Jump to content
linceens

[Sūdzība] siekalumerciite

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir)

 [boomPanel] --------------------------------
 [boomPanel] You have an active gag
 [boomPanel] Reason: Abusive
 [boomPanel] Timeleft: 5 hours 45 minutes 
 [boomPanel] --------------------------------

2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Tātad, šis administrators mani nosauca par invalīdu, nezinu kas viņam ir devis tādas tiesības apsaukāt kādu par invalīdu, tad nu protams es devu pretī, un nosaucu viņu arī par invalīdu, un pateicu kad viņš ir tikai parasts admins, un nosaucu viņu par sīko, pēc tā sekoja 6 hours gags ar iemeslu : Abusive. Nedomāju kad viņam ir tiesības kādu apsaukāt, un vēlāk kad pats apvainojas, uzmet gag. :)
3. Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes.

TtP6NGU.jpg?1
4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību. Nezinu īsti, bet sākot no 1 - 7 round. 

Link to comment
Share on other sites

Piekritīšu, šoreiz tā ir daļēji mana vaina.

 

Sāksim ar to ,ka Tu ienāc serverī speciāli,lai atvērtu inventory un visiem pārādītu skinus.Dažiem bija iebildumi par to ,ka tu šādi dari,tapēc es tev mīļi aizrādiju,lai atver inventory pirms nākšanas serverī. Takā es nezināju vai ir tāds noteikums ,ka cilvēks šādi drīkst vai nedrīkst rīkoties,tapēc es pajautāju citam adminam,kurš teica ,ka tas ir uzskatāms par spamu.Pēc mana aizrādijuma ,tu ļoti bravurīgi atcirti,lai es aizveru muti,tapēc tevi nomutoju. Nākamajā raundā tu man jautāji,kāpēc es tev uzliku mute jau ar aizskarošiem vārdiem (varbūt ne ar tik aizskarošiem ) Biju mazliet uzvilkts ,tāpēc ea atbildēju tev par to invalīdismu,jo acīm redzot tev nepielec adminu aizrādijumi. ( cik zinu ,Tu esi nopelnījis neskaitāmus banus) . Pēcāk sekoja gag, noteikti nebiji pelnījis 6h gag,bet 1h tev arī nevarēja likt,jo tev ne silts,ne aukts.

 

 

Lūdzu ielikt gag/mute 3h.

 

 

ļoti atvainojos spelētājam Angel par savu rīcību. Es apsolu,ka vairāk tā neatkārtosies!!! Lūdzu piedod!

Link to comment
Share on other sites

Piekritīšu, šoreiz tā ir daļēji mana vaina.

 

Sāksim ar to ,ka Tu ienāc serverī speciāli,lai atvērtu inventory un visiem pārādītu skinus.Dažiem bija iebildumi par to ,ka tu šādi dari,tapēc es tev mīļi aizrādiju,lai atver inventory pirms nākšanas serverī. Takā es nezināju vai ir tāds noteikums ,ka cilvēks šādi drīkst vai nedrīkst rīkoties,tapēc es pajautāju citam adminam,kurš teica ,ka tas ir uzskatāms par spamu.Pēc mana aizrādijuma ,tu ļoti bravurīgi atcirti,lai es aizveru muti,tapēc tevi nomutoju. Nākamajā raundā tu man jautāji,kāpēc es tev uzliku mute jau ar aizskarošiem vārdiem (varbūt ne ar tik aizskarošiem ) Biju mazliet uzvilkts ,tāpēc ea atbildēju tev par to invalīdismu,jo acīm redzot tev nepielec adminu aizrādijumi. ( cik zinu ,Tu esi nopelnījis neskaitāmus banus) . Pēcāk sekoja gag, noteikti nebiji pelnījis 6h gag,bet 1h tev arī nevarēja likt,jo tev ne silts,ne aukts.

 

 

Lūdzu ielikt gag/mute 3h.

 

 

ļoti atvainojos spelētājam Angel par savu rīcību. Es apsolu,ka vairāk tā neatkārtosies!!! Lūdzu piedod!

 Nu baigais spams, 2 itemi. Pastāsti kam bija pretenzijas, pret to kad čatā parādījās 2 itemu nosaukumi? Tas kad pašam nekad nav bijuši skinu, nenozīmē kad vari aizrādīt citiem! :) Un Tu kā admins nezini noteikumus? Tad kāda hreņa pēc Tev vēl ir admins? Ienāc tik reti on, un tēlo wannabe adminu savos 15 gados, tāpat kā zATLERS. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×