un pat ļoti sakarīgs cilvēks, tie kas mani pazīst, zina, kāds esmu. Brīvajā laikā mācos programmēšanu un domāju ar to saistīt savu dzīvi. Protams, kā tad bez kādas spēles savā dzīvē un, protams, tā ir CS:GO. ļoti lielu daļu CS:GO stundas esmu pavadījis SURF serverī, kuru diemžēl slēdz. Nezinu ko, lai vēl pastāstu, jo man nav tik ļoti interesanta dzīve Man administrēšanas pieredze ir pietiekama, lai zinātu, kas jādara katrā situācijā, biju Identy.lv SURF servera administrātors, līdz serverī vairs neviens neuzkavējās, lai aizpildītu savu lielo laiku un SURF tika aizslēgts. Mana aktivitāte ir palikusi mazāka, jo brīvajā laikā gāju SURF, lai parunātu ar cilvēkiem un pasurfotu.... jā.... serverī vairs neviens neuzkavēās, tāpēc arī aktivitāte krasi samazinājās. PROFILE LINK: https://identy.lv/csgo/players/info/76561198152319909 STUNDAS: http://prntscr.com/l3xb5w Es vēlos pieteikties arēnās par adminu, jo katru reizi, kad esmu arēnās, ir kāds cilvēks, kas ļoti vēlās "izcelties" ar savu "glīto" valodu un vēl adminu aktivitāte arēnas sōbrīd ir ļoti zema, protams, novērtēju tos, kuri iet katru dienu kā WaCco^, boomix, walter. Liels paldies viņiem, par to ka viņi uzlabo arenas atmosfēru. Šeit ir screenshot no adminu aktivitātes: http://prntscr.com/l3x9we Es domāju, ka esmu labs kandidāts šim amatam, jo man ir sakarīgi daudz pieredzes, kā ne kā admins biju no sī gada februāra. Nezinu vai jūs mani pieņemsiet, jo man pat nav 100h uz Identy.lv extension, bet esmu spēlējis identy kopā jau vairāk kā 2 gadus. Liels paldies, ja izlasīji no sākuma līdz beigām!
 13. darkXX

  darkXX

 14. Beidzot kads sāk uztraukties! Cik es skatījos Clubstep ir vienīgais aktīvākais arenas admins, domāju,tur vajadzētu kādus jaunus aktīvus adminus, lai nav bardaks. Cilvēki, kas iet arenas sapratīs!
×