Jump to content

darkXX

Game Admin
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8d 10h 59m 45s

4 Followers

About darkXX

 • Rank
  Vēl galīgi zaļš
 • Birthday 10/03/2001

Profile Information

 • Vārds
  Kristaps
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1058 profile views
 1. darkXX

  Arēna - ACC iegāde, domas

  Sāksim ar to, ka ieejot arēnās, šorīt, es ieraudzīju 3 jaunus TempACC, testējot ''jaunās komandas'', kas viņiem pieejamas, tajā skaitā "sm_mute @all" utt. Tātad, manas domas ir pozitīvas par šo ideju, bet protams nāk arī mīnusi; jebkurš cilvēks, kas vēlas var nopirkt adminu privilēģijas. Nedomāju, ka tas ir ļoti gudri, jo viens no mūsu 3 adminiem ir 14 gadus vecs. Viņu šī rīta komandu izmēģināšanu var redzēt CSGO Bani sadaļā. Priekšlikumi: TempACC pieņemšanu varētu uzņemties arēnas admini, respektīvi, ja kāds nopērk ACC, kāds no arenas adminiem var pieņemt par adminu vai nē. Tas varētu atrisināt situāciju ar pārāk jauniem adminiem un par nekorektiem baniem. Vēl man ir doma viņiem limitēt šīs iespējas, kas dotas, t.i., neļaut viņiem uzlikt mutes uz visiem spēlētājiem reizē, un pielikt kādu cooldown komandām. Ideja nav slikta par šo "sms acc", bet ir nianses, kuras vajag mainīt.
 2. Sveiki! Sāksim ar to svarīgāko - es vēlos pieteikties Identy.lv Arena serverī par adminu. Tagad, kad tas ir pateikts, varu pastāstīt par sevi. Tātad daudzi jau mani zina, esmu Kristaps, dzīvoju Talsos un Ventspilī. Man ir 17 gadu un mācos Ventspils Tehnikumā. Esmu atbildīgs, godīgs un pat ļoti sakarīgs cilvēks, tie kas mani pazīst, zina, kāds esmu. Brīvajā laikā mācos programmēšanu un domāju ar to saistīt savu dzīvi. Protams, kā tad bez kādas spēles savā dzīvē un, protams, tā ir CS:GO. ļoti lielu daļu CS:GO stundas esmu pavadījis SURF serverī, kuru diemžēl slēdz. Nezinu ko, lai vēl pastāstu, jo man nav tik ļoti interesanta dzīve Man administrēšanas pieredze ir pietiekama, lai zinātu, kas jādara katrā situācijā, biju Identy.lv SURF servera administrātors, līdz serverī vairs neviens neuzkavējās, lai aizpildītu savu lielo laiku un SURF tika aizslēgts. Mana aktivitāte ir palikusi mazāka, jo brīvajā laikā gāju SURF, lai parunātu ar cilvēkiem un pasurfotu.... jā.... serverī vairs neviens neuzkavēās, tāpēc arī aktivitāte krasi samazinājās. PROFILE LINK: https://identy.lv/csgo/players/info/76561198152319909 STUNDAS: http://prntscr.com/l3xb5w Es vēlos pieteikties arēnās par adminu, jo katru reizi, kad esmu arēnās, ir kāds cilvēks, kas ļoti vēlās "izcelties" ar savu "glīto" valodu un vēl adminu aktivitāte arēnas sōbrīd ir ļoti zema, protams, novērtēju tos, kuri iet katru dienu kā WaCco^, boomix, walter. Liels paldies viņiem, par to ka viņi uzlabo arenas atmosfēru. Šeit ir screenshot no adminu aktivitātes: http://prntscr.com/l3x9we Es domāju, ka esmu labs kandidāts šim amatam, jo man ir sakarīgi daudz pieredzes, kā ne kā admins biju no sī gada februāra. Nezinu vai jūs mani pieņemsiet, jo man pat nav 100h uz Identy.lv extension, bet esmu spēlējis identy kopā jau vairāk kā 2 gadus. Liels paldies, ja izlasīji no sākuma līdz beigām!
 3. darkXX

  darkXX

 4. darkXX

  HLstatsX + Adminu tīrīšana

  Beidzot kads sāk uztraukties! Cik es skatījos Clubstep ir vienīgais aktīvākais arenas admins, domāju,tur vajadzētu kādus jaunus aktīvus adminus, lai nav bardaks. Cilvēki, kas iet arenas sapratīs!
 5. https://www.faceit.com/en/players/Marble_Wolf LVL 5 šobrīd
×