Jump to content
Rexyyy

[Unban] Rex

Recommended Posts

Mans niks: Rex
Mans steamID: 76561198222090260
Admins: -jlaleler
Admina steamID: 76561198008481785

Serveris: all servers
Iemesls: aimtrig+wh
Laiks kad nobanoja: 2020-08-07 20:58:29
Bana ilgums: mūžīgs (0 minūtes)
Links uz banu: links

Demo: 0

Paša paskaidrojums par situāciju:

SERVER: ██ [LV] ★ ARENA 1v1 <128 Tick> #IDenty.lv ADMIN: -jlaleler REASON: aimtrig+wh TOTAL: permanent TIME LEFT: permanent reku faceit ja kaut kas nepatīk https://www.faceit.com/en/players/RexBoY




Link to comment
Share on other sites

Tātad, jaller palūdza lai uzmetu aci arī.

(Cik sapratu čalis nomainijis niku uz ''Markus'' pēc bana)

Fishy momenti :

03:49 - ar scout īsti netēmēja galvā bet novāca fujaku.

05:37 - kas tas vispār par šotu bij? Pat galvā netēmēja un landoja. 

06:25 - kā sākās rounds uzreiz uzleca uz kastes un turēja crosshair uz čali kas tur bija aiz kastes.

Kopumā man ir tāda juška, ka viņš varētu būt shady. Jo pāris roundus tik bad to spreju kontrolē un, tad ir roundi kur perfekti nokontrolē sprejus un flikus met.

Jo pārsvarā cik esmu redzējis cilvēkus, tad viņiem tie spreji balancēti ir, nu tā ka visu geimu nokapā ar viena tipa spreju, ir iespējams ka kādu vienu vai divus roundus nočouko, bet nu tā kopumā ir balanced. Šitam savukārt katru roundu savādāks gameplay, ta kā itkā zinātu kur pretinieks būtu.

Brīžiem arī izskatās, ka reāli gaida savus pretiniekus un ka zin kur viņi ir, bet nu moš viņam gamesense labs ir, arēnās ir diezgan paredzami tie spawni ta kā moš uz jušku paķēra.

Var jau būt, ka vienkārši sagāja mape. Man brīžiem arī ir tā, ka pāris mapēs esmu prost insane un brīžiem liekas, ka pats čītoju. LuL

P.S Tas ir tikai mans viedoklis, veiksmi banteam izskatīt tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Būšu mājās šodien vēlu naktī vai rīt no rīta, tad tikai spēšu atbildēt, editošu šo postu ar gala atbildi.

EDIT - Spēle tikka spēlēta uz skaņu, jo maza mape, kā arī nebija monstruālākie pretinieki. Tas, ka netēmē un lando shotus ir 16tick demo vaina, dzīvajā tas izskatījās savādāk. Neredzu ne smakas no cheatiem, vienkārši pieredzējis spēlētājs. Unbanned.

 

Edited by re1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×