Jump to content
Enģelis

Intervija Ar Bazilisku

Recommended Posts

kāda jēga vēlreiz taisīt, tāpat redz kad galvā vien kakas.

 

Jo es pie šīs lietas gribu pieiet ar nopietnības sajūtu, ja reiz man šāda iespēja ievietot intervijas ir un šī intervija ir hui*a.

Es gribu normālu interviju uztaisīt, lai paliek priekš ID un beidzot šis klauns parādītu, ka var būt arī normāls.

Link to comment
Share on other sites

Man priekš Jums visiem indivīdiem ir 3 jaunumi.

 

1) Ziemassvētku vecīts nav īsts

2) Lieldienu zaķis arī nē

3) Jūs visi esat stūlbi idioti

 

Kāda sakara BAZILISKS ir "daunis" un vēl kaut kāds dunduks? Jūs paši spogulī esat uz sevi skatijušies? Ar ko tad Jūs esat labāki par viņu? Ar to kad esat anormāli zadroti un baigi te tēlojat mēmi krutos? Bazilikam ir pohuj ko par viņu domā internetā, bet Jums retārdiem tas ļoti krata. Pa brīžiem sāku aizdomāties, ka tik Jūs nesakat domāt par to, kad iesiet iestāties uz darbu un tur CV būs atsauksme no identija, kāds tad tu biji. Kā arī, Angelo, beidz nomelnot šo visu padarīšanu, ja jau viss ir tik sūdīgi, tad kāda velna pēc publicē un pēc tam želojies, kā maza meitenīte? Mozg 0.

 

Patīkamu vakaru.

 

 

P.S. Šoreiz biju iecietīgs un wp nevienam nedaliju, bet skatās man.

Link to comment
Share on other sites

Man priekš Jums visiem indivīdiem ir 3 jaunumi.

 

1) Ziemassvētku vecīts nav īsts

2) Lieldienu zaķis arī nē

3) Jūs visi esat stūlbi idioti

 

Kāda sakara BAZILISKS ir "daunis" un vēl kaut kāds dunduks? Jūs paši spogulī esat uz sevi skatijušies? Ar ko tad Jūs esat labāki par viņu? Ar to kad esat anormāli zadroti un baigi te tēlojat mēmi krutos? Bazilikam ir pohuj ko par viņu domā internetā, bet Jums retārdiem tas ļoti krata. Pa brīžiem sāku aizdomāties, ka tik Jūs nesakat domāt par to, kad iesiet iestāties uz darbu un tur CW būs atsauksme no identija, kāds tad tu biji. Kā arī, Angelo, beidz nomelnot šo visu padarīšanu, ja jau viss ir tik sūdīgi, tad kāda velna pēc publicē un pēc tam želojies, kā maza meitenīte? Mozg 0.

 

Patīkamu vakaru.

 

 

P.S. Šoreiz biju iecietīgs un wp nevienam nedaliju, bet skatās man.

 

:facepalm:

 

Cilvēki izsaka savas domas. Ne viss riņķo ap tevi un tavām domām. Tavas domas, ja godīgi, galīgi neponē, ko tu saki. Tu esi tikai moders. Dari savu darbu un nevajag te no sevis tēlot ahujenno čuvaku, kurš te tgd visiem ar wp draudēs.

 

Un bļ* lasi postus manējos. EDITOŠU AR NORMĀLU INTERVIJU!

 

 

Jebal bļ vēlviens atradies, kas smadzenes pravīs :@

Link to comment
Share on other sites

Man pie vienas vietas ko tu tur liksi vai editosi vai kasīsi olas. Varēji nelikt šo un sagaidīt normālu, bet nē, tu jau esi vēl attīstītāks par zebiksti. Par maniem pienākumiem man vari neatgādināt, pats zināšu ko darīt un jā, esmu ahujenis vecis, kuram garšo saldējums ar riekstiem. Tieši tā, es arī izteicu savas domas, jo diemžēl, man arī ir tādas tiesības. Un neatbildi uz manis rakstīto, nevaig pierādīt to, kad smadzene jau tā maziņa.

Link to comment
Share on other sites

Man pie vienas vietas ko tu tur liksi vai editosi vai kasīsi olas. Varēji nelikt šo un sagaidīt normālu, bet nē, tu jau esi vēl attīstītāks par zebiksti. Par maniem pienākumiem man vari neatgādināt, pats zināšu ko darīt un jā, esmu ahujenis vecis, kuram garšo saldējums ar riekstiem. Tieši tā, es arī izteicu savas domas, jo diemžēl, man arī ir tādas tiesības. Un neatbildi uz manis rakstīto, nevaig pierādīt to, kad smadzene jau tā maziņa.

 

Sakars tu mani nodirs a? Es tev kaut ko aizskarošu iepriekš pateicu - Nē nepateicu!

 

Ej attīsties un nelien tur kur tev neprasa primāt. Jau pašā sākumā pateicu kādēļ ieliku tieši šo interviju, bet tu jau laikam lasīt neesi iemācījies, tikai gudri padirst par kādu.

Pareizi Yogijs vakar par tevi pateica čatā un nožēloju, ka aizstāvēju Tevi suņa nagla pakaļā, kurš citu acīs skabargu redz, bet pats savā baļķi neredz ( Sākšu arī es uz tevi dirst, kā tu uz mani ).

 

Muti ciet, ja nevari neko jēdzīgu pateikt. Ja vari, tad lūdzu posto, kad topiks ir atvērts.

 

 

 

Lai nerastos pārāk lieki, tad neveidošu jaunu komentāru, bet pateikšu tikai to, kad tu esi primāts. Mani neuzstrauc vai mani kāds sauc par naglu pakaļā, vai mani kāds heito, mīl vai bano. mani tas neuzstrauc, jo tas ir nolādēts interneta portāls un visnoteikt, mani nekrata tas, kurš mani aizstāv. Savu svētību vari dalīt bezpajuptniekiem. Dirst kaut vai slikti paliek, nepiš mani tas. Savu esmu pateicis, bet tu vēl meklē vietas kur padiskutēt. Droši, varam kaut vai veselu grāmatu sarakstīt, no problem. /babbuc/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×