Jump to content
linceens

Nepatiess bans.

Recommended Posts

Izraksts no konsoles:

SERVER: [LV] LATVIAN JAILBREAK SERVER - IDENTY.LV

ADMIN: excalibur

REASON: ban evading

TOTAL: permanent

TIME LEFT: permanent

Paša paskaidrojums: Tātad pārnākot mājās no skolas ieeju serverī, čatā redzu tekstu [ADMIN] excalibrus: cya encore. Ok, domāju kad jokojās, turpināju spēlēt jb, pēc tam saņēmu banu, ar iemeslu ''ban evading'', iegāju discord, uzjautāju cilvēkam kurš iepriekš te bija admins - ko tas nozīmē, saka ķip esmu izvairījies no bana, jeb apgājis to, bet piedošanu, kādu banu esmu apgājis, vai esmu izvairījies no kāda bana? :D Vēlos dzirdēt paskaidrojumu šim visam. 

Link to comment
Share on other sites

melo, ka pat caur ekrānu austiņas kustās. Palūdzu Outpace lai paskatās uz IP ar Tevi un "KROKODILS". Guess what? Sakrita, tamparam, pirms tam biji ienācis ar savu otro kruto profilu un atļāvies uztaisīt admin abuse un vēl aizbēgt no servera, pēctam ielīdi ar savu main profilu un izlikies par ''enģelīti". cheers, sēdi biksē.

 

https://i.imgur.com/019b1tg.png

Link to comment
Share on other sites

KROKODILS ir mana brāļa profils, hallo. Tas kad ip sakrīt nenozīmē kad tas ir mans profils, rebudijs vakar man liekas pat ar viņu runāja. ^_^ old nick - Tev mamma buču dod?

 

 

Nesaprotu esmu aktīvākais spēlētājs serverī, diezgan bieži ziedoju serverim, bet saņemu perm banu. :D DD Pretty cool

Edited by Angel
Link to comment
Share on other sites

Tiešām iespējams tas visslabākais timing ever, ka viens acc leavo abusojot kādu un pēkšni tu ienāc un acc kurš abusoja steamā offline aizgāja.

 

https://imgur.com/a/31yjXhttps://i.imgur.com/0rCVCFo.png

 

Protams ir kkāda minimāla iespēja ,ka pēkšņi no zila gaisa izdomāji uzlikt niku krokodils, bet tā iespēja diezgan insein.

 

Pastāsti ko tas dod ,ka esi aktīvs serverī un ziedo serverim? Esi jau pierādijis sevi iekš serveriem ,ka neesi tas labais puika kas noteikumus nepārkāpj.

Link to comment
Share on other sites

ā, tad jūs ar brāli pēkšņi samainījāties, kad "viņš" aizbēga vai kā? Jums tur labs taimings tad, viens iziet, otrs ienāk..

 

ps. tas, ka dupsi bučo un ēd, un ''ziedo'' nenozīmē, ka tagad būsi kaut kāds izredzētais uz kuru noteikumi neattieksies. top kek

Link to comment
Share on other sites

ā, tad jūs ar brāli pēkšņi samainījāties, kad "viņš" aizbēga vai kā? Jums tur labs taimings tad, viens iziet, otrs ienāk..

 

ps. tas, ka dupsi bučo un ēd, un ''ziedo'' nenozīmē, ka tagad būsi kaut kāds izredzētais uz kuru noteikumi neattieksies. top kek

tagad bano ārā par to kad viņš izgāja, un es iegāju? Ja redzējāt IP, iedodat ip, gribu redzēt. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

And nepoņel cebja, pačimu man bans ir arī arēnā, pubā, surfā? 

 

Perm bani ir uz visiem serveriem. Piemēram: Čīto vienā serverī, citos serveros tevi nevajag. Non-permi vienīgie ir tie kuri ir uz servera uz kura esi banots.

Un beidz spamot par lietām kurām nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Perm bani ir uz visiem serveriem. Piemēram: Čīto vienā serverī, citos serveros tevi nevajag. Non-permi vienīgie ir tie kuri ir uz servera uz kura esi banots.

Un beidz spamot par lietām kurām nevajag.

KĀDS SPAMO PAR LIETĀM KURĀM NEVAJAG? Es šodien nopirku vip, mož tad naudu atdodiet atpakaļ? Par modeli arī? Serverī esmu iemetis vairāk nekā 70euro, tagad dabūju perm banu, prikaļi.

Link to comment
Share on other sites

ufff... bišk pa traku :/ Saprotu  , esmu cilvēks no malas , izsaku tikai savu komentāru ! Neuzskatu , ka 'dēļ šī iemesla - abusing + (meibīi acc , not 100%)  ir jādod permā ! Esmu visskautko redzējis , bet ne jau šādā gadijumā jādod permā :/ + visos identy serveros... Kāda velna pēc no visiem pārējiem ir banots ? Neaizstāvu ne ''angel'' , ne kādu citu komentāru , taču vajadzētu apdomāt attieksmi pret citiem servera spēlētājiem , gan adminiem !

 

Edited by Obish
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×