Jump to content
Butters34

Erners darbības PUB serverī

Recommended Posts

Sveiki! sākšu ar to, ka pats neesmu ''cietušais'' , bet kaut kā aizsvilos dēļ nekompetenta , kur nu vēl ''profesionāla'' admina.

 

Viss sākās ar to, ka it kā profesionāls spēlētājs no EnVyUs ar segvārdu Happy, esot traucējis visiem spēlēt. pats to neredzēju, bet Erners no sākuma centās viņu slapot. meanwhilā slapoti tika vēl 3 cilvēki. Kad nevainīgie spēlētāji , kuri tika slapoti jautāja - kas par nah?!?,  Erners sacīja - sūda amx panelis, esmu uz testa laiku, neko nesaprotu te, bet 1.6 biju ahuennais admins.

 

Tālāk Happyu izkikoja. Čalis ienāca atpakaļ un , kamēr jautāja, kas viņu izkikoja viņš tika noslejots.

Nu neko, es sāku jautāt - ko pie velna viņš dara. visu ko viņš tur teica neatceros, bet atceros , ka aiz katra otrā vārda bija krievu lamuvārds, tādēļ jautāju kādēļ dažas minūtes iepriekš tika nomutots spēlētājs par rupjībām, ja pats tās piekopj?

Erners uzrakstīja garu penteri, ka viņš muto tikai tos, kuri diršot viens otram. uz to Mercury čatā atbildēja, lai Erners aizveras vienreiz. Mercury mutots. Vasja no Imantas: ''Erner, zb mutot cilvēkus kuri neko nav izdarījuši''. vasja mutots.

Es atkal pajautāju: ''Erner, ko pie velna Tu dari?''

Erners: ''tak aizpisies''

 

Būtībā spēlētāji serverī tiek trenkāti tā, kā Erners vēlas. Nedomāju, ka šim cilvēkam būtu šeit jāadminē.

Variet mani heitot. 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Biju serverī, bet esmu bieži oblivious un neredzēju, kas tur kam traucēja vai lēca uz galvas. Bet Niks (šķiet tāds bija nickneims) piebalsoja, kad ernests teica, ka viņš ir traucējis. 

Visā visumā, storijs (cik es dzirdēju iet šitā) : 
Ernests kko tur slepoja, tad voice čatā pateica "ups, stulbais admin panelis, viņš tur kaut ko tur no otras puses blablalbla es īsti neatceros, ko viņš teica, jo mani apmēram tajā brīdī nolika gulēt ar lodi galvā", tad uzreiz sākās visi šitie "kas tu par adminu, ja neko nemāki" utml. no Buttera un vēl viena cita džeka, kuram neatceros niku. Joka pēc uzrakstīju "sūdzība forumā" ar un Vasj-Merkūrs vēl čatā piebalsoja. Butters sāka aizstāvēt serveri un serverī esošos, ka tādu adminu redz mums nevajag, tu tur spēlējies ar visiem pleijeriem un vēl kaut ko. Tas otrs čalis vēl sāka no zila gaisa kko par acc testēšanu runāt un neviens vairs neko nesaprata. Ernests aizsvīlās un pateica aizveriet mutes, nogagoja kaut ko - nezinu ko un tad atkal sākās "tu tak negago nekad par vienu lamuvārdu, bet tagad nogagoji" utml, ernests uzrakstīja, ka negago par lamuvārdiem, bet gago tad, ja kāds kādu apceļ. Merkūrs uzrakstīja "aizveries, ernest" un tad viņš vienkārši nogagoja visus, kuri kaut ko rakstīja. 

 

Katrā ziņā, Butter, esi laipni lūgts pieteikties acc un parādīt kā tās lietas pareizi jādara! 

Link to comment
Share on other sites

Biju serverī, bet esmu bieži oblivious un neredzēju, kas tur kam traucēja vai lēca uz galvas. Bet Niks (šķiet tāds bija nickneims) piebalsoja, kad ernests teica, ka viņš ir traucējis. 

Visā visumā, storijs (cik es dzirdēju iet šitā) : 

Ernests kko tur slepoja, tad voice čatā pateica "ups, stulbais admin panelis, viņš tur kaut ko tur no otras puses blablalbla es īsti neatceros, ko viņš teica, jo mani apmēram tajā brīdī nolika gulēt ar lodi galvā", tad uzreiz sākās visi šitie "kas tu par adminu, ja neko nemāki" utml. no Buttera un vēl viena cita džeka, kuram neatceros niku. Joka pēc uzrakstīju "sūdzība forumā" ar un Vasj-Merkūrs vēl čatā piebalsoja. Butters sāka aizstāvēt serveri un serverī esošos, ka tādu adminu redz mums nevajag, tu tur spēlējies ar visiem pleijeriem un vēl kaut ko. Tas otrs čalis vēl sāka no zila gaisa kko par acc testēšanu runāt un neviens vairs neko nesaprata. Ernests aizsvīlās un pateica aizveriet mutes, nogagoja kaut ko - nezinu ko un tad atkal sākās "tu tak negago nekad par vienu lamuvārdu, bet tagad nogagoji" utml, ernests uzrakstīja, ka negago par lamuvārdiem, bet gago tad, ja kāds kādu apceļ. Merkūrs uzrakstīja "aizveries, ernest" un tad viņš vienkārši nogagoja visus, kuri kaut ko rakstīja. 

 

Katrā ziņā, Butter, esi laipni lūgts pieteikties acc un parādīt kā tās lietas pareizi jādara! 

1. "kas tu par adminu, ja neko nemāki" To neteicu es, bet gan NarkStyle

2. ''Tas otrs čalis vēl sāka no zila gaisa kko par acc testēšanu runāt'' Tas nebija no zila gaisa. jo kā Ernests atbildēja uz kritiku: ''esmu tikai uz testa laiku'', uz ko Nark atbildēja: ''kāpec tad vispār dod kaut ko testēt'' uz ko es piebalsoju ar komentāru ''kā var būt admins, kas to tikai mācās?'

3. ''un tad viņš vienkārši nogagoja visus, kuri kaut ko rakstīja. '' šis vien parāda admina patieso dabu.

4. ''Katrā ziņā, Butter, esi laipni lūgts pieteikties acc un parādīt kā tās lietas pareizi jādara! '' es jau to mēģināju, bet , kā izrādās, ierakstīto postu skaits forumā ir svarīgāks par kvalitatīvu adminu, bet ,kā izrādās , tas noteikums ir attiecināts tikai uz tiem, kuri piedzimuši ar peni.

Edited by Butters34
Link to comment
Share on other sites

paldies jau iepriekš par piešķirto +1 warning pointu, taču gribēju atbildēt jaunietim, kurš izteicās virs manis. :)

 

 

 

uz ko es piebalsoju ar komentāru ''kā var būt admins, kas to tikai mācās?'

 

Man tev personiskas dabas jautājums, vai zini, kā strādā dzīve? Cilvēki nemācoties neuzkrās pieredzi, līdz ar to, cilvēcīgi ir kļūdīties cilvēkam, kurš nesen ieguvis pieejas, kuras apgūst. Varbūt vēlāk Ernests kļūs par labu adminu, ja reiz apgalvo, ka 1.6 laikos problēmas nav ar viņu bijušas un mēs visi zinām, ka 1.6 atšķiras no cs:go, kas nozimē, ka tā pieredze adminēšanā jebkurā gadījumā ir jāuzkrāj, vienalga vai esi adminējis iepriekš, vai nē.

 

 

 

šis vien parāda admina patieso dabu.

Nevis parāda patieso dabu, bet gan parāda to, ka esat lecīgi krupji, kuri piesiesies pie katras mazākās kļūdas, taču lai darītu kaut ko lietas labā, pat mazo kājas pirkstiņu nepakustināsiet. Es, protams, nespēlēju pubā, taču esmu adminējis 1.6 un varu teikt, ka jaunieši ar tādu attieksmi, kā tev, spēj nokaitināt, līdz ar to, kūdīšana vien noved pie gaga, neticu, ka tev viņš ir permā, tāpēc neredzu iemeslu kunkstēt šeit.

 

 

 

žēl, ka piedzimu ar peni.

Es, protams, nevēlos būt rupjš, taču vairāk liekas, ka esi piedzimis ar vagīnu, ja reiz nāc čīkstēt par to, ka jauns admins ir kļūdījies. Varu piekrist fazijam, ka ja reiz esi izcils kandidāts, tad droši piesakies, ja reiz pats saki, ka vairs postu skaitu un aktivitāti forumā vairs tik ļoti neņem vērā, gribēšu redzēt, cik labi tev viss izdosies pirmajā nedēļā. Padomā pirms raksti, jo kļūdīties ir cilvēcīgi, un dzīves laikā mēs visi kļūdāmies, tā ir normāla parādība :)

 

Varbūt man nav taisnība, taču es gribēju izteikt savu viedokli sakarā ar šo, un vēlreiz - paldies par wp :)

Link to comment
Share on other sites

Viss sākās ar to, ka it kā profesionāls spēlētājs no EnVyUs ar segvārdu Happy, esot traucējis visiem spēlēt. pats to neredzēju, bet Erners no sākuma centās viņu slapot. meanwhilā slapoti tika vēl 3 cilvēki. Kad nevainīgie spēlētāji , kuri tika slapoti jautāja - kas par nah?!?,  Erners sacīja - sūda amx panelis, esmu uz testa laiku, neko nesaprotu te, bet 1.6 biju ahuennais admins.

 

First off all, neteicu ka es biju 1.6 labs admins tur vienkārši pārzinu visas komandas un tāpēc iebildu ka vēl nesaprotu kā strāda csgo panelī dažas lietas. Hapiju necentos slapot tas notika vēlāk un ne ar viņu (raksti ja zini ka tā bija), hapijs man pašam traucēja, tad es viņu tikai noslayoju, bet pēc vairākām sūdzībām, ko redzēsiet pēctam otrajā video, izkickoju viņu.

https://plays.tv/video/5a9826466ce9be30e7/pub-sudziba?from=user

 

Rekur video kur visvairāk muļķības notika:

https://plays.tv/video/5a982af0a1a59969cc/puba-sudziba-v2?from=user

 

Clipi būs kā cuti kur izgriezu lieko daļu.

 

Pirmais clips: Vasja nolamā mani pēc es kādam aizrādiju lai nelamājas, šis clips būs vairāk saistīts ar pēdējo ko redzēsiet.

 

Otrais clips: Nomirstot mani automātiski uzliek uz Vasjas, redzot ka viņš ir afk gribēju viņu paslapot lai "pamostās", bet man tas nesanāca jo vēl neesmu pieradis pie CSGO admin paneļa, tā rezultāta sāku slapot nepareizo personu. (Vasja bija pēdējā lapā un ja grib paslapot vairākas reizes to nevar darīt kā 1.6 vienkārši spamojot, jo tad resetojas uz pirmo lapu) Par šo atvainojos to vel nebiju uzzinājis par paneli.

 

Trešais, ceturtais un piektais clips: Šeit man Butters sāka piesieties par to ,ka es netīšām saslapoju to justNiks un arī kur bija sūdzības par happiju, tā rezultātā es viņu izkickoju. Piesaistam uzmanību uz čatu.

 

Sestais clips: Man sāka piesieties par to, ka es viņu izkickoju, justNiks mani aizstāvēja pateica ka viņš traucēja. Tur tālāk par to ko pateica tas Nark Style pilnīgi nesapratu, kickošana no servera un slayošana ķipa izklaide??

 

Septītais clips: Nomutēju vasju un merkūru, jo tajā brīdī biju diezgan aizkaitināts un vēl negribēju lai viņi kaitina. Par to aizpi***s, ja godīgi es to nevēlējos pateikt spēlē tāpēc arī pēctam "bļāvu" jebal. Anyways moška par skarbu no manas puses to tā teikt, bet vienkārši biju nokaitināts, tāpēc atvainojos.

 

 

Ar prieku lasīšu atbildes.

 

Piedodiet ja kaut kas ar gramatiku nav.

 

edit: Tagad pārlasot saprotu, ka tu visu tik ļoti pārvērti lai es sliktāk izskatos.

Un arī par to lamāšanos, es uzskatu ka nevajag mutot cilvēkus ja viņi vienkārši paliek dusmīgi par spēli, jo visi pubā paliek dusmīgi ka kāds tevi izdzēš vai vienkārši nesaprot ko viņi dara. Tāpēc es cenšos gagot tikai tādus kas patiešām aizskar kādu. Šinī gadījumā vasju sākumā nenomutēju jo zinu ka vasjam bieži patīk runāt sarkastiski un zinu ka tas nebija nopietni ja arī mani tas sasmīdināja.

Edited by ernerino
Link to comment
Share on other sites

1. "kas tu par adminu, ja neko nemāki" To neteicu es, bet gan NarkStyle

2. ''Tas otrs čalis vēl sāka no zila gaisa kko par acc testēšanu runāt'' Tas nebija no zila gaisa. jo kā Ernests atbildēja uz kritiku: ''esmu tikai uz testa laiku'', uz ko Nark atbildēja: ''kāpec tad vispār dod kaut ko testēt'' uz ko es piebalsoju ar komentāru ''kā var būt admins, kas to tikai mācās?'

3. ''un tad viņš vienkārši nogagoja visus, kuri kaut ko rakstīja. '' šis vien parāda admina patieso dabu.

4. ''Katrā ziņā, Butter, esi laipni lūgts pieteikties acc un parādīt kā tās lietas pareizi jādara! '' es jau to mēģināju, bet , kā izrādās, ierakstīto postu skaits forumā ir svarīgāks par kvalitatīvu adminu, bet ,kā izrādās , tas noteikums ir attiecināts tikai uz tiem, kuri piedzimuši ar peni.

 

Jā, es nestrīdēšos, kas ko teica, jo rakstīju visu tā kā es to atceros. Un man ir blondīnes atmiņa, tā kā varbūt kaut kas tur ir neprecīzi. Bet cik es zinu, ernests ieraksta visu gamepleju plays.tv un viņam vajadzētu visam būt saglabātam.

Labi, ja tu rakstīji "kā var būt admins, kas to tikai mācās?", tad mans jautājums tev - kā var iemācīties adminēt, ja tev netiek dota iespēja adminēt? Visiem no zila gaisa rodas tā pieredze kā apieties ar admina komandām? Nē, tāpēc arī pieņem cilvēkus uz testa laiku - lai viņi iemācītos kā tas viss notiek. Ja pēc testa laika nav bijuši nekādi lielie pārkāpumi (šo nu es galīgi neskaitītu), tad droši liekam acc uz pilnu slodzi un lai tik strādā!

Par postu skaitu forumā - tas viss ir domāts tam, lai būtu mazliet vairāk saprašana par cilvēku pašu. Te ir internets un par tevi rodas viedoklis gan kā izturies serverī pret citiem, gan arī kā izturies pret cilvēkiem forumā. Vēl jo vairāk, ja esi admins, tad tev ir jābūt aktīvam arī forumā, jo bieži vien cilvēki par tevi raksta sūdzības, jo uzskata, ka kaut kas tiek darīts nepareizi. Apskatīju tavu pieteikumu vēlreiz un tev pašam bija 15 stundas serverī, nebija aktivitātes forumā un neviens īsti tevi nezināja - ironiski, ka tagad sūdzies par tādiem sīkumiem kā netīša slapošana un citu cilvēku gagošana, kaut arī pats nespēj izdarīt tādus sīkumu kā laiku pa laikam ar kādu parunāties forumā, lai citiem par tevi rastos kāds priekšstats. Par to dzimšanu ar peni - labais! Re, tomēr paliek mazliet skaidrāks par cilvēku, kad viņš kaut ko arī forumā ieraksta.

 

edit : bet kur atbilde man?  :okey:

edit2 : man nav ne jausmas, kas ir Unamad un es nemaz nezināju, ka viņai iedots aksess. Bet kāds šeit sakars ar surfu?

Link to comment
Share on other sites

To skaruu:

1. Nevis parāda patieso dabu, bet gan parāda to, ka esat lecīgi krupji, kuri piesiesies pie katras mazākās kļūdas, taču lai darītu kaut ko lietas labā, pat mazo kājas pirkstiņu nepakustināsiet.'' ko? kā gan tas , ka viņš sāka mutot spēlētājus ir saistāms ar to, ka esmu lecīgs krupis? un redz, lai kaut ko darītu lietas labā, es uztaisīju šo topiku. vienā atbildē 2 bs no Tevis.

2. Es, protams, nespēlēju pubā, taču esmu adminējis 1.6 un varu teikt, ka jaunieši ar tādu attieksmi, kā tev, spēj nokaitināt. Piedod, ka rakstu sūdzību ar domu, lai pubā būtu patīkamāk spēlēt un Tevi neslapotu kāds neprasmīgs admins.

3.Es, protams, nevēlos būt rupjš, taču vairāk liekas, ka esi piedzimis ar vagīnu, ja reiz nāc čīkstēt par to, ka jauns admins ir kļūdījies. Kam gan šī sadaļa domāta?

Vairāk es Tev neatbildēšu, jo liekas, ka esi viņa draugs.

 

Paldies, Ernest, ka Tu atbildēji!

Vispirms vēlos pateikt, ka klipi ir tik ļoti cutoti, ka trūkst daudz info.

1. ''First off all, neteicu ka es biju 1.6 labs admins'' .teici gan.

2. ''Septītais clips: Nomutēju vasju un merkūru, jo tajā brīdī biju diezgan aizkaitināts un vēl negribēju lai viņi kaitina.''  ES NOMUTOJU, JO BIJU AIZKAITINĀTS UN NEGRIBĒJU , LAI MANI VAIRĀK KAITINA. Tu esi ADMINS , Tev jārēķinās ar šādām situācijām un jāprot sevi savaldīt.

3. ''edit: Tagad pārlasot saprotu, ka tu visu tik ļoti pārvērti lai es sliktāk izskatos.'' Un Tu tik ļoti visu pārvērti, lai izskatītos , ka esmu uzrakstījis sūdzību par pūkainu adminu.

 

Vairāk nevienam neatbildēšu, lai lielie vīri spriež.

 

Faz, tik pasaki, ka unaMAD netika pie admina tikai tāpēc , ka ir meitene? uz visiem tas noteikums attiecas, bet tieši tur tam tika pievērtas acis. Arī Tu esi Ernesta draugs un ar Tevi strīdēties nav jēgas.

Edited by Butters34
Link to comment
Share on other sites

To skaruu:

1. Nevis parāda patieso dabu, bet gan parāda to, ka esat lecīgi krupji, kuri piesiesies pie katras mazākās kļūdas, taču lai darītu kaut ko lietas labā, pat mazo kājas pirkstiņu nepakustināsiet.'' ko? kā gan tas , ka viņš sāka mutot spēlētājus ir saistāms ar to, ka esmu lecīgs krupis? un redz, lai kaut ko darītu lietas labā, es uztaisīju šo topiku. vienā atbildē 2 bs no Tevis.

2. Es, protams, nespēlēju pubā, taču esmu adminējis 1.6 un varu teikt, ka jaunieši ar tādu attieksmi, kā tev, spēj nokaitināt. Piedod, ka rakstu sūdzību ar domu, lai pubā būtu patīkamāk spēlēt un Tevi neslapotu kāds neprasmīgs admins.

3.Es, protams, nevēlos būt rupjš, taču vairāk liekas, ka esi piedzimis ar vagīnu, ja reiz nāc čīkstēt par to, ka jauns admins ir kļūdījies. Kam gan šī sadaļa domāta?

Vairāk es Tev neatbildēšu, jo liekas, ka esi viņa draugs.

 

Paldies, Ernest, ka Tu atbildēji!

Vispirms vēlos pateikt, ka klipi ir tik ļoti cutoti, ka trūkst daudz info.

1. ''First off all, neteicu ka es biju 1.6 labs admins'' .teici gan.

2. ''Septītais clips: Nomutēju vasju un merkūru, jo tajā brīdī biju diezgan aizkaitināts un vēl negribēju lai viņi kaitina.''  ES NOMUTOJU, JO BIJU AIZKAITINĀTS UN NEGRIBĒJU , LAI MANI VAIRĀK KAITINA. Tu esi ADMINS , Tev jārēķinās ar šādām situācijām un jāprot sevi savaldīt.

3. ''edit: Tagad pārlasot saprotu, ka tu visu tik ļoti pārvērti lai es sliktāk izskatos.'' Un Tu tik ļoti visu pārvērti, lai izskatītos , ka esmu uzrakstījis sūdzību par pūkainu adminu.

 

Vairāk nevienam neatbildēšu, lai lielie vīri spriež.

 

Faz, tik pasaki, ka unaMAD netika pie admina tikai tāpēc , ka ir meitene? uz visiem tas noteikums attiecas, bet tieši tur tam tika pievērtas acis. Arī Tu esi Ernesta draugs un ar Tevi strīdēties nav jēgas.

 

Kā tu doma kāpēc mani pieņēma uz testa laiku? Varbūt lai es mācītos no šādām situācījām? Ne? Es neesmu bēdigs par šo sūdzību ka man tagad "draud" access off utt., es tikai priecīgs jo tagad varēšu būt labāks admins :).

Hoooolyyyy, fazijs mans draugs viņa opinions vienalga ja? Nu piedod, bet tu nopietni?

 

Lielais info ko es izcuttoju.

https://plays.tv/video/5a983b6d6fdb3d9926/pub-sudziba-v3

Link to comment
Share on other sites

Puisis mācās, neviens nepiedzima par profesionāli it visā.

 

sorry par manu postu, ko izdzēsu.

pārāk tieši un nekonkrēti izteicos, miskuzi erner par to.

 

Paši spēlētāji arī nav bez vainas, nav ko lauvas aiz ūsām raustīt.

Ernestam jau čatā pateicu, ka nevajag būt tik ambiziocam un ērtāk būs neizmantot paneli, bet gan ātri ierakstīt komandu konsolē, kas atvieglos pašam darbu un laiku. + var iebindot.

 

bazara 0

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×