Jump to content
bluupins

Sūdzība [Jailbreak] High Definition

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir): High Definition
2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Neuzskatu, ka servera administratoram būtu kāds spēlētājs jāsauc par ''cirvi'' tik ļoti atklātā veidā tikai dēļ tā, ka viņu kāds nošauj esot CT. Ja nervi netur un nespēj paklusēt, tad labāk ir iziet ārā no servera, vai arī vienkārši neuzņemties tādu amatu kā servera administrators.
3. Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes:

73e0e94fd4.png

proof, ka īstais High Definition, ja kāds piesiesies pie tā, ka cropots screenshots

c5088bc678.png

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību: n/a

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, tu pārprati situāciju. Bloķēju mersi, lai viņš netiek pie scout un jūs nenošauj. Būtība novācot mani tu arī sevi novāci, tāpēc kā joku uzrakstīju to. Nesaprotu, kā to tik personīgi var uztvert, ka jāiet forumā un jāraksta sūdzība. Nu labi, ja esi tik ļoti aizskarts, tad nākotnē neteikšu neko, kas mūsdienu sensitīvos cilvēkus varētu aizvainot.

Edited by High Definition
Link to comment
Share on other sites

f_3Xinn7SzG8Glx47-uEZA.png

 

Ja tevi aizvaino vārds "cirvis", tad buckle up - vidusskola būs scary!

Neredzu vispār nekādu sakaru ar vidusskolu, it īpaši mūsdienās. Runa neiet par to vai tas mani tik ļoti aizskāra, vai nē, bet par to, vai viņam kā administratoram vajadzētu kaut ko tādu vispār rakstīt? Nevari savaldīties, sēdi biksēs. I mean, ja tas kas izskatīs šo sūdzību uzskatīs, ka šis ir pilnīgi normāli tad vairāk nestrīdēšos un samierināšos. Nav nekas pret High, vienkārši neizpratu šo situāciju.

Edited by bluupins
Link to comment
Share on other sites

Neredzu vispār nekādu sakaru ar vidusskolu, it īpaši mūsdienās. Runa neiet par to vai tas mani tik ļoti aizskāra, vai nē, bet par to, vai viņam kā administratoram vajadzētu kaut ko tādu vispār rakstīt? Nevari savaldīties, sēdi biksēs. I mean, ja tas kas izskatīs šo sūdzību uzskatīs, ka šis ir pilnīgi normāli tad vairāk nestrīdēšos un samierināšos. Nav nekas pret High, vienkārši neizpratu šo situāciju.

 

Mūsdienās nav vidusskolu? :D

 

Ja viņš ir administrators, tad viņam vajadzētu dziedāt uzmundrinošas dziesmas un aizlūgt par kritušajiem katra rounda beigās? Tur nebija nekas tāds, ko viņš vai kāds cits nevarētu rakstīt. Par spaini, zābaku un pedāli arī nedrīkst citus saukāt? Varbūt labāk vienkārši izslēdz čatu, nevis nāc forumā mācīt citiem, ko drīkst un ko nedrīkst rakstīt administratori!

 

edit, jo pievienoja pēdējos divus teikumus:

Te jau nemaz nav ko izskatīt. Viņš tevi nosauca par darbarīku, kuru izmanto, lai saskaldītu pagales. Tu neatbalsti šāda veida kokapstrādi, tāpēc sadusmojies un atnāci pasūdzēties. Case closed.

 

edit2 :

Pag, pag! Tagad es nedrīkstu arī sūdzības izskatīt un piedalīties diskusijā? Tu uzskati, ka admins būtu jāsoda par vārdu cirvis, es tev nepiekrītu un tāpēc šeit rakstu. Sūdzība rakstīta uz noteikumu pamata un es to izskatu balstoties uz tiem. Manuprāt admins nav pārkāpis noteikumus un tāpēc šī sūdzība ir nepamatota. Topiku es vēl neesmu aizvēris tikai tāpēc, lai šo diskusiju varētu turpināt. 

 

edit747:

OH SHIZZLE, VIŅŠ IESLĒDZA LIELOS BURTUS!! We have a mad man over here!

Jā, es domāju, ka rādīt piemēru ar vārdu "cirvis" ir daudz labāk kā tieši teikt "straight up stulbs". Vai tad vārdi pārnestā nozīmē nav tam domāti? Vai arī tu te tagad taisi revolūciju un man būs jāedito noteikumi ar "nedrīkst lietot vārdus pārnestā nozīmē, jo tad ir vakars uz ezera" ? 

 

edit404:

Pašsaprotami būtu nerakstīt sūdzību par vienu vārdu, kuru viņš tev vienreiz ir uzrakstījis. Pašsaprotami būtu rakstīt sūdzību par vairākām reizēm, kad viņš tevi speciāli ir mēģinājis aizskart ar šāda veida tekstiem.

Redzi atšķirību? Balstoties uz tevis teikto, jebkurš varētu nākt sūdzēties par kaut ko, kas viņu ir aizskāris čatā. Arī tevis rakstīto "netēlo gudro cilvēku" es varētu uztvert kā apvainojumu un banot tevi no foruma. Un jebkurš admins varētu banot citus un pamatot banu ar "viņš mani aizskāra". Vai būtu patīkami spēlēt tādā serverī un vai būtu patīkami uzturēties forumā, kur es cenšos argumentēt pašsaprotamas lietas ar 20 cilvēkiem dienā? - nē, nebūtu vis, pareizi? Un vispār, pēdējo reizi, kad es biju jb serverī, tur par citu mučiņām un dzimumlocekļiem tika runāts. Kas notika?

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās nav vidusskolu? :D

 

Ja viņš ir administrators, tad viņam vajadzētu dziedāt uzmundrinošas dziesmas un aizlūgt par kritušajiem katra rounda beigās? Tur nebija nekas tāds, ko viņš vai kāds cits nevarētu rakstīt. Par spaini, zābaku un pedāli arī nedrīkst citus saukāt? Varbūt labāk vienkārši izslēdz čatu, nevis nāc forumā mācīt citiem, ko drīkst un ko nedrīkst rakstīt administratori!

pls stop, ja nespēlē jb. Lielākā daļa administratoru ja kāds viņus šādi aizskartu vai nu izbanotu spēlētāju no servera, vai arī piedraudētu ar banu un uzliktu gagu uz kādu laiciņu. Es jau augstāk rakstīju, ka tikai vēlos uzzināt ko par šo domā kaut kādi augstākstāvošie un samierināšos, ja viņi uzskatīs šo par normālu lietu. Nevienam nemācu ko drīkst rakstīt, un ko nedrīkst. Viņš pats to izvēlas, un pats arī šīs sekas izvēlējās. Nevēlos ieslīgt diskusijās ar tevi, jo tik un tā neesi viens no tiem cilvēkiem kas šo sūdzību izskatīs. Lūdzu hop off the thread un vienkārši paturi savas domas pie sevis līdz kāds izskatīs sūdzību, jo šī sūdzība nebija domāta lai kāds vienkārši šeit čatotu.

 

edit: PIRMS TU RAKSTI, PĀRLIECINIES PAR SAVIEM FAKTIEM @FAZ.

 

94f00c51c3.png

Tavuprāt šis ir ļoti labs piemērs kādu administratoram vajadzētu rādīt spēlētājiem, kad viņus nošauj? Get your shit straight, lūdzu. Case closed my ass, manās acīs pēc taga Tu esi moderators, ne servera administrators.

 

edit748: jā, editojiet noteikumus, jo nedrīkst raktīt vārdus pārnestā nozīmē.  :gaben:

cmon, netēlo to gudro cilvēku, kas teiks, ka pilnīgi katram aizskaršanas vai noteikumu pārkāpšanas variantam ir jābūt rakstīt noteikumos, ir arī ļoti pašsaprotamas lietas

 

 

 

 

Edited by bluupins
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×