Jump to content
GalvaKauss

" UNBAN [PUB] WH GalvasKauss"

Recommended Posts

Sākumā topiks jānosauc " UNBAN [serveris] Iemesls Tavs niks" un topika saturā jāiekļauj (Ja topick title noteikumi netiks ievēroti, Tev tikš piešķirts Verbal (mutisks) Warning, atkārtoti - Warning Point)


1. Pilnais bana info izraksts no konsoles

SERVER: 	[LV] LATVIAN PUBLIC SERVER - IDENTY.LV !WS !KNIFE
ADMIN:		ĶinēnsLV
REASON:		Wh
TOTAL:		permanent
TIME LEFT: 	permanent

2. Paša paskaidrojums par situāciju

Nobanoja par wh neparko. Pats labākais serverī bija čiteris pifs kuru vispār admins neaiztika.

3*. Demo fails no tavas csgo mapītes vai GOTV

http://prntscr.com/k3wram
Nevaru atrast tur ir tikai teamgames demo 

4. Aptuvens laiks / rounds kad saņēmi banu.

08.07.2018 14.30 mape de_inferno 

Links uz banu https://identy.lv/bans/index/1609

 

GOTV neieraksta demo ??

Link to comment
Share on other sites

Nevis LAMO, bet muti ciet un gaidi adminu lēmumu, ja vēlies šeit spēlēt!

Atradi pāris komentārus steam profilā un tagad admins ir čīteris? Moš man tev viņus tur sarakstīt un varam slēgt topiku ciet? Gudrinieks!

 

Tev taisnība. Es parasti cilvēkus nesaucu par čiteriem dēļ komentāriem, bet tu laikam nēesi apskatijies viņa

profilu.

 

Tātad pāris komentārus? no 0 - 13 lapaj katrā lapā ir -rep cheater. Dažās lapās pat visi 5 komentāri ir -rep cheater.

 

Nesaku, ka viņš hako jo nespēleju pret viņu, bet tik daudz komentāri par hakošanu ir pamats lai vismaz apsvērtu ideju vai spēletajs ir legit vai nav. Kā jau teicu tie nav daži komentāri, viņam katrā lapā ir -rep cheater. 

Edited by GalvaKauss
Link to comment
Share on other sites

Chill, pagaidām dēļ panorāmas updeita viss serveris ir +/- sabrucis, tas arī skāra demo sistēmu, tāpēc gotv šobrīd ir nobrucis.

Ja demo nebūs pieejams tad tiksi unbanots, un varēsi spēlēt, ja demo būs pieejams tad tiks izskatīts no BanTeama kuri lems tavu likteni! 

Tapēc beidz adminus par čīteriem saukāt un gaidi kad cerams viss tiks safixots. :)

 

 

E: demo fixed, tavs demo laikam https://i.imgur.com/Ok0Kgrn.png

Link to comment
Share on other sites

Tev taisnība. Es parasti cilvēkus nesaucu par čiteriem dēļ komentāriem, bet tu laikam nēesi apskatijies viņa

profilu.

 

Tātad pāris komentārus? no 0 - 13 lapaj katrā lapā ir -rep cheater. Dažās lapās pat visi 5 komentāri ir -rep cheater.

 

Nesaku, ka viņš hako jo nespēleju pret viņu, bet tik daudz komentāri par hakošanu ir pamats lai vismaz apsvērtu ideju vai spēletajs ir legit vai nav. Kā jau teicu tie nav daži komentāri, viņam katrā lapā ir -rep cheater. 

 

Man ir vismaz astoņas lapas ar komentāriem, kur mani sauc par čīteri, bet es esmu konkrēts nabags. Vārdi nav pierādījums čītošanai, demka gan ir. Demo vēlāk noskatīšos

Link to comment
Share on other sites

Tu esi nožēlojams :

 

] stop

] hammerzeit

] disconnect 

] 11:30 - aizmiegam pie banāna, bet tad pagriežamies un vnk sākam prefot čali midā?

] 15:34 "paej malaa oma" un pagriežas prefot walkojošu pretinieku appos? wtf

] 18:16 divi prefairi midā? casual pre-aims uz pirmo džeku. peec tam A bombsaitā ne pa ķeksi nelecam lejā pitā :D

] 20:40 marineejam divus gadus midaa, ejam pa midu un randomā prefairojam čali second midā (pie tam logā, kuru pirms tam preaimojām) ? pēc tam cirks shortā un neejam spotā, vispār nečekojot pitu, graveyardu

]24:35 randomaa apstaajamies un gaidam longā čali, pēc tam skrienam spotā (nevis kā iepriekš - kko marinējam šortā) un plantojam neko nenočekojot ... jo, guess what, neviena tur nav... kaut arī pirmīt nenošāvām džeku longā :D

] next rounds peec tam vnk cirks :D

] 39:11 nošaujam vienu banānā, pēc tam randomā gaidam kad pifs pagriezīs muguru un pēc tam precīzi izejam ar tēmekli uz kvadrātu banānā :D pie tam, pirms tam vēl nometam smoke aiz muguras? jo ielaidām vienu čali no apiem vai kā?

] 40:10 :DDDDDDDDDDDDDD es neko tādu vēl nebiju redzējis, caur degošu molīti un smouku atrodam precīzi to vienu pašu pifu 

] pēdējais rounds ir amazing prefire fests un pēdējo nešaujam nost, jo viņš ir daļēji aiz sienas un taisa veco-labo wh busteru :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Props no manis adminam, jo es sen nebiju tā smējies par demku :D ! Wallhacks tur ir droši un varētu vēl pāris fragus uz kaut kādu aim-assistu norakstīt, jo es neticu, ka šitāds svimpis ar tik sūdīgu movementu var tā šaut. 

Link to comment
Share on other sites

https://i.imgur.com/3SK818Y.png

abi acc uz vienas IP, maz stundas.

abi acc banoti.

besi tādi talanti kā tu, kas sēž ar max privātu profilu, jo īpaši pēc bana.

 

nepiekritu visiem Fazija momentiem, bet 70% no viņiem likās skečī, bet anyway. ip sakritība ir, ir.

bans paliek.

unbanu vari iegādāties pie Boomixa or Akkas. (ja nevari viņus dabūt rokās uzraksti man.)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×