Jump to content
Jake

Sūdzība par atkaru (puba)

Recommended Posts

1.  Atkars
2. Es neredzu ka noteikumos nav atļauts komentēt admina rīcību...(saņēmu gagu, tālāk kad uzrakstīju ka viņš ir pastulbs saņēmu sperienprojekts)
4. 02.01.2017 21:50

 

Lūk arī izraksti no konsoles. (nav redzams admina čats kurā rakstīju ka viņs ir stulbs) 

Saņēmu gagu par to ka komentēju viņa gagu, talāk jau man draudēja ar sperienprojekts. Lamāšanās<komentēšana 

Noteikumos nav rakstīts, ka nedrīkstu komentēt....

 

lol- editots (izņēmu arā visus dotos dmg utt)

lol2- kopija no konsoles

 

Mans niks uz to mirkli - 杰克斯是上帝 

 

P.s Es neraudu te par ''sperienprojekts'' ko saņēmu, bet par to ka ''gago'' izsakot savu viedokli. Admin abuse bija PĒC ''gag'' saņemšanas. Kā arī Simplijs teica ka ''gags'' par to ka ''komentēju admina rīcību'', es kaut kā neredzu forumā tamlīdzīgu noteikumu. 

http://www.bildites.lv/images/42dcdx7t/96876/original.png

 

Praktiski uzrakstīju to ''lol'' un ''atkal gago...'' un seko gags. 

 

lol.txt

lol2.txt

Edited by Jake
Link to comment
Share on other sites

admin abuse neskaitās, ne? :loh:

Cik noprotu no situācijas gagu viņš dabūja pirms viņš sāka adminčatā rakstīt tātad par šo.  http://prntscr.com/hv9o12. Par to ,ka rakstija ,ka viņš ir "stulbs" u.t.t. jā tur bans varēja būt ,bet still par to tikai kicku dabūja. Cik triggerotam jābūt lai par ko tādu uzliktu gagu? Aizrādi čatā un chill.

Link to comment
Share on other sites

Situācija sekojoša - esmu CT, Jake terors. Man komandā viens ministrs sāk nolikt komandu ar lamuvārdiem - es viņu nogagoju un Jake no pretējās komandas izspļauj "atkal bezsakarīgs gag" kaut viņš neredzēja ko raksta cilvēks manā komandā. 

 

Klausīties nepamatotus aizrādījumus par admina darbu netaisos, tāpēc gag virsū un viņš atļaujas vēl admin čatā rakstīt kakas. Pēc Jake gag uzlikšanas izskaidroju situāciju, ka viņš neredz kas notiek manā komandā un pēc tā vēl admina čatā atļāvās nosaukt manas rīcības par stulbām - pēc to sperienprojekts.

Link to comment
Share on other sites

Situācija sekojoša - esmu CT, Jake terors. Man komandā viens ministrs sāk nolikt komandu ar lamuvārdiem - es viņu nogagoju un Jake no pretējās komandas izspļauj "atkal bezsakarīgs gag" kaut viņš neredzēja ko raksta cilvēks manā komandā. 

 

Klausīties nepamatotus aizrādījumus par admina darbu netaisos, tāpēc gag virsū un viņš atļaujas vēl admin čatā rakstīt kakas. Pēc Jake gag uzlikšanas izskaidroju situāciju, ka viņš neredz kas notiek manā komandā un pēc tā vēl admina čatā atļāvās nosaukt manas rīcības par stulbām - pēc to sperienprojekts.

Izskaidroji? xD Tu man piedraudeji ar ''sperienprojekts'' xD

 

Triggered? Es kaut kā neredzu nekādus noteikumus, ka lietotājs/spēlētājs nevarētu izteikties par admina rīcību....Ja nevari mani paciest, tad ignorē, es parasti netaisu huiņas serverī ;) 

Edited by Jake
Link to comment
Share on other sites

Ja tu pēc šo nesaproti ko es ar to domāju, tad ko man vēl teikt?

 

*DEAD*  atkars :  jake, ja tu vçl kaut ko rakstîsi admin èatâ, es tevi izmetîðu no servera
 atkars :  iemâcies kontru un sapratîsi, ka ir arî team chat kuru tu kâ pretinieks neredzi
 
Citāts no Jake faila.
 
P.S. Priekš nākamās reizes Tu droši vari pajautāt čatā vai voice kāpēc attiecīgais cilvēks ir sodīts pirms skriet un akli bļaut "atkal bezsakarā gago lol xD". Ja Tu to būtu darījis, situācija būtu savādāka.
Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Neko nezinu par gagoto spēlētāju, bet neuzskatu, ka par "atkal gago ne pa kjeksi :D" vajadzētu dot gagu jebkādā situācijā. Tā pat nav admina nekompetences aprunāšana, tas ir vienkārš komentārs.

Ja, Tu, par to liec gagu, tad bail zināt, ko izdarīsi kādam, kas kaut ko minimāli rupju pateiks.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×