Jump to content
akka

Telefoni.

Recommended Posts

Lieta sekojoša, biju LMT klients 2us gadus, protams mazcenas paņemtais telefons savu laiku nokalpoja abus gadus un viss bija forši, bet neapmierinaja viena lieta- tas ka rēķini svārstijās no 10-40ls, un tas man faking neder, pēdējos mēnešus rēķini mazāk pa 20 nemaz nebija, so jāmaina.

 

Telefonu gribu jaunu. nekādas extras jau nevaig, bet būtu patīkami ja būtu wifi.

no OS būtu poh.

 

 

brivdienās sanāca randomā bites šopu apemklēt vairākas reizes un tā, sanāca sapazities ar pārdevēju ;dd un kr4 vārds pa vārdam, un šī piedāvāja paņemt no bites telefonu, cena man patika,- 7ls kopā, ar pieslēgumu un jaunu telefonu- http://bite.lv/lv/devices/BB8520 un šo pieslēgumu http://bite.lv/lv/private/tariffs/bite35 8ls, un viss tā skan labi.

 

Uz LMT neesmu gājis un citur ar ne, bitē tik sanāca jo pārdevēja piesaistija un tā ya know :DD

 

 

Ko jūs iesakat vsp?

Un kāds tas BB? liekas jau huiņa, bet savā šī brīža situācijā neko vairāk par 10ls mēnesī nevaru atļautioes...

Link to comment
Share on other sites

BB ir populārs ar savu mesendžeri. Tagad, no visiem apmaiņas studentiem vismaz 20 ir BB. Paturēju rokās, tīri tā neko, mesendžeris arī norm, mūzika skaļi skan, pogas lielākas kā manai E5, atbalstu BB, bet pats neņemtu, jo pieturēšos pie NOKIA, kā arī E5 ir labāks. =D

Link to comment
Share on other sites

btw, LMT tagad ir kaut kāds jauns tarifu plāns, ka var zvanīt visur un sūtīt sms visur pa velti. Ja šausmīgi nelietosi paaugstinātas maksas pakalpojumus un netērēsi netu pāri limitam, tad nevarētu sanākt baigi daudz

 

 

liec mieru bites pārdevējai :troll:

Link to comment
Share on other sites

man brīvība ir pieslēgta.

 

tagad uz šo mēnesi, pēc tam viss ticamāk uz biti.

 

un kā ir ar bites netu? kad beidzas tie sasodītie low mb /50/ tad talāk vel var izmatot netu, nu kā lmt, ka nets ir ķip baigi slow, bet piem draugos čatā varēju mierīgi sēdēt ar tādu lowspeed.

reāli ir tie mb maz, bet tomēr ja nesēž visu laiku, un prosta tāpat, tik ieiet kad kkas tiešām nepieciemšams un tā.

un reāli lmt letākais tie 300mb pa 3ls. so, pagaidām bite šķiet labs variants.

 

 

nē, ja turpinašu, varbūt tikšu pie free bb! :D

Link to comment
Share on other sites

Apskaties vēl Tele2 tarifu Zelts[500mb]: http://www.tele2.lv/tarifi/zelts.html

domāju, ka no Bites arī sekos līdzīgs tarifs, kā LMT un Tele2.

 

 

par telefonu, skaties ko tu pats īsti gribi.

Ja tev vajag zvanīšanai+sms+sērfošanai BB ir normāls[lai gan nav 3G tajā modelī].

Vajag jau zināt tavas vēlmes[geimings, mūzika, kamera, signāla kvalitāte utt.]

Link to comment
Share on other sites

Vienozimigi iesaku iet uz TELE2 -jo tur patiesam kadu tarifu panem tik tev ari ir jamaksa..

Nav nekadu starpgadijumu..esmu jau 5gadus un no problem !! ;)

 

Un telefoni leti (labi) un liela izvele..

Link to comment
Share on other sites

runājot par tīkliem, kā jau šokolāde teica, tele2 ir labs, pa6am ir tele2 pieslēgums nr5, bet ar 50mb :( , ja ieiet netā tikai lai apskatītos jaunumus draugos, id, faceboka, tad pilnīgi pietiek man :)

 

bet bite arī ir laba, tikai tur tās summas ir vai nu 3.50, vai 9ls, bet prakstiski tas pats...

 

runājot par zonu, nesūdzos ar tele2, un bitei arī zona ir laba (zinu, jo bite ir manam onkulim, kas dzīvo laukos, kur zona ir pa6vaka, un bite ir manam bra4kam :) )

Link to comment
Share on other sites

LMT Brīvība - Neierobežoti zvani/sms uz visiem tīkliem un 50mb - 6.99Ls

 

Tele2 Zelts - Neierobežoti zvani/sms uz visiem tīkliem un 500mb - 7.99Ls

 

bet kā jau teicu, pagaidat, līdz Bite izstrādās arī kādu neierobežoto tarifu.

:<

Link to comment
Share on other sites

Vienozīmīgi Bite, esmu klients 3 gadus un viss apmierina, rēķini minimāli, tur vienīgi bišk neizdevīgāk ņemt mazcenā, jo pirmā iemaksa ir bišk lielāka, kā citur, bet pārējais viss tur ir ideāli, manuprāt pagaidām labākais operators. + 3,50, kas tas ir? Smieklīga cena, bet pa to tu dabon 6 stundas sarunas un 100 izziņas, tā kā man nav īpaši daudz, kur zvanīt tad man katru mēnesi paliek vēl kādas 50-100 minūtes.

Link to comment
Share on other sites

BITE rullē...

Bitē telefonu paņēmi, maksā to mēnešmaksu, redzi, ka palicis maksāt mazāku summu, vari uzreiz visu nomaksāt un dieva mierā dzīvot ar to telefonu... reali neesi pieslēgts pieslēgumam ar līgumu...

Link to comment
Share on other sites

Neko citu kā tele2 nemūžam neieteiktu.

 

Maksāju 6,85Ls par LG Optimus 2x, +2Ls par pieslēgumu Savējie.

Kopā 8,85Ls

 

Runāju Tele2 Tīklā bez maksas un tas pats attiecas arī uz SMS ( Par MMS nezinu )

 

Par i-netu jāpiemaksā atsevišķi ( Viens liels mīnuss ) +4Ls lkm par 20GB ( +2Ls par 7GB, ja nemaldos ), bet telefonu varu lietot kā Modemu, turklāt Pēc 20GB nevis noslēdz i-netu, bet pāriet no 3G uz 2G ( 50mbit/sec augstākais rādījums - Pilnīgi pietiek, lai ieietu draugos utt. )

 

Cena uz citiem operātoriem salīdzinoši maza ( Precīzi nepateikšu cik, laikam 0,04Ls/min )

 

 

 

 

Kāpēc iesaku? Jo pārsvarā visi ir Tele2 tīklā ( Retāk sastopu kādu BITI, vēl jo retāk LMT )

Par apmaksu arī nav jāuztraucas, ja neapmaksā laicīgi ( Parasti 19. datums ), jo viņi dod 2 nedēļas laika samaksāt ( Protams mazi procentiņi skaitās klāt )

 

 

Tele2 in my apinion is the best

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×